Kącik Małolata...:D

Ja też się dopisuje 13  🤣  🏇
Robi się tłum  😎
i ja, i ja . ; d 16 (no jeszcze nie, 16 listopad)
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 sierpnia 2010 17:52
ja się dopiszę, 16 lat, mam nadzieję że w tym wątku moje posty przejdą bo jestem trochę stuknięta i mam skłoności do przesady 😁
To i ja sie dopisze z moimi niepełnymi 17.  😀
Haha, czuję, że po moich dzisiejszych doświadczeniach świetnie się tu nadaję 😉
Rocznikowo mam 19, ale wyglądam chyba na jakieś 16. Dzisiaj przez pół godziny 15-latek nie chciał mi uwierzyc, że mam tyle lat ile mam.  W sumie to zabawne i nie ma co narzekac, ale momentami mam tego dośc 🍴
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 sierpnia 2010 20:48
jak dobijesz do 30-stki, to się bd cieszyć ze wyglądasz na 25🙂
mrał. moje piękne 16  😁
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
22 sierpnia 2010 11:35
do października jeszcze 16  😀
Zu to tak jak ja 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
22 sierpnia 2010 13:40
hmm, hmm co my tu będziemy robić?
Rozmawiać o różnych sprawach małoletnich? 😀
ach ta szesnastka..
może rewir tu wpadnie?  😎

Niepełne 17 too.
hehe, jakby mogło mnie tu zabraknąć ?  😀 Dopisuję się z moją szaloną 14stką  😉
A jakie są sprawy małoletnich ? ...szkoła, nieszczęśliwa miłość ... ?  😁  (przepraszam, mam dziś dziwny humor  😀iabeł:  )
Nie zapominaj o problemach z rodzicami. 💃
Rodzice...  😵
eee to gdzie ja się mieszczę ;(
tu nie, bo trzeba mieć naście, a w wątku starsi wiekiem to 30-stkę trzeba mieć buu
muszę 5 lat czekać
W takim razie potrzebny jest wątek dla dwudziestek ! ( ;  Juz, juz, zakladac !  💃
Pograjmy w coś  😎
madmaddie   Życie to jednak strata jest
22 sierpnia 2010 14:43
czym irytują was ludzie w naszym wieku?
Kastorkowa   Szałas na hałas
22 sierpnia 2010 14:47
Mnie u mnie w stajni irytuje jedna dziewczyna
uważa się za jakąś królową i wogule nie wiadomo co twierdzi że jest najlepsza pod słońcem a jak ktos jej tylko zwróci uwage to już zaczyna się kazanie z jej strony że ona wie lepiej
madmaddie - ubóstwianiem zbiorowych imprez  🙄
Ja takowych nie cierpię, mam lęk przed studniówką  🤔wirek:
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
22 sierpnia 2010 14:55
irytują mnie słodkie idiotki, zwłaszcza takie które mają świetnych facetów 😉
irytują mnie tym że albo się postarzają, albo zachowują jak 4-latki
madmaddie   Życie to jednak strata jest
22 sierpnia 2010 14:59
ja się już dawno wypisałam z chodzenia na imprezy i z n-k.
wkurzają mnie durne tematy na forum filmweb i dyskuje w stylu: "o boshe on jest taki sweetaśny, lovciam go" i to pod profilem ponad 40-letniego aktora.
i takie właśnie osoby które sprawiają że aż mi wstyd że mam 16lat.
bo dyskujsja toczy sie właśnie w tym stylu, żadnego sensownego komentarza. YT też sie to tyczy.
uff. skończyłam
😀
czym mnie denerwują? że nie mają ambicji, hobby, nic . tym, że słuchają muzyki typu viva i potem muszę wysłuchiwać jak to lady gaga czy doda są najlepsze . imprezy mi ani trochę nie przeszkadzają, sama jestem z tych imprezowych .
matko, a najbardziej to mnie wkurzają takie małolaty, rok, dwa młodsze ode mnie, z mojej miejscowości, których jedynym zajęciem w te wakacje jest chodzenie w wakacje po wsi z super "ekypą", darcie się pod domami, przeklinanie, palenie szlugów (myślą, że nikt tego nie widzi) i pokazywanie swojej wątpliwej wyższości (no i "baniowanie" w namiotach . no ja nie mogę, nic mi tak na nerwy nie działa, zachowują się jak dzieci z przedszkola .serio, drą się jakieś głupie okrzyki bojowe .  i potem tysiące fotek na facebooku i nk z "super wypadzików" .
madmaddie   Życie to jednak strata jest
22 sierpnia 2010 15:12
przeztysiacmorz o to, to.
a jeszcze jak puszczają tego biera, gagę czy inne dziwactwo na głos i to jeszcze na full.
a taką dajmy na to fanką HIM aż uszy bolą

i to jaki mają poziom kultury osobistej i to całe JP z Peją z guru, albo Firmą, nie wiem dokładnie

a jak już taka się zakocha, opis  na gg: kc, kc. napis na plecaku/zeszycie: kc, kc.
Mnie tam wkurza to, że tolerancja albo lubienie kogoś troche innego spotyka się z ogólnym odrzuceniem, albo to, że są porobione grupki i osoba z tej grupki nie może lubić osoby z innej, obgadywania jako formy rozmowy i wielu innych rzeczy.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
22 sierpnia 2010 15:23
mnie wkurza całkowity brak tolerancji, naśmiewanie się z czyjegoś wyglądu, chłopaka itp.
mam dystans do siebie, potrafię śmiać się sama z siebie, kolega tworzył na mój temat takie teksty że zwijałam sie ze śmiechu.
ale często to jest poprostu chamskie

i to jaki mają poziom kultury osobistej i to całe JP z Peją z guru, albo Firmą, nie wiem dokładnie


Wypraszam sobie....  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się