Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: PSY

poprzednia następna
Strony: 1 ... 1557 1558 [1559] 1560 1561 ... 1610 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: PSY  (Przeczytany 3107156 razy)
aaga84

« #46740 : Styczeń 11, 2019, 21:19:47 »
Odpowiedz cytując
madmaddie że świeżo posmarowne wazeliną łapki bardziej się przyklejają i efekt jest odwrotny do zamierzonego, no ale nie wiem czy to prawda
#link
Misskiedis

Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!

« #46741 : Styczeń 11, 2019, 21:35:23 »
Odpowiedz cytując
Kup buty, nic sie nie wbija między opuszki, nie piecze od soli a i łapy suche wink
#link
Stajnia Fiord Ciopan na Facebooku wink
-------
"Gdyż to, co koń czyni pod przymusem, czyni bez zrozumienia; i nie ma w tym piękna, tak jak nie ma piękna w bitym i zmuszanym do tańca tancerzu"

~Xenophon
madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #46742 : Styczeń 11, 2019, 21:42:52 »
Odpowiedz cytując
buty to dobry pomysł, o ile pies będzie chciał w nich chodzić.

Z tą wazeliną to wątpię, Szkodnik akurat jest taki, że nieważne co się dzieje, pruje do przodu, chyba musiałoby jej te łapy urwać. Ale przy poprzednim psie się sprawdzała. Też polecam omijać chodniki i jezdnie, ze względu na ich posypywanie. Powinno być lepiej wink Na rynku jest trochę produktów, może któryś się sprawdzi ochronnie?

Mój pies odkąd spadł śnieg nie chce wracać do domu w ogóle  zemdlal
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”
derby

"Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."

« #46743 : Styczeń 12, 2019, 06:38:05 »
Odpowiedz cytując
u mnie tyle śniegu, że buty nie przejdą, a i podejrzewam, że by zgubił duży uśmiech

raz mu sie sopel zrobił bo nie potrzebnie liznął łapę, ale jak na razie pfu pfuu, harce bez końca duży uśmiech
#link
RaDag

« #46744 : Styczeń 12, 2019, 09:01:14 »
Odpowiedz cytując
Sienka pochwal się duży uśmiech
#link

JARA

Dumny posiadacz Nietzschego

« #46745 : Styczeń 12, 2019, 09:35:53 »
Odpowiedz cytując
aaga84, pamietaj żeby po kazdym spacerze wycierać łapki, a wieczorem po prostu je umyć. Sól jest bardzo drazniaca i jeśli nie bedziesz pielęgnować łapek to spacery mogą byc nieprzyjemne.
#link
Niebo nie jest limitem!
pokemon

« #46746 : Styczeń 12, 2019, 09:44:21 »
Odpowiedz cytując
Co mogę zrobić więcej jeśli mój pies po kilku minutach na spacerze zaczyna kuleć i piszczy? Zaczęłam jej smarować na noc opuszki wazeliną, ale nie ma większej poprawy.
Kup to, drogie jak cholera, ale lepszego nie ma.
http://www.dermoscent.com/en/p108-dermoscent-bio-balm.html
#link
jett

success is the best revenge

Moje ogłoszenia
« #46747 : Styczeń 12, 2019, 10:22:44 »
Odpowiedz cytując
My jedną zimę spędziłyśmy w mieście i łapy i mój czas ratował kubeczek mudbuster  uśmiech Po spacerze raz dwa przeczyścić, wytrzeć ręcznikiem - no genialna sprawa  uśmiech Tym bardziej jak ktoś ma psa, który nie przepada za wanną to u nas kubek od razu został zaakceptowany  wink

#link
aaga84

« #46748 : Styczeń 12, 2019, 10:59:02 »
Odpowiedz cytując
JARA są wycierane, zacznę jeszcze myć wieczorami i zastosować pozostałe radę i może się jakoś poprawi uśmiech

Dzięki za pomoc wszystkim uśmiech
#link
madmaddie

« #46749 : Styczeń 12, 2019, 11:58:14 »
Odpowiedz cytując
jeszcze łap taki przepis:
https://vukobordercollie.wordpress.com/2018/09/30/na-opuszki-psich-lapek-krem-diy/

jett, Ty masz bulka? Kurde, kusi mnie ten kubek od jakiegoś czasu, bo przeważnie nie mam siły pucować białej, pakuję do klatki i czekam aż wyschnie, 90% się wykrusza  hihi Ale ponoć na włochaczach się nie sprawdza
#link
emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #46750 : Styczeń 12, 2019, 12:01:17 »
Odpowiedz cytując
Ja zawsze myję łapki - pies mi sam wskakuje do brodzika, myjemy i po problemie.
#link
jett

success is the best revenge

Moje ogłoszenia
« #46751 : Styczeń 12, 2019, 14:08:06 »
Odpowiedz cytując
madmaddie, mam dwie bullki, ale testowałam na borderze siostry i też daje radę  uśmiech trzeba się trochę bardziej namachać ale i tak jak dla mnie wygodniej niż pakować psa do wanny  uśmiech

#link
Cierp1enie

« #46752 : Styczeń 12, 2019, 15:15:48 »
Odpowiedz cytując
Wybiera się ktoś na wystawę do Lubina?
#link

Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
madmaddie

« #46753 : Styczeń 12, 2019, 15:52:36 »
Odpowiedz cytując
jett, dzięki, myślę, że się skuszę! Jaki masz rozmiar? Czy jak teraz kupię większy od razu, to mniejszą łapkę też wyczyszczę? Bo młoda ciągle rośnie uśmiech

btw. czy kojarzycie jakieś skórzane smycze i obroże, które są ładnie wykończone, ale nie kosztują miliona? Obłędnie podoba mi się Hunter, ale cena rzędu 200-300 za samą smycz to jednak trochę za dużo  zemdlal
#link
Kastorkowa

Szałas na hałas

« #46754 : Styczeń 12, 2019, 20:15:25 »
Odpowiedz cytując
Madmaddie najzwyklejsze, ale przez to wg mnie bardzo ładne ma ACCDOG
#link
Szałas na hałas

http://www.zpsitupem.pl/
madmaddie

« #46755 : Styczeń 12, 2019, 20:38:03 »
Odpowiedz cytując
właśnie patrzyłam na nich też i nie podoba mi się wykończenie, którego nie ma. Pasek wygląda jak po prostu ciachnięty z większego kawałka skóry.
o coś takiego mnie się rozchodzi, tylko koszt tych hunterowych jest taki, że swojego dzikiego dzika nigdy bym w to nie ubrała, by by mi było szkoda  wysmiewa

Edit: nie zapytałam weta ostatnio - ustaliliśmy że zaszczepie młoda na borelioze. Ale czy na coś jeszcze warto?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2019, 22:44:33 wysłane przez madmaddie » #link
Cricetidae

« #46756 : Styczeń 12, 2019, 23:44:11 »
Odpowiedz cytując
madmaddie, Na zakaźne, wściekliznę się szczepi. Co jeszcze chcesz szczepić uśmiech?
A boreliozę czemu?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2019, 23:49:01 wysłane przez Cricetidae » #link
madmaddie

« #46757 : Styczeń 13, 2019, 06:27:06 »
Odpowiedz cytując
Te podstawowe mam zrobione. Borelioze chciałam ze względu na ilość kleszczy. Uważasz, że to kiepski pomysł? Nasz wet powiedział kiedy przyjść i tyle  coo??
#link
Cricetidae

« #46758 : Styczeń 13, 2019, 11:28:34 »
Odpowiedz cytując
madmaddie, nie wiem gdzie mieszkasz i jaki to obszar jeśli chodzi o kleszcze, pytałam z ciekawości jak to uzasadnił uśmiech my zalecamy bardzo regularną profilaktykę przeciwkleszczową bo u nas jest bardzo dużo babeszjozy.
#link
madmaddie

« #46759 : Styczeń 13, 2019, 12:16:06 »
Odpowiedz cytując
o profilaktykę dbam, zabezpieczam cały rok, sprawdzam po spacerze, etc. Mam łatwo, bo sierść biała. Mieszkam w Małopolsce i kleszczy jest tyle, że jak wyjdę na chwilę na trawnik poczytać, usiądę na krześle, to wracam z dodatkowym pasażerem.  :S
#link
madmaddie

« #46760 : Styczeń 17, 2019, 21:16:01 »
Odpowiedz cytując
powoli rozglądam się za pasem do dogtrekkingu. Musi koniecznie mieć kieszonkę, lub dwie i uchwyt na bidon. Podoba mi się Hurtta Hiker belt, ale kurde, kosztuje ponad trzy stówy - wiadomo, że Hurtta jest porządna i w ogóle, ale jednak wydaje mi się to trochę dużo. Patrzyłam też na Truelove i Huntera, ale jakoś do mnie nie przemawiają. Ktoś coś? Macie swoje typy?  kwiatek
#link
epk

« #46761 : Styczeń 17, 2019, 21:34:49 »
Odpowiedz cytując
madmaddie, ja mam Sali - ten z kieszenią z tyłu i jestem mega zadowolona. Nie ma chyba uchwytu na bidon, ale może ci doszyją.
#link
Pozwólcie, że zaleję Was blaskiem swej chwały!
KARUZELA - WSZYSTKIEMU WINNA JEST KARUZELA. ON JUŻ RZYGA TĄ KARUZELĄ I OD TEGO ZAPALIŁA MU SIĘ WĄTROBA...
honey

bunny

« #46762 : Styczeń 17, 2019, 22:16:31 »
Odpowiedz cytując
Ja polecam Ruffwear.
#link
kokosnuss

« #46763 : Styczeń 18, 2019, 00:43:56 »
Odpowiedz cytując
madmaddie, coz moge rzec, Hurtta uber alles :P

A kojarzy ktos jeszcze tego dystyngowanego psiego dzentelmena wink

ktory w sumie nie tak dawno zaczynal revoltowa kariere jako smutna, obszarpana bida ze schronu? Otoz Ksiaze Lowicki Lipton :P bardzo prosi o kciuki, sie diagnozujemy pod katem dosc przykrej przypadlosci i troche zdrowia na pewno nie zaszkodzi kwiatek
#link
RaDag

« #46764 : Styczeń 18, 2019, 11:44:07 »
Odpowiedz cytując
Ja i moja drużyna też w sali ubrani.
Dla mnie z kieszonkami są za szerokie, ale ekipa używa i zadowolona.
#link

madmaddie

« #46765 : Styczeń 18, 2019, 12:12:01 »
Odpowiedz cytując
kokosnuss, kciuki dla Liptona  kwiatek A z tą Hurttą to wieeem.
btw. kupiłam reflective leash i jak przyszła, to popatrzyłam i sobie pomyślałam "łe, serio? dwie cienkie niteczki?", ale rewelacyjnie odbija światło i w ogóle jest mega wygodna.

Dzięki, popatrzę na Sali. Nie mam zamiaru porywać się na żadne sporty, po prostu ręce mi się męczą jak próbuję nadążyć za własnym psem  wysmiewa No i szykuje nam się parę wycieczek od wiosny.
#link
JARA

Dumny posiadacz Nietzschego

« #46766 : Styczeń 18, 2019, 12:13:07 »
Odpowiedz cytując
kokosnuss, paniczowi jakby lat na pysku ubyło wink
#link
Niebo nie jest limitem!
kokosnuss

« #46767 : Styczeń 18, 2019, 13:40:48 »
Odpowiedz cytując
madmaddie, wez, w rodzinie moje szelki z Hurtty za 70 euro wywolaly nieslychanie duzo emocji, bo jak to, tyle kasy za szelki na kundla? :P

Ale nie zaluje, jakosc jest super i pomimo ciorania i po paru praniach tasmy sa sliczne jak nowe!

A tak to czekamy na wyniki z labu. Oczywiscie mam juz czarne wizje ehh a ze jest weekend to najwczesniej sie dowiem czegos w poniedzialek.

JARA, jak panicz jada po krolewsku to wiadomo wink

Az zrobilam sobie porownanie, bo na zywo to sie nie zwraca uwagi. Takiego starego, wylenialego kundla zapakowalam do auta 13tego marca:

A taki jasniepan okupowal nam kanape w Sylwestra uśmiech

Duchem i sprawnoscia fizyczna zreszta tez mlodnieje... a niby "oficjalnie" 10 lat mu stuknie w tym roku. Nieoficjalnie to cholera go wie, jest siwy i szczerbaty jak na starego kundla przystalo wink
#link
budyń

Moje ogłoszenia
« #46768 : Styczeń 18, 2019, 13:42:28 »
Odpowiedz cytując
kokosnuss, ja sobie wątek generalnie podczytuję tylko, jako że moja piesa póki co u rodziców, ale myślałam, że kolejnego psa wziełaś, bo ten wygląda młodziej duży uśmiech
#link
20.8.14
macbeth

« #46769 : Styczeń 18, 2019, 13:44:31 »
Odpowiedz cytując
kokosnuss, aż pięknie się patrzy na takie zmiany uśmiech
#link
Strony: 1 ... 1557 1558 [1559] 1560 1561 ... 1610 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: PSY

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 18 zapytaniami.