PSY

No, to teraz babcia odmłodnieje. Wiadomo jak drobne nawet problemy z zębami potrafią dokuczyć.
Madmaddie co to za rasa?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 lutego 2019 05:32
biały owczarek szwajcarski
Tak z rozpędu - lepsza zwykła klatka, czy plastikowy transporter? Nie wiem czy ma znaczenie długość trasy, ale z 11 godzin.
ewuś, dzięki za info ale tego typu auta odpadają. W grę wchodzą obecnie tylko japończyki a z eurpejskich bardzo ewentualnie grupa VW. Ale znalazłam inne rozwiązanie i chyba nie będzie źle 😉.
efeemeryda   no fate but what we make.
19 lutego 2019 07:55
Mam fajny artykuł o żywieniu RAF, BARF itp. Jesteście chętne poczytać ? Zrobiłam zdjęcia, ale galeria nie chce ze mną współpracować  👿
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 lutego 2019 08:01
ja chcę, ja chcę, ja chcę. Mogę przesłać adres e-mail na priv?  :kwiatek:

efeemeryda   no fate but what we make.
19 lutego 2019 08:07
możesz  :kwiatek:
Jakby ktoś pomógł mi tu wstawić to byłoby dla większej liczby osób  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 lutego 2019 08:33
epk, a może po prostu taki rozdzielacz do bagażnika z safedog'a + ewentualnie bramka na front?
http://safedog.pl/?gclid=Cj0KCQiA1NbhBRCBARIsAKOTmUvVmDCS3AkmvZpEhZ1Izfe_7QeBuQYIbzXyfxb_nHGmlewr4hS1lnIaAnXgEALw_wcB
Anaa, znalazłam firmę, która takie robi w PL we w miarę rozsądnych cenach. Będę robić właśnie coś takiego w docelowym aucie. Na razie mają bagażnik kombi do dyspozycji i kratkę oddzielającą je od przestrzeni pasażera.
epk, super! daj namiary, na pewno się przydadzą 🙂
epk, dzięki 🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
19 lutego 2019 12:05
budyń ja mam tą: https://allegro.pl/oferta/170016-vidaxl-klatka-transportowa-dla-psa-7835960798

(tzn nie tą, ale tej produkcji,moja większa)  11 godz? Skąd jesteś, że tak krótko Ci zejdzie? :P  bez zatrzymywania się żadnego jedzie się lekko ponad 12 h- chyba, że będziesz pędzić :P )
Bubs w szaleństwie:  fot Joanna Bąk





derby, opolskie nieco bliżej 😁 Google pokazywał mi 10 godzin do Zurychu... Kurde, ten mój pies zajojczy się na śmierć tyle godzin jadąc  😜
Fajna ta co podlinkowałaś, tylko kupa kasy, a my jednak mało podróżujący docelowo :P Po konsultacji ze znajomymi stanie na metalowej, można ją później złożyć, schować i zapomnieć 😁
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
19 lutego 2019 17:30
ja dała 200, jakaś okazja była na allegro

am do Zurychu z PL 1060 km 😀 i jadę dłuugooo bo staje z psem i podsypiam na parkingach  💃
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 lutego 2019 17:40
Droga do Zurychu jest bardzo fajna o ile nie trzeba pokonywać tych koszmarnych polskich dróg. Trasę Wrocław-Zurych w jakieś 7h. Nocą szerokie niemieckie autobany sa puste i leci się  bardzo przyjemnie. 🙂
JARA, ze strachem pytam, ale ile km/h lecisz? 😁
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
19 lutego 2019 18:14
wow! zazdro! 7 h!

ja jadę w nocy zazwyczaj więc drogi puste, ale niestety śpię czasami, no i ja jadę... ekonomicznie 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 lutego 2019 20:46
[quote author=budyń link=topic=32.msg2846641#msg2846641 date=1550599517]
JARA, ze strachem pytam, ale ile km/h lecisz? 😁
[/quote]


Spod domu mam a4 do samych Niemiec, a później się leci.  140 się leci i bez wypadków na A4 można bardzo szybko przelecieć.
Akurat ten Zurych pamiętam, bo planowaliśmy tam jechać jakieś 10h żeby na 8 rano być na miejscu. Tak nam szybko poszło, że od 5 rano spaliśmy w aucie gdzieś pod mostem. Był styczeń 😁
Szukam karmy dla mojego szczyla 6 miesięcznego. Karmiłam ją od początku Britt Care Puppy Lamb, ale pies jak był chudy tak dalej jest. Dawka już jest zwiekszona w stosunku do tego co na opakowaniu. Teraz waży jakieś 5kg, wyglada tak sobie i nie umiem jej utuczyć. Jakieś pomysły?
aaga84 Sześć miesięcy to okres szybkiego wzrostu. Szczenięta w tym wieku często mają faze pokraka- chudzielca.
Nie tucz dzieciaka na siłę.  Po co ma być gruby? Co to za rasa?
Kundel, na siłę nie tuczę to jest maleńki piesek do połowy łydki. Ale już mnie martwi to, że czuć każdą kosteczkę jak się ją dotknie. Ostatnio trochę nabrała, że już nie wyglądała jakbym ją głodziła, a teraz znowu skóra i kości.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 lutego 2019 09:06
A jaki masz budżet? Może Simpsons? To faktycznie okres intensywnego wzrostu i raczej szczeniaki są chude wtedy. Jak jest za chuda, to może karma się kiepsko przyswaja. John Dog też ma fajną dla papików. Zależy, ile chcesz wydać
Sprawdziłam ceny i Simpsons się mieści w zakresie, John Dog już nie 🙁 Raczej więcej niż 200 zł nie chce wydawać na 12 kg.
Właśnie moim zdaniem ona nie jest chuda, raczej za chuda i weterynarz też mi na to uwagę zwraca. A mimo zwiększenia dawki Britta jakiegoś polepszenia nie ma za bardzo.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 lutego 2019 09:35
jeśli nie ma uczulenia na drób (moja ma, więc sporo mi odpada 🙁 ) to sprawdź Wolf of wilderness, Belcando, Purizona, Petkult, Markus Muhle, Wolfsbluta, Taste of the wild, hmm, to tak na szybko z głowy. Ten Twój przedział, to 16/17 zł/kg i tu już coś fajnego można kupić. Musisz zobaczyć co psu pasuje.  😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
20 lutego 2019 15:15
Pytanie o mięso. Gdzie kupujecie, jakie i w jakiej cenie?
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 lutego 2019 15:20
Wojenka, ja od dłuższego czasu od barfiaków (mamy co miesiąc dowozy do Krakowa). Jeszcze niczym mi nie podpadli, jestem bardzo zadowolona. Kupuję pełen przegląd gatunków (prócz tych ekstrawaganckich jak cielęciny, lamy i inne bizony 😉 ), głównie w kawałkach mniejszych czy większych. Mielone biorę płuca bo doprowadzają mnie do szału przy porcjowaniu... :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się