PSY

madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 maja 2019 13:46
smartini   fb & insta: dokłaczone
17 maja 2019 19:17
madmaddie, dzięki! 😀
usunięty
17 maja 2019 19:46
O kurczę! Sama bym się taką puchą zajadała 😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 maja 2019 10:57
smartini, smacznego! :P

tatsu,
to że pies je lepiej ode mnie, to nie nowość :P sklep w ogóle muszę pochwalić - szybka i dobra realizacja, fajne ceny, no i te maile co się dostaje ze statusem zamówienia, poezja  😁 dochód idzie w zbożnym celu, więc tym bardziej warto tam kupować 😉

kurde, kupiłam mojej olej z łososia, bo gubi sierść na potęgę, a żadnej zmiany żywieniowej nie miała, i zwróciła mi dziś całe śniadanie, a nie je szybko i siedziała w domu bez żadnego wysiłku :< spróbuję połowę dawki dawać, może wejdzie.  😵
madmaddie, nie wiem czy to nie sezon taki, bo moja też się leni okrutnie i psy znajomych takoż. A już karmę z rybą zamówiłam, też olej właśnie, bo świruję lekko, czy nie ma alergii jakiejś czy kij wie co. Kontrolnie do weta skoczymy, ale nie zdziwię się, jak okaże się, że wszystko w porządku.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 maja 2019 19:05
u mojej się skumulowała cieczka i wiosna 😉 wrzucam ją od jutra na Simpsonsa 80/20, powoli włączę olej, zobaczymy.
smartini   fb & insta: dokłaczone
18 maja 2019 19:32
włączaj powoli, możliwe że gwałtownie wzrosła tlustosc i tak zareagowala. Na kłaka podobno dobrze robi vetoskin, biotyna, zoltko i drozdze 😉
Jako, że na fcb pojawiła się cotygodniowa porcja zdjęć szczeniaków, to wstawię sobie dwa, żeby was nie zasypać :P

[img]https://scontent.fpoz2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60355071_2190553094313909_8704501702159499264_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fpoz2-1.fna&oh=7d0296a437569a704bdf58600dace6b9&oe=5D61B753[/img]
[img]https://scontent.fpoz2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60998903_2190553957647156_9041221245470769152_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fpoz2-1.fna&oh=565109434511de563a2910d463c57447&oe=5D52088E[/img]

Na razie taki mały pakerek z niego 😀 Ale patrząc na fotki jest bardzo podobny do swojej zeszłorocznej siostry, tyle że w lustrzanym odbiciu 🙂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
18 maja 2019 20:48
smartini   fb & insta: dokłaczone
18 maja 2019 20:59
macbeth, rozkosz!
Wojenka, powodzenia, trzymam kciuki za perfext match!

myśmy dzisiaj eksplorowali najbliższą okolicę, wszystko piechotą z mieszkania! Niby miasto a takie miejscówki, coraz bardziej doceniam swoją decyzję dot. zamieszkania :P
jedyny problem to że taka przyjemność kończy się zdejmowaniem średnio 10 łażących kleszczy z psa :/





madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 maja 2019 21:03
Wojenka, mi się ACD w ogóle nie podobają, ale Pepe jest fantastyczna  😍

Smartini, ona dostaje suple na stawy i już nie chce jej dokładać. Jak nie łosoś nie spasuje, to spróbuje efa oile.

Macbeth, jak przygotowania? 😀
madmaddie, no właśnie kiepsko 🙁 Mieliśmy z partnerem w ten weekend przejść się po sklepach zoologicznych, a tu dupa bo musiał jechać do domu rodzinnego 🙁 Nie wiem kiedy się w końcu za to weźmiemy. Jedyna rzeczą jaką mamy to ostatnio zrobiłam szarpak polarowy 😀

Ja się dzisiaj do TKMaxx przeszłam, ale jakoś nic do mnie nie przemówiło 🙁 A już w ogole wkurza mnie, że są tam tylko i wyłącznie piszczące zabawki -.- Przeglądałam też legowiska bo ciagle się zastanawiam co będzie najlepsze do włożenia w klatkę czy normalne legowisko czy tylko jakiś materacyk, a może w ogóle tylko dry bed?
smartini   fb & insta: dokłaczone
18 maja 2019 21:52
macbeth, na początek to co najwyżej drybed czy zwykły polarowy kocyk :P albo zostanie zjedzone albo zasikane albo wywalone  klatki - nie warto. U nas dopiero teraz Kiełbasa przekonuje się do leżenia w klatce na czymś więcej niż plastiku a to już prawie dwa lata :P

na sam poczatek serio, kup same podstawowe rzeczy a jeśli są potencjalnie łatwe w zniszczeniu to najlepiej tanie. Jak Ci wybuchnie legowisko za stowke to bedzie smutek 😁
oszczędzać na pewno nie ma co na klatce, stabilnej misce na wodę coby nie skończyć z basenem w mieszkaniu i jedzeniu. Reszta albo szybko okaże się za mała albo umrze 🤣
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 maja 2019 13:44
dokładnie. miskę polecam przykręcaną, drybed styknie, i tak będzie zalany, czy to sikami, czy to wodą, chociażby dwa na zmianę. Zoologów stacjonarnych nie polecam, bo, przynajmniej w tych co byłam, sytuacje są dwie:
-kiepski asortyment
-drogo

Z netowych niezawodny zooplus (tanie zabawki, tanie wszystko, asortyment fajny, super ceny kongów, świetna jakość suszków), toys4dogs, e-hunter, nasze zoo i pupil expert. Ja też lubię u Śledzi, ale tam tylko Simpsons.

Szkodnik akurat lubi miękkość i jak wymieniłam drybeda na poduchę i chciałam poduchę wyprać (taką za 3 dyszki z allegro) i w zamian dać drybeda to się zbuntowała wielce  😁 😁





Jeżeli chodzi o przykręcane miski to takie po prostu? A jaką pojemność?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 maja 2019 14:52
Si, ja mam show tech i się wygiela po czasie oraz trochę rdzewieje. Nie cebulowalabyn następnym razem i kupiłam mid  westa. Pojemność nie mam pojecia: 1,5-2l?
smartini   fb & insta: dokłaczone
19 maja 2019 14:53
ja mam ciężką ceramiczną z TK, też dawała radę, nadal dzielnie służy 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 maja 2019 15:04
U mnie z ceramiczną był taki problem że nie mogła stać w klatce- Aura stawała z drugiej strony, szarpała drybed i patrzyła jak się woda wylewa :P
maluda, sali? 😉 Brandy na początku bała się sledów 😂 Na szczęście po kilku treningach kojarzą się jej z wybieganiem, więc nie kuli się cała, gdy ma je na sobie.
Zawsze. Jestem bardzo zadowolona z wykonania jak i czasu realizacji zamówienia. Lil też ma sledy od nich i już trzeci rok dobrze nam służą.
Też jestem ich wielką fanką - cały zestaw do biegania mamy od nich. A za kontakt i podejście od klienta powinni dostać medal, serio! Dawno z żadnym sklepem tak dobrze mi się nie współpracowało.
Ten model (i nawet w tym samym kolorze :cool🙂 mierzyłyśmy, ale źle leżały na Brands i musiałyśmy zmienić na sport.
Kolor wart uwagi. Z resztą, jestem wielką fanką zieleni i pomarańczu. Od razu wiedziałam, że "wpakuje" psa w coś z tej palety barw.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
19 maja 2019 18:56
Melduję, że wózek pasuje!
Oto pierwsze minuty Maliny w wózku :
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=883763208632206&id=135466833461851
Musi ogarnąć jeszcze ostre zakręty, ale jej wywrotki oczywiście nic nie psują humoru 🙂

smartini   fb & insta: dokłaczone
19 maja 2019 18:59
Wojenka, juhu!!!

Muszę się pochwalić, skończyłyśmy właśnie dorosły championat.
A jechałyśmy na pierwsza wystawę tylko żeby zobaczyć czy coś tam z nas będzie  🙂
Mam mega mądrego psa i chyba lepiej trafić nie mogłam  💘
Wojenka, super, widać szczęście w oczach 😜

arabika, gratulacje!

Słuchajcie, czy starszy pies może mieć zakwasy? Przez weekend zdarzyło się Tofinie dwa razy zapiszczeć z bólu (wg mnie to było z bólu, ale to straszna aktorka, więc nie wiem) przy braniu na ręce i teraz raz przy próbie położenia się. Potem zmieniła pozycję i było ok, ale martwi mnie to pojękiwanie. Żeby nie było, biorę ją na ręce żeby nie skakała z auta, bo jest po operacji obu kolan i musi uważać na nogi, nie dlatego że lubię ją nosić na rękach 🤣 Głupio mi iść z nią do weterynarza i powiedzieć że "coś ją chyba gdzieś ale nie wiem gdzie boli, bo dwa razy zapiszczała", koleś mnie wyśmieje... Mała zachowuje się normalnie, je tak jak zwykle, nie wykazuje żadnych reakcji przy obmacywaniu i uciskaniu wszystkiego co możliwe. Nie wiem 🙄
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 maja 2019 20:28
Z tego co wiem może mieć. Ale jak pies popiskuje z bólu to jak bym poszła do weta, to poważny objaw. Przy takiej staruszce to pewnie stawy, ale warto sprawdzić
jett   success is the best revenge
20 maja 2019 07:51
Moja starsza suka miała dwa razy w życiu. Dzień po jakimś większym bieganiu nie wstawała rano z fotela a jak już udało mi się ją ściągnąć to ledwo chodziła (ale to też straszna panikara jest  :lol🙂. Krótkie spacery na rozchodzenie i wieczorem śmigała jak nowa  🙂

Ja w sobotę na wystawie kupiłam dziewczynom pullera i jest szał. Bunia porzuciła nawet dla niego ukochane piłeczki 😜

macbeth, jaka słodzinka mała, cudoooo! 💘
smartini, jejku, jakie piękne tereny!

A nasza mała rośnie jak na drożdżach (trochę mnie to przeraża nawet) i ciemnieje - z kremowej robi się rudo-brązowa 😀. Już się załatwia na zewnątrz, nie ma żadnych wpadek od kilku dni nie licząc momentu, kiedy zobaczyła szwagra i się posikała z radości, bo przecież nowy człek, a nieszczęśliwie padło, że akurat wychodziłyśmy na siku. Reaguje już w miarę na swoje imię i na "nie!" 💃 Jedyne czego nie mogę jej oduczyć, to polowanie na moją szklankę z pepsi. Jeśli ma ją w zasięgu pyska, to zrobi wszystko, żeby się do niej dobrać :/. Gust do napojów chyba ma po rodzicach 😁



Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się