sieci komorkowe w Polsce i zagranica czyli jak dzwonic i pisac taniej?

adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
20 sierpnia 2010 22:45
Sluchajcie, mam taki dylemat:
Jestem w Holandii mam Polska karte, moge pisac i odbierac wiadomosci jak i dzwonic oraz przyjmowac polaczenia. Jednak koszty sa bardzo duze. Za smsa rowniez na Polska karte, ale innej sieci place 75 gr za smsa. Mam w zwiazku z tym pytanie.
Czy nie ma ktos pojecia o jakichś promocjach, gdzie mozna pisac sporo taniej? W anglii jest tego cala masa a tu nei moge sie w necie doszukac...
Kolezanka ladowala konto za 10 zl w orange, i za 6 miala 600 smsow ale to do orange a jak z orange na inne sieci za granica ❓  :kwiatek:
Młoda   Kochać to nie znaczy, zawsze to samo.
16 lutego 2012 08:21
Odkopałam jakiś wątek bo nie wiem gdzie pytać:

Potrzebuje się dowiedzieć od kogoś kto się orientuje jak to jest z umowami w t-mobile. Moja umowa kończy się w grudniu. Czy jest możliwość przedłużenia jej wcześniej, np teraz i wzięcie większego abonamentu? Bo z mniejszym na pewno problem, ale czy jakbym chciała większy to jak to jest?
powiększyć abonament możesz w dowolnym momencie trwania umowy🙂podpisujesz po prostu aneks. idź do punktu lub zadzwoń na infolinie. a umowa, jeżeli jej nie wypowiesz przedłuży się sama. 🙂
Młoda   Kochać to nie znaczy, zawsze to samo.
16 lutego 2012 10:13
Tak ale gdybym chciała 'zakończyć' tamtą, i zawrzeć kolejną na wyższy abonament? Chce zwiąż razem z tym abonamentem wyższym nowy telefon dlatego pytam.
no to zakończyć wcześniej nie możesz🙁 jak umowa kończy się w grudniu to dopiero w listopadzie (na 30 dni wcześniej) możesz złożyć wypowiedzenie. Telefon nowy z nową oferta- w tym wypadku zwiększeniem kwoty abonamentu(ale jednocześnie przedłużeniem umowy) możesz wziąć na 3 miesiące przed zakończeniem umowy.
Zawsze możesz spróbować zadzwonić na infolinie i zapytać czy jeżeli zwiększysz kwotę abonamentu to mogłabyś skorzystać z jakiejś promocji na nowy telefon🙂
Raczej niewielkie szanse,żeby jakakolwiek siec dała zgodę na wczesniejsza umowę jeśli poprzednia jest do grudnia.
Nawet z wydłużeniem okresu karencji o te pozostałe.
Abonament zwiększyć można zawsze. Zwykle zmiana na wyższy nic nie kosztuje, w drugą strone nie jest tak różowo już.
Jesteś Klientem indywidualnym czy biznesowym?
Młoda   Kochać to nie znaczy, zawsze to samo.
16 lutego 2012 11:18
Indywidualnym. Tak myślałam ze się nie da wcześniej żeby wziąć również telefon 🙂 dziękuje za odpowiedzi  :kwiatek:
zawsze możesz przedzwonić na infolinię i dopytać, ale od lutego a nawet jeśłi liczyć marzec to do grudnia jest spory kawałek czasu..


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się