PSY

_kate Twój to taki jak mój w typie  😉


Nasz czarniawy:



I Koti już po ganianiu za wronami 🤣


(a ten briardzik agilitowy wyżej to Juki Batangas bodajże 😉 )
cieciorka   kocioł bałkański
17 grudnia 2008 17:24







zaba   żółta żaba żarła żur
17 grudnia 2008 21:11
[quote author=W&W link=topic=32.msg122240#msg122240 date=1229516090]
No bo jak tu nie kochać takiego gacka  💘 💘 💘


[/quote]

Boziu!!!Toż to słodkości nad słodkościami!!!  😍

A ja od jakiegoś czasu choruję na bulterierki miniaturowe




czyż nie urocze???  💘 (zaraz po moich ukochanych Szaraczkach of kors!)  😁


Cieciorka
za kota  👍
asds   Life goes on...
17 grudnia 2008 21:18
cieciorka   kocioł bałkański
17 grudnia 2008 21:33
szemrana dzięki 🙂
zaba miniaturki bulkow sa fajne, znam jednego takiego agilitowca - niezly jest haha

za to buldogi niezbyt mi sie podobaja  😁 choc ten ze zdjecia jest uroczy, ale wszystkie mlode sa urocze 😜
Macie jakieś fajne pomysły na zabawkę dla dużego pieska? Chciałam coś kupić Guni na urodziny oprócz smakołyków, ona kocha wszelakie piszczące akcesoria, piłki itp, ale może są inne fajne rzeczy. Ja się nie za bardzo znam na psich zabawkach. Myślałam nad pluszakiem bucząco - piszczącym.
Lena
kup konga 🙂
zaba   żółta żaba żarła żur
18 grudnia 2008 19:56
zaba miniaturki bulkow sa fajne, znam jednego takiego agilitowca - niezly jest haha

za to buldogi niezbyt mi sie podobaja  😁 choc ten ze zdjecia jest uroczy, ale wszystkie mlode sa urocze 😜

Bo one są tak brzydkie,że aż piękne.  💘
Bziiidale,ale jak się poświęca im trochę czasu i pracy to wyrastają na bardzo fajne piechy!  🙂
cieciorka-  👍 bossski kociak  🍴 a jakie buziaki daje  😎
kujka   new better life mode: on
18 grudnia 2008 20:04
edit
Lena
kup konga 🙂



A co to takiego ?
polecam konga, jest super extra, moja za nim szaleje, a i psa mozna sie "pozbyc" na jakis czas 😁
zaba   żółta żaba żarła żur
19 grudnia 2008 13:58
polecam konga, jest super extra, moja za nim szaleje, a i psa mozna sie "pozbyc" na jakis czas 😁

oj tak,prawda!przybijam sie obiema ręcami!  😀
Dzięki, na pewno cos Mysi wybiorę .
zaba   żółta żaba żarła żur
19 grudnia 2008 20:49
ja zakupiłam swojemu Potworkowi konga w wersji EXTREME.Tak na wszelki wypadek,bałam się że na tych "zwykłych" zbankrutuję  😉

Kiedyś chyba wklejałam,ale uwielbiam tą uśmiechniętą Mordke na tej fotce !  😎
RaDag
genialny jest ten pierwszy! uwielbiam tego typu psy!

Z Psikusem to było tak, że był wybór między paroma bezdomniakami. A on był najmłodszy, więc...

oglądacze  😎
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 grudnia 2008 21:03
ale ale, co oni oglądają?
zaba   żółta żaba żarła żur
19 grudnia 2008 21:04
[quote author=_kate link=topic=32.msg124736#msg124736 date=1229720192]

oglądacze  😎

[/quote]

chyba raczej "piwosze"  🥂  😉
takie nasze kino domowe  😡
mozecie mi polecic jakies porzadne legowisko dla psa kopacza? czyli takie, ktore nie rozerwie sie po jednym machnieciu lapka albo zlapaniu zebami 😉 no i raczej sporych rozmiarow-ok 100/80cm albo wieksze, na pewno macie doswiadczenie 🙂

i jeszcze jedno pytanie-jak Wasze psiuny znosza wybuchy petard? macie jakies sprawdzone sposoby, zeby pomoc przetrwac psu ten ciezki okres? nam wet kazal stosowac Persen, jedna tabletke dziennie, juz od teraz, w sylwestra podwojna dawka. rzeczywiscie jest spokojniejsza, ale dalej sa cyrki z wychodzeniem na spacer 🤔 a metoda treningowa-isc i nie reagowac na opor psa nie bardzo wychodzi, bo moja bestja wychodzi ze wszystkiego-z obrozy, szelek i obrozy polaczonej z szelkami...a przeciez nie zaloze jej dlawika, bo sie udusi za ktoryms razem 🙄
Mój reaguje tak samo - strzał i już go nie ma. Przysłowiowe prośby i groźby nie działają, ale co począć. Jakoś trzeba przetrwać ten okres... Chociaż przyznam, że te minutowe spacery jakoś mnie nie kręcą...
maleństwo   I'll love you till the end of time...
20 grudnia 2008 12:06


mój słodziak raz jeszcze (słodziak, ale tylko jak śpi) 😉


Fazowski:




Szefo:




Niutka:
cieciorka   kocioł bałkański
20 grudnia 2008 17:21
ciri znasz bimbay?
Cieciorka-nie, tzn juz popatrzylam w sklepach jak napisalas. masz jakies doswiadczenia z ich rzeczami? sa wytrzymale? bo wygladaja zachecajaco 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
20 grudnia 2008 18:30
osobiscie z psem nie, ale moj kot spi w bimbay'u na malego psa, a kolezanka miała na duzego psa i jest zachwycona. material bardzo trwaly, nie przyjmuje brudu. niektore modele maja chyba styropianowe wypelnienie, mnie to zniecheca, ale pewnie dobrze sie sprawdza jako izolator
zaba   żółta żaba żarła żur
21 grudnia 2008 00:34
i jeszcze jedno pytanie-jak Wasze psiuny znosza wybuchy petard? macie jakies sprawdzone sposoby, zeby pomoc przetrwac psu ten ciezki okres? nam wet kazal stosowac Persen, jedna tabletke dziennie, juz od teraz, w sylwestra podwojna dawka. rzeczywiscie jest spokojniejsza, ale dalej sa cyrki z wychodzeniem na spacer 🤔 a metoda treningowa-isc i nie reagowac na opor psa nie bardzo wychodzi, bo moja bestja wychodzi ze wszystkiego-z obrozy, szelek i obrozy polaczonej z szelkami...a przeciez nie zaloze jej dlawika, bo sie udusi za ktoryms razem 🙄


ufff,mam to szczęście,że Arkadiusz jest psem myśliwskim z krwi i kości i jakiekolwiek strzały kojarzą mu się z tym,co lubi najbardziej...z polowaniem!  😁

Znajomi podają swojemu afganowi Sedalin...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się