PSY

W&W - tak ode mnie  😉
Przy buldożkach musisz zapomnieć o długich spacerach latem (ogólnie jak jest ciepło) jak i zimą. Te psy łatwo się przeziębiają, a latem nie trudno o udar słoneczny/cieplny  🙁
A tak poza tym, to BF:
"pies aktywny, inteligentny, uczuciowy (niekiedy aż za bardzo), ale też odważny i zawzięty."  😉
Mimo swojego 'niepozornego' wyglądu nalezy pamiętać, że to molos - i tak też się zachowuje!
karolinag4, to w takim razie stawiam na szetlanda ja uwielbiam długie  spacery z psami.
Moje kaukazy padały na takich spacerach szybciej niź  ja 😉
ogurek - co tak mało ja się pytam hmmm ?  😁

WW - ale fajnie  😜

nasza mała pyrania przyjeżdża już za tydzień  🤣
polonez koniecznie wstaw fotki jak już pyrek do was przyjedzie! ciekawa jestem który z twoich chłopaków będzie mu ojcował 😉
cieciorka   kocioł bałkański
28 marca 2009 21:52
zawale was fotkami, ale jako ze tutaj rzadko to robie, mam nadzieje ze wybaczycie 🙂

spacer z okwiatem, razem robilysmy zdjecia, ale wiekszosc ona :kwtk:














a tego zdjecia nie zmniejszalam, zebyscie mogli przyjrzec sie minie psa 🤣

i mojej tez 😁 na wszystkich w skoku mam jęzor na wierzchu  😂
ostatnie wymiata 😂
cieciorka widzę ze na wiosnę nie tylko psom odbija głupawa  😁

fajne foty i psiaki szczęśliwe  😅

Bloom ostatnio goni zwierzynę leśną  😁
sarny, zające, ptaszki, bażanty... pozwalam mu wypłoszyć, a potem przywołuje i ładnie wraca na wołanie. W lecie chcę go zabrać na jakiś kurs myśliwski, będzie w swoim żywiole  😁

Wczoraj zgubiłam telefon na łące Bloom ładnie po śladzie go odnalazł  😍 Jestem dumna ze swojego psa  😎
cieciorka - 4 pod tytułem "bleee, niedobry patyk" 😂 fajnie skaczesz 👍 😁
cudne zwierzaki 😉

ogurek, świetny psiak 😍
Wczoraj zgubiłam telefon na łące Bloom ładnie po śladzie go odnalazł  😍 Jestem dumna ze swojego psa  😎

Też bym była  🙂








RaDag Też bym była  uśmiech

To możesz być dumna - masz piękne psy  :kwiatek:

To 3 zdjęcie bombowe hihi  😍
polonez- dzięki 😡
Dodam nieskromnie, że są równie mądrutkie i świetnie wykorzystują swoje wrodzone zdolności 😍
moje dziś szalały w lesie


Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
29 marca 2009 21:48
Mój czworonóg, który dzisiaj przed kotem pół dnia uciekał  🤣

super te wasze psiaki!!

a ja zadam teraz ciut inne pytanie, o jack russell terriery
jakie macie doświadczenie odnośnie charakteru tych żywych psiaków? jak z ich posłuszeństwem, zachowaniem w domu, zachowaniem wśród innych zwierząt - nie tylko psów
k_cian - niedawno był wątek o JRT
proszę  😉
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,3942.0.html

Condina - ładny  😀

ps. co za kota masz, że Ci psa goni  😁
polonez  :kwiatek:
Jeśli dobrze policzyłam to 13 u cieciorki - piesek jak z bajki 😉.

W piątek na spacerze ze swoją znalazłam niedaleko mojego domu podkowę i to całkiem świeżą. Ale bardzo się zdziwiłam, bo tu nie miało prawa być żadnej podkowy! W każdym razie uchyliły mi się troszkę klapki, że jednak konie są wszędzie 😉.





Tu pomagała w budowie wiaty:

Bischa   TAFC Polska :)
30 marca 2009 14:26
Nie moje , ale byłam wczoraj u ciotki ( koty wstawione w "kocim" temacie  😉 ) i miał kto piłki porzucać to ganiałam z Corgiliuszami ( te dwa to Welsh Corgie Pembroke - Są jeszcze Cardigany ) po działce i rzucałam piłki i przy okazji jakieś tam fotki zrobiłam :

Moriss



Bobik




I oba :






Języki do ziemii , ale piłke dalej rzucać trza  😁




zaba   żółta żaba żarła żur
30 marca 2009 15:30
śmiechowe te niskopodwoziowce!  🤣
Bischa   TAFC Polska :)
30 marca 2009 16:38
Jeden taki niskopodwoziowiec bywał swego czasu na dużych zawodach - Corgiliuszka Mila p. Jacka Wierzchowieckiego  😉 Podobna jest bardzo do Morissa 🙂
Moja ciotka jest po uszy w nich zakochana , znaczy ogólnie w Corgich  😉
W&W szetlanda polecam pod każdym względem 😜
jak dla mnie pies idealny 😉
musze stwierdzic, ze volta czyni zlo
wlasnie szukamy z bratem nowego lokatora do naszego domu, to jeszcze nic pewnego, ale rozgladamy sie 🙂
zastanawiamy sie miedzy wyborem wilczaka albo drugiego huskyego, na pewno chcemy chlopca, co prawda jednego malucha mamy juz na oku (husky), ale wilczaki coraz bardziej sie nam podobaja 😜  jak tak dalej pojdzie to w niedlugim czasie bedziemy miec pokazna gromadke 🤔wirek: 😁
Bischa   TAFC Polska :)
30 marca 2009 18:21
A jak się Corgilki podobają ?
Ma ktoś z Was psa rasy Shar Pei (  😍 💘 od wielu wielu lat ) - moje wielkie marzenie .
slojma   I was born with a silver spoon!
30 marca 2009 18:27
Bischa L- znajoma ma z tego co wiem to psy jednego właściciela, jednego się słuchają innych tolerują. Ten mojej koleżanki nie lubi samotności i gdy jest sam sporo niszczy. Jako szczeniak zdemolował jej całe mieszkanie teraz już troszkę się uspokoił ale i tak demoluje mieszkanie
a nasz pies jest w ciezkim stanie 🙁 dzisiaj miala pobrane wymazy, jutro wyniki i ustawiane leki. na razie dostala kroplowke i spi w domu.
a wszystko przez jakas ciezka infekcje skorna- na calym brzuchu wyszly jej gorace rozowe place pokryte czarnymi plackami ktore wygladaja jak zgnilizna- i podobnie 'pachna'.
dzisiaj sie przerazilam jak psu rano lapy spuchly, jak chcialam rozmasowac- to sie przyjrzalam lapom- i prawie zwymiotowalam. kurcze, suka zakonczyla serie leczenia podobnego swinstwa 3 miesiace temu i juz wszystko ladnie sie pogoilo. a tu nagle taki koszmar. malo tego, to sie rozrasta w tempie blyskawicy- jeszcze 5 dni temu wykapalam suke i nic a nic nie bylo widac 🤔

po poprzedniej infekcji jeszcze w jednym miejscu ogon sie nie zagoil i ledwo odrasta siersc.. juz nie mam sily do niej.. wiecznie cos jej jest 🙁
slojma   I was born with a silver spoon!
31 marca 2009 00:31
zen- wspólczuję i życzę powodzenia mam nadzieję, że to ostatnia choroba psiaka i później będzie zdrowy 🙂
zaba   żółta żaba żarła żur
31 marca 2009 02:24
zenka-trzymam mocno za Was kciuki!!!Oby było dobrze!!!  :przytul:
juz jestem po odbiorze wynikow..ehh, nie jest dobrze..ale powinnismy sie w ciagu roku uporac 🤔 😲 😵

suka ma prawie wszystko, co moze zlapac pies wrednego na skorze. poczawszy od lekkich grzybow, plesni, zarodnikow- po jakies ciezsze bakterie. jedyne pocieszenie- nie przenosi sie na ludzi. ale mimo wszystko w zaleceniach- codzienne mycie podlogi w domu domestosem rozcienczonym, unikanie dotykania psa, ciuchy codziennie do prania, mycie rak co chwile. w razie zaobserwowania u nas swedzenia skory- biegiem do lekarza...ja sie zastrzele 😵
i faktycznie- ten uroczy zapaszek to raz grzyby- dwa- plesn! 🤔 🤔 normalnie pies mi gnije 😕

dzisiaj dostaje pierwsza serie zastrzykow- a w domu ludzki antybiotyk.

ide szukac karmy dla alergikow skornych.. oby sie nie posrala od niej, bo ona jeszcze na dodatek ma trzustkowe problemy- i jak jest na hillsie i/d to jest super- jak tylko dostanie cos innego- jest rzyganie ze sraniem...

no, to sie pozalilam 🙁
zen skąd to się świństwo wzięło? To alergiczne jest?

Trzymam kciuki za psinkę, niech zdrowieje jak najszybciej.
slojma   I was born with a silver spoon!
31 marca 2009 13:22
zen- trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się