Rangi na forum - głosowanie do 2 stycznia 2009 g. 12:00

dla mnie połowa jest połowa
dlaczego inne ankiety miały inne zasady?
wątek zamknięty
Czyli, ze cos zostalo zdecydowane??
wątek zamknięty
nie wiem czas ankiety minął, nikt nic nie podsmumował
halo modki!!!!
wątek zamknięty
Rangi i liczniki usunięte.
Nie będzie też paskudnych gwiazdek i nabijania postów (Kononowicz zaciera ręce).
Zostajemy anonimowi i utajnieni.

Piszę trochę z goryczą, bo wcześniej miałam kupę próśb o naprawienie licznika, co to wszystkich postów nie zliczał. Ok, siadłam, zrobiłam to. Założyłam wątek o rangach. Okazuje się jednak, że lepsze będzie łyse i ubogie forum, bo a nuż ktoś sobie nabije posta i będzie miał o 1 więcej (nie bardzo wiem jak, przy trzech moderatorkach... a nawet jeśli, to świat się nie zawali).
Nie wiem o co dokładnie chodzi w fobii licznikowej - bo ktoś będzie miał więcej postów, ktoś inny mniej? Awatary też niektóre osoby mają ładniejsze, a inne mniej. Czy powinnam zablokować możliwość posiadania awatarów w ogóle, żeby ktoś nie poczuł się zdyskryminowany?
Dla mnie forum jest teraz troszkę uboższe, ale to moje subiektywne odczucia - forum jest dla ludzi, nie dla mnie.

I tylko nauczka dla Quanty na przyszłość - proszę o ankietę przy każdych zmianach na forum. Bo jeśli mam dłubać w kodzie po to, żeby się dowiedzieć, że zrobiłam to całkowicie niepotrzebnie, to szczerze zapowiadam - wolę ten czas spędzić u konia.

Przenoszę na techniczne.
wątek zamknięty
Moim zdaniem teraz wyglada to tak bardzo ubogo... pusto i w ogole. No, ale nic. Najwyrazniej jestem w mniejszosci.
A jeszcze nie dawno bylo wieklkie halo o licznik postow, ktory iles tam pominal, ale ok.
wątek zamknięty
Graba.   je ne sais pas
02 stycznia 2009 14:08
w sumie pusto bez licznika. no cóż, demokracja to demokracja...
wątek zamknięty
😀 Ja od początku się przygotowywałem, że nie będzie licznika, bo ankieta mowiła sama za siebie  🙂
wątek zamknięty
Nie ubogo, tylko czytelnie. Wreszcie wyraźnie widać np. skąd ktoś jest, bez szukania tej informacji w masie innych (w tym kolorowych ikonek). Mnie akurat pasuje, chociaż po staremu też mogło zostać.

Quanta, nie przejmuj się. Tak już niestety jest, że człowiek się dużo napracuje, a inni nie docenią albo będą wybrzydzać. Przykre, ale co zrobić.
wątek zamknięty
m.indira   508... kucyków
02 stycznia 2009 16:28
zgadzam sie z Deidre ...
Quanta , gdyby kazdy przejmowała sie tym co każdy mówi , można by było sobie strzelić w łeb ...
a dla tak bardzo cierpiacych , nadal macie licznik w swoim profilu ... i wgd mnie to najlepsze rozwiazanie ...
i nie beczeć , nikt już nie będzie przy tym szperał , decyzja została podjęta przez głosujących
wątek zamknięty
Ankieta była na temat rang, a tu proszę - nawet licznik zniknął😉

Forum teraz wygląda ubogo i smutno.
quantanamera, najwidoczniej nie można nawet próbować wszystkich uszczęśliwić...

Zadowoleni jesteście?
wątek zamknięty
piknie, a ilość postów macie w profilu w statystykach. Chyba jest to salomonowe rozwiązanie. Musimy tylko w FAQu napisać jak je znaleźć, co jest szczególnie przydatne nowym użytkownikom 🙂
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
02 stycznia 2009 17:17
Ja się dziwię, że taki drobiazg mógł komukolwiek przeszkadzać...
Następnym razem proponuję skupić się na dyskusji, a nie rozglądać po stronie w poszukiwaniu "mankamentów"  🙄

Naszła mnie taka refleksja, że demokracja w nadmiarze też szkodzi... ciekawe na co w następnej kolejności padnie  🙄
wątek zamknięty
Na nic. Następne tematy z "bo ja bym chciał/a, żeby <...>, więc może by ankietę" będziemy wywalać bez mrugnięcia okiem  :emota2006092:
Żartuję oczywiście, ale naprawdę. Dajmy już spokój. Mamy chyba wszystko to, co do szczęścia nam potrzeba. Quanta włożyła masę pracy, masę nocy zarwała - wystarczy już.
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 stycznia 2009 17:30
Yyy to tylko ja nie wiedzialam,ze ankieta dotyczyła rowniez licznikow?  ❓
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
02 stycznia 2009 17:41
Dworcika
A ja bym tak zrobiła...
Bo to już jest szukanie dziury w całym i zawracanie głowy poważnemu człowiekowi, który i bez tego ma, jak sądzę, dosyć pracy.
Poza tym uważam, że dostaliśmy tyle, że wstyd prosić o więcej.

wątek zamknięty
I mam nadzieję, że inni tak samo podejdą do sprawy i ewentualne prośby będą dotyczyły faktycznie istotnych spraw.
wątek zamknięty
Wreszcie wyraźnie widać np. skąd ktoś jest

i kto to pisze 😉
wątek zamknięty
Yyy to tylko ja nie wiedzialam,ze ankieta dotyczyła rowniez licznikow?  ❓

Nie tylko Ty   😉
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
02 stycznia 2009 19:30
Hm, zazwyczaj za nierozstrzygnięte referendum uznaje się takie o zbyt niskiej frekwencji, a nie ze zbliżonymi wynikami.
Ja głosowałam za zostawieniem rang, bo bardzo mi się podoba ich jeździecka forma, co nie zmienia faktu, że analiza tej ankiety wg Opolanki jest nieco z demokracją  na bakier.
Chyba, że wzięlibyśmy pod uwagę większość kwalifikowaną, ale to powinno być oznajmione na początku.
Można też wziąć pod uwagę zdanie "uciskanej" mniejszości i zaadaptować propozycję Lets-go.


Lotnaa chyba nie uważasz, że podałam taki typ "pół na pół", aby coś zyskać wg własnej miary? Bo chyba trochę przesadziłaś, jeśli to masz na myśli. I raczej było to w formie żartu z prośbą o poprawkę.    😲
wątek zamknięty
Ale temat jest już skończony. I dyskusja w tym miejscu powinna być ucięta, więc cicho już babeczki - rang nie ma i nie będzie. Licznika też nie 😉 Szkoda tylko, że praca quanty poszła na marne.
Temat można uznać za zakończony, więc proponuję jego zamknięcie.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.