PSY

zaba   żółta żaba żarła żur
07 stycznia 2009 09:28
żabcia, ale co pies winny, że ma debila za właściciela? Chyba że na właścicieli paralizator... to się zgadzam. Ale jak gościa kopnie to wtedy policja zjawi się za sekundę 😉


No i znjadz tu na nich jakiś sposób!Ludzie powinni przechodzic testy psychologiczne-kto się na właściciela psa nadaje a kto nie...  👿
Muffinka - dzięki 🙂

a jakie Twoje czipsy grzeczne, pewnie coś chcą hihi

Co do nieodpowiedzialnych wlaścicieli psów.
Jakiś czas temu byłam w parku z momi psami, starszy chodzi caly czas na smyczy a mlody biega luzem jednak jak widze z daleka jakiegos psa to biore go na smycz (chyba ze to jakis znajomy pies). W pewnym momencie widze jak z daleka leci na mnie ogromny bernardyn, mozecie mi wierzyc albo nie ale nogi mi sie zatrzesly jak galareta, Bloom mial wtedy ok 8 miesiecy. Darłam sie do tego wlasciciela zeby zabral  psa, a ten nie spieszac sie z usmiechem na twarzy szedl w nasza strone jakby nigdy nic. Wiem ze psy tej rasy nie sa jakies agresywne, ale temu raczej moje psy sie nie spodobaly bo zaczal je atakowac. Blooma ugryzl w pupe na szczescie nie mocno bo sie mlody wywinal, a ja wysadzilam w tego psa porzadnego kopniaka w pysk tak ze sie troche uspokoil. Wlasciciel przyszedl wzial psa na smycz i powiedzial ze on sie tylko chcial pobawic, a ja mu na to że jest nienormalny i że jesli nie potrafi zapanowac nad psem to niech go trzyma na smyczy.

Juz nie chodze do tego parku bo najzwyczajniej w swiecie sie boje.
Wole isc do lasu albo spotkac sie ze znajomymi  na zawodach lub na ogrodzonym terenie gdzie psy moga sie pobawic w bezpiecznym towarzystwie.

Ps. a z tym gazem to dobry pomysl 🙂
nie trzeba miec jakiegos pozwolenia na to?

aurelia chodziło mi raczej o to, że ten gigant mógł się rzucić na mnie, jak go odciągałam.
zresztą mojego nawet nie miałabym jak odciągnąć, bo on leżał poturbowany pod łapskami tego psa. mój Misiek to jest taka parówka, że nawet na atak innego psa nie odpowiada agresją, generalnie pies bardzo ugodowy, bo wychował się na ulicy, więc żeby przeżyć musiał się nauczyć schodzić agresorom z drogi.

a tak a propos szczeniaków, moim zdaniem pies musi mieć nieźle zrytą czachę, żeby rzucić się na szczeniaka 🤔wirek: przecież to jest nienormalne. na osiedlu taki chłopak chodzi ze swoją suką owczarka niemieckiego, wychował ją sobie niesamowicie, już jako mała kuleczka reagowała na komendy i łaziła luzem, bo tak się go trzymała. no i pewnego dnia tragedia-pies akurat z mojego bloku tak się perfidnie na nią rzucił, najpierw niby obwąchiwanko, i nagle cap! to jest dla mnie chore! sama miałam psa agresywnego, a wyjątkiem w jego agresji były właśnie szczeniaki, nigdy nawet na szczeniaka nie warknął.
co się dzieje z tymi ludźmi i ich psami 🤔
Moja psina zjada swoje posłanie (najpierw żuje, a potem obgryza), kupiłam ostatnio płyn przeciwko obgryzaniu i ... ona to zlizuje  🤔wirek:  macie jakieś pomysły co z tym zrobić??
gopi, niestety nie
ja mam taki problem ze swinią - wiem ze to nie pies
zjada wszystko i gryzie , łacznie ze scianami
nie skutkuje nic
zaba   żółta żaba żarła żur
08 stycznia 2009 10:27
Moja psina zjada swoje posłanie (najpierw żuje, a potem obgryza), kupiłam ostatnio płyn przeciwko obgryzaniu i ... ona to zlizuje  🤔wirek:  macie jakieś pomysły co z tym zrobić??


a w jakim wieku jest psinka?
gopi, niestety nie
ja mam taki problem ze swinią - wiem ze to nie pies
zjada wszystko i gryzie , łacznie ze scianami
nie skutkuje nic


sznurka - może ona głodna jest  😁
Moja bestia  😍







już 7 lat razem  :kwiatek:
(suk ma 8 i jest schroniskowa)
zuza   mój nałóg
08 stycznia 2009 12:41
Emaertea napisz coś więcej.Mojemu mężowi bardzo się takie psy podobają,sąsiad ma też sukę ze schroniska,bardzo fajna super charakter.Tylko my mamy dzieci i nie wiem,mam jakieś uprzedzenia ale to przez ogólna opinie.
A to nasz futrzak-dzisiaj,zimowo
Toudi
Zuza, to jest największy pieszczoch jakiego znam, nie ma w niej cienia agresji. Naprawde!
Warczy tylko i wyłącznie przez sen, szczeka bardzo rzadko-jak namawia jakiegoś psa do zabawy.
Jak widzi, że jakiś pies chce się na nią rzucić (niezależnie od płci) to omija go szerokim łukiem i poprostu olewa.
W domu jest bardzo spokojna-jakby jej nie było, natomiast na dworzu, spuszczona ze smyczy zmienia się niesamowicie, wszędzie jej pełno, ze wszystkimi chce się bawić, może biegać i biegać i biegać... Jest bardzo karna, szybko się uczy.
Konie są dla niej zwierzakami neutralnymi, wszystkie mniejsze stworzenia kocha i zalizałaby je na śmierć  😁
Daje bez problemów zrobić ze sobą wszystko-zarówno dorosłemu, dziecku jak i wetowi 😉
Jak ją brałam ze schroniska to były same kości... stała gdzieś z boku boksu i tylko patrzyła bardzo smutnym wzrokiem na inne psy, które strasznie ujadały. Jak szłam w drugą stronę to spała zwinięta w kłębuszek na betonie.
Znam pare dobków ze schronisk i w większości są podobne do mojej suki, są wrażliwe, ale bardzo kochane.

zdecydowanie polecam dobki ze schronisk  😅
ale śliczna.
moja znajoma ma również sukę dobermana ze schroniska.
suczka jest bardzo łagodna, ktoś ją oddał bo nie pilnowała posesji i nie była agresywna...

moje łobuzy






Polonez ona jest ciągle głodna...
żaba w grudniu skończyła 4 lata
sznurka - jak na świnkę przystało  💃




RaDag, co Wy wiecie o zaśnieżonych paszczach? 😁



I Sati zdobywca 😉
RaDag, co Wy wiecie o zaśnieżonych paszczach? 😁



RaDag,  👍, będziemy dążyć do ideału  😉
Bloom też lubi nurkować w śniegu 😍








jakie piękne sniezne kudłacze
nas dawno nie było!




sznurka
on nie chciał nic pić. Ale wymiotować przestał. Nie wiemy, co mu było.

Wiecie, że nasz gwiazdor nie je jak nas nie ma w kuchni. Ani nie pije!  👀 wstawiliśmy wczoraj dla eksperymentu michę do pokoju i jak się dossał- łomem byś nie oderwała!

Polonez
Bloom jest niesamowity! a w tym kubraczku jest mu super do ryjka
polonez, rewelacyjne są Twoje psy 🙂 uwielbiam spaniele
dziękuję dziewczyny  :kwiatek: :kwiatek:

sznurka - ale wyrosła ta Twoja psina 🙂
a futerko ma niezłe, nocuje na dworze?

Pozdrrrr
polonez, tak to piesa stajenna
i paradoksalnie z budy korzysta głownie latem, nie lubi jak jest ciepło
zimą jest najszczęśliwsza, lubi tak zwyczajnie spac sobie na śniegu, co mnie cały czas szokuje
no wiesz z takim futerkiem i tłuszczykiem to w sumie nie ma się co dziwić  😀

śliczna jest  😍

pozdrrrr
Moja sliczna, urocza, spiaca Sookie:



Fereddie fajna psina - a jak oczkami świeci  👀

staruch z 2 tygodnie skończy 15 lat
a dziś na spacerze w lesie tak biegał, że nie mogłam go dogonić.
Na szczęście mam pomocnika Blooma który, poluje na Tacyta jak ten się się za bardzo oddali.
Nie wiem co mnie podkusiło, żeby głuchego psa puścić ze smyczy  🤦





Moja potworzasta pociecha - Sharky - 4 latni sznaucer miniaturka
Fotki

I tutaj jak sobie troszkę skaczemy

Najświeższa fotka - zrobiona między świętami a sylwestrem


Tutaj jeden z domowych filmików  👀
Jak piesa uczyła się skakać pare przeszkód pod rząd w małej od siebie odległości, dlatego wyszło tak jak wyszło  😁
Chess ona skacze jak pchła  😂

tez mam sznaucera ale az tak chętnie nie podskakuje
Ja sama porównuję go raczej do żaby  😁
A dlaczego to można zobaczyć na tym filmiku, dokładnie przy skoku zaczynajacym się w 50 sekundzie  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się