Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: SIODŁA

poprzednia następna
Strony: [1] 2 3 ... 125 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: SIODŁA  (Przeczytany 739474 razy)

Gość

«Start : Listopad 11, 2008, 20:10:00 »
Odpowiedz cytując
Co byście wybrali mając po tej samej cenie Passiera Grand Gilberta i Euroridinga Titana?
To do tej pory byłam uparta, że tylko Passiera chcę, ale tak przyglądam się Titanowi i całkiem nieźle się prezentuje, nie wiem czy nie lepiej...
#link

Gość

« #1 : Listopad 11, 2008, 23:03:00 »
Odpowiedz cytując
Zapewne to, w czym byłoby mi wygodniej oraz to, które lepiej pasowałoby na konia...
#link

Gość

« #2 : Listopad 12, 2008, 00:23:00 »
Odpowiedz cytując
Pytam osoby które mają, lub znają te siodła i modele wink
Poza tym mam na myśli nie ich rozmiar i dopasowanie, a jakość, stopień wygody i wytrzymałość.
#link
Koniczka

Latam, gadam, pełny serwis! :D

Moje ogłoszenia
« #3 : Listopad 12, 2008, 11:25:00 »
Odpowiedz cytując
To są 2 zupełnie różne siodła i bardzo ciężko je porównać. Passier GG jest głębszy, ma twardsze siedzisko i zupełnie inaczej ukształtowane i mniejsze klocki. Siedzisko Titana jest o wielke miększe, odrobinę mniej głęboke, a klocki są zdecydowanie bardziej ortopedyczne. Mi się jeździło dobrze w obydwóch.
#link
“Choose a job you love and you will never have to work a day in your life.”
- Confucius.
szafirowa

inaczej- może być równie dobrze

Moje ogłoszenia
« #4 : Listopad 12, 2008, 12:32:00 »
Odpowiedz cytując
zalezy co komu do tylka pasuje. mi np Passier GG bardzo odpowiada. trzeba pojezdzic w obu,tylek sam wybierze wink
#link

'Koniu krzywy,koniu siwy,
ozdobiony łachem grzywy,
kocham zawiew zmydlonych
twym potem rzemieni

Gość

« #5 : Listopad 12, 2008, 15:37:00 »
Odpowiedz cytując
Dostałam zdjęcia Titana i jednak nie wygląda tak pięknie jak prezentująca się na ebayu nówka, a mianowicie:

Tybinka jakby mniejsza, tylny łęk też... Może jakiś beznadziejny profil zdjęcia, niestety odpychający... W opisie tego "brzydszego" ;D pisało, że jest w stanie idealnym. Jednak chyba jednak zrezygnuję z Euroridinga...
#link

Gość

« #6 : Listopad 12, 2008, 15:37:00 »
Odpowiedz cytując
a ja uwielbiam Titana
w GG zle mi sie siedzialo, noga leciala do przodu, ale to pewnie kwestia mojego owczesnego dosiadu;)
jak widzisz ilu ludzi tyle opinii;) więc wybierz to, w czym bedzie Ci sie lepiej siedziało a przede wszystkim koniowi pasowało
#link
Koniczka

Moje ogłoszenia
« #7 : Listopad 12, 2008, 15:52:00 »
Odpowiedz cytując
c&o po zdjęciu patrząc i porównując to to co sprzedają to jest poprzednia wersja Titana.
#link
- Confucius.
k_cian

« #8 : Listopad 12, 2008, 16:01:00 »
Odpowiedz cytując
to nawet nie to, że stara wersja, diamant z czerwonym znaczkiem jest starą wersją tego z niebieskim, zaś to są zwyczajnie dwa różne siodła, wykazywane obok siebie w katalogu i oba aktualne w ofercie euroridinga - choć o tej samej teoretycznie nazwie

#link

Gość

« #9 : Listopad 12, 2008, 16:18:00 »
Odpowiedz cytując
1. Sprzedaje voltowy Byczek w dość niskiej cenie. Jeśli dorwę ją dziś na gg i pozwoli mi wziąć je na próbę, to zdecyduję się.

2. W tej samej cenie z allegro. Bez możliwości przymiarki. Chociaż prezentuje się odrobinę lepiej.

k_cian dzięki za wyjaśnienie. Czyli Euroriding wydał dwie wersje Titana, tj. pisała Koniczka. Przepaszam, że tak Was molestuję, ale potrzebuję siodła już teraz, dlatego każda rada i opinia jest pomocna. Dzięki uśmiech
#link
k_cian

« #10 : Listopad 12, 2008, 17:42:00 »
Odpowiedz cytując
tak,z tym że nie na zasadzie nowszej wersji

ja bym zaryzykowała tego od byczka
co jeszcze byczek ma na stanie?
#link

Gość

« #11 : Listopad 12, 2008, 18:07:00 »
Odpowiedz cytując
I tak też wlaśnie zrobiłam
Za chwilę zrobię przelew. Sczerze powiem, że nie wiem co Byczek ma jeszcze poza tym, że miała 2 gilberty. Ten co został jest bodajże za 2000zł i widać go na zdjęciu które zamieściłam wyżej. Wiem też, że nie ma żadnych euroridingów. Poinformowałam ją, że volta chce wiedzieć co ma obecnie na stanie i jest szansa, że osobiście nas powiadomi :wink:

A to moje

#link
Alvika

W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!

« #12 : Listopad 12, 2008, 19:14:00 »
Odpowiedz cytując
W Titanie starym siedziałam chwileczkę, ale więcej nie trzeba było - nie leżało mi zupełnie. W passierach siedzi mi się bardzo fajnie i gdyby obecny schumacher nie leżał lepiej na koniu od posiadanej wcześniej Corony, to dalej bym w passierze pomykała.
#link
..:: Królewna z drewna i koń na kwadratowych biegunach ::..
ms_konik

Две вечности сошлись в один короткий день...

WWW Moje ogłoszenia
« #13 : Listopad 14, 2008, 11:05:00 »
Odpowiedz cytując
A ja mojego GG nie zamieniłabym na żadne inne, siedziałam w różnych Kiefferach-fuj , w euroridingu-coś mi tam się nie podobało i zrezygnowałam z poszukiwań uśmiech.
#link
Jachcy-Drachcy-Jachcy-Droni z Cypką-Drypką-Lampamponi, Szacha-Szaracha-Szaragoni wink

Lena

« #14 : Listopad 14, 2008, 11:11:00 »
Odpowiedz cytując
Ja też bardzo lubię passiery za to, że fajnie czuć w nich konia. Tylko wolę te nieco nowsze modele z szerszym kanałem. W tych wąskich mojemu zwierzakowi nie było wygodnie. Siedziałam w GG, lenoxie i optimum i wybrałam to ostatnie ze względu na krótszą poduszkę. No i skóra w passierach jest pancerna, jeśli się dba, to jest siodło na bardzo długie lata.
#link
W&W

« #15 : Listopad 14, 2008, 11:12:00 »
Odpowiedz cytując
a ja kupiłam otto schumachera i jestem bardzo zadowolona duży uśmiech

#link
Anka

Dressage

« #16 : Listopad 14, 2008, 22:41:00 »
Odpowiedz cytując
Ja bylam, jestem i bede fanka GG. Poza tym w Euroridingu nie umiem jezdzic - czuje sie totalnie skrepowana wink

Moj Passier pasuje na kazdego konia prawie idealnie, co jest oczywiscie plusem w mojej pracy, bo konie mi sie czesto zmieniaja. Oto on:

#link
madzia

« #17 : Listopad 14, 2008, 23:36:00 »
Odpowiedz cytując
Ja tak samo- nie zamieniłabym mojego GG na żadne inne siodło. Chociaż w dalszej przyszłości planuję Devoucoux Makila albo coś w tym stylu- zobaczymy czy będzie mi odpowiadać.
A w Euroridingu Diamancie jeździło mi się tragicznie( uda przyblokowane, a górę mi wywalało na 4 strony świata), chociaż kiedy wsiadłam na chwilę na konia koleżanki właśnie w euroridingu, to było całkiem ok. Najwyraźniej to siodło nie jest stworzone dla mojego poniaka.
#link

Gość

« #18 : Listopad 14, 2008, 23:39:00 »
Odpowiedz cytując
Ja też mam jednego Passiera Grand Gilberta i lubię to siodło.
Niestety pasuje tylko na jednego z moich koni, ale jest bardzo wygodne, daje dużo swobody. Ogólnie polecam, ale jest to kwestia gustu. jednemu pasuje, drugiemu nie.
#link
Carmen

« #19 : Listopad 15, 2008, 14:10:00 »
Odpowiedz cytując
Co sądzicie o siodłach skokowych Forestiera?
#link
Angeel

Moje ogłoszenia
« #20 : Listopad 15, 2008, 14:31:00 »
Odpowiedz cytując
ja mam skokowego Forestiera duży uśmiech uzywane dosyc intensywnie kupowalam ale jest naprawde swietne. wygodne, miekkie siedzisko i poduchy a i noge trzyma fajnie. po prostu kapitalne !
#link
Spełniając marzenia uśmiech

Madźź

« #21 : Listopad 15, 2008, 15:14:00 »
Odpowiedz cytując
ja też mam skokówkę Forestiera - bardzo fajne siodło wink podpisuję się pod tym co napisała Angeel
#link
mara

Moje ogłoszenia
« #22 : Listopad 15, 2008, 16:23:00 »
Odpowiedz cytując
Ja raz jeździłam w GG i bez rewelacji. Ogólnie siodło miłe i fajną swobodę daje, ale je się czułam strasznie daleko od konia w nim...
#link
Carmen

« #23 : Listopad 15, 2008, 17:05:00 »
Odpowiedz cytując
Angeel, Madźź miło słyszeć uśmiech Wstawicie jakieś zdjęcia
#link
MoniaaA

« #24 : Listopad 15, 2008, 20:13:00 »
Odpowiedz cytując
Bardzo prosiłabym o ogólne informacje o prestigach ujeżdżeniowych. Chyba zdecyduje się na na jakiegoś prestiga dla młodego, ze względu na to, że można poszerzać i zwężać na miejscu. Narazie zainteresował mnie Doge.
Koniczka, z tego co widziałam chyba masz/miałaś takowego ?
#link
Najlepszym przyjacielem jest ten kto nie pytając o powód twojego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość...

Koniczka

Moje ogłoszenia
« #25 : Listopad 15, 2008, 20:23:00 »
Odpowiedz cytując
Mam Dogyka dalej, zadowolona z niego jestem bardzo, chociaż mgłby być jeszcze kapkę głębszy do pełni mojego szczęścia.
#link
- Confucius.
MoniaaA

« #26 : Listopad 15, 2008, 20:35:00 »
Odpowiedz cytując
A jak poduchy kolanowe? Miękkie jest? Bardzo długie tybinki?
I czy jest w miare elastyczna terlica? W ogóle jak odczucia patrząc na konia?
#link
Najlepszym przyjacielem jest ten kto nie pytając o powód twojego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość...

Koniczka

Moje ogłoszenia
« #27 : Listopad 15, 2008, 20:43:00 »
Odpowiedz cytując
Poduchy kolanowe są dość spore (chociaż jest chyba też wersja z mniejszymi), ale noga się przy nich bardzo fajnie układa i nie blokują. Tybinki normalne, ale jak w każdym Prestige'u możesz zamówić z krótszymi bądź dłuższymi tybinkami jak standartowy rozmiar Ci nie pasuje. Terlica elastyczna, koń nie narzeka wink
#link
- Confucius.
MoniaaA

« #28 : Listopad 15, 2008, 20:45:00 »
Odpowiedz cytując
Koniczka, z tym że jakbym chciała kupować nowe to bym musiała bank okraść wink
Będe polowała na używane.
Dzięki wink
#link

Gość

« #29 : Listopad 15, 2008, 20:47:00 »
Odpowiedz cytując
Doszedł mój Grand Gilbert
Nie wiem, czy to pomyłka, czy bonus, ale dostałam dodatkowo puśliska, pokrowiec i strzemiona (sprengera!!)
#link
Strony: [1] 2 3 ... 125 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: SIODŁA

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 19 zapytaniami.