Aktualności: UWAGA! Niedługo zostanie uruchomiona nowa wersja forum, lepiej przystosowana do obecnych czasów wink
Nastąpi zmiana sposobu logowania, od teraz będzie trzeba używać adresu e-mail do logowania.
Proszę sprawdź swój adres w linku profil, aby uniknąć problemów z logowaniem!

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: siodło ujeżdżeniowe

poprzednia następna
Strony: 1 ... 351 352 [353] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: siodło ujeżdżeniowe  (Przeczytany 2459843 razy)
adriena

Moje ogłoszenia
« #10560 : Kwiecień 05, 2021, 09:24:33 »
Odpowiedz cytując
Dzięki za podpowiedzi.
#link
Piaffallo

WWW Moje ogłoszenia
« #10561 : Kwiecień 05, 2021, 16:14:59 »
Odpowiedz cytując
Rozglądam się za siodłem z na prawdę krótkimi panelami... Potrzebuje 17', ale koń ma mega krótki grzbiet. Wg tego co widzę i mierzę to Prestige Doge jako tako wypada i jeszcze Euroriding Diamant mi się rzucił w oczy. Dobrze celuje? Czy polecicie jeszcze coś innego dla tuptusia? (Super by było jeszcze jakby istniała krótka tybinka w danym modelu  lol ) Nie ukrywam, że idealnie by było zmieścić się w 3tys za używkę wink
#link
lenalena

Moje ogłoszenia
« #10562 : Kwiecień 05, 2021, 18:13:52 »
Odpowiedz cytując
Zobacz sobie Otto Schumacher Fusion.
#link
dairoxroxi

Moje ogłoszenia
« #10563 : Kwiecień 07, 2021, 14:36:31 »
Odpowiedz cytując
Pytanie do posiadaczy nowych siodeł Prestige. Jak z jakością skory w nowych modelach? Pamietam, ze przez jakiś czas każdy wiszący prestige w ogłoszeniach wyglądał na mocno zmęczony życiem mając nawet dwa lata. Był ostatnio u nas Pan od Prestige i na moją kucynke zalecił D2 jednotybinkowe. Cena jest wysoka i zastanawiam się jak z jakością tej skóry teraz jest u Prestige, czy to może kwestia dbania za mało/ za dużo.  kwiatek
#link
kare_szczescie

WWW Moje ogłoszenia
« #10564 : Kwiecień 07, 2021, 15:07:37 »
Odpowiedz cytując
dairoxroxi, mam nówkę Dressage Dream od 2 miesięcy, na chwilę obecną nie zauważyłam, żeby coś złego się działo. Użytkuje też na innych koniach ujeżdżeniowe prestige ale tylko Lucky Dressage Idol i wyglądają bez zarzutu. Nie widziałam też, żeby dziwne rzeczy się działy z Venuską. Miałam na testy Helen i to mi się nie podobało bo tybinka przy wycofaniu łydki potrafiła się zmarszczyć i podwinąć.
#link
zembria

Moje ogłoszenia
« #10565 : Kwiecień 08, 2021, 07:56:28 »
Odpowiedz cytując
Ja mam roczne i dwuletnie Prestige, wyglądają jak nowe. Nic się ze skórą nie dzieje, nie marszczy, nie przeciera, no mamy jedną rysę na G.P.2 ale to małża wina  wink Nie dbamy jakoś przesadnie, nowe były killa razy olejem posmarowane, teraz olejujemy raz na kilka miesięcy. Ale użytkowane raczej mało intensywnie.
#link
kotbury

« #10566 : Kwiecień 08, 2021, 09:36:38 »
Odpowiedz cytując
Z tymi skórami w prestige to chyba było/jest tak, że tam jest do wyboru jakaś ekstra cielęca. I ona jest dość delikatna. I pierwsze, które w Pl były to większość jeźdźców nie umiała o nie zadbać, bo je traktowała starymi metodami po prostu i szybko było widać zużycie.
#link
epk

« #10567 : Kwiecień 08, 2021, 10:00:08 »
Odpowiedz cytując
Wsyzstkie siodła z cielaka są mega delikatne. I wszystkie, które widziałam (może widziałam za mało wink) były ściuchrane jeśli nie było o nie mocno dbane. Tylko to jest tak - zależy co kto uważa za mocno dbane. Trzeba było je przecierać z kurzu i takiego codziennego syfu i smarować dość często - co kilka dni maks. Brud na siodle plus niestabilna łydka równało się dziury w tybinkach. Ja wiem, że mało kto uważa, że ma niestabilną łydkę wink ale niestety siodła z cielaka szybko to pokazują  diabeł
#link
Pozwólcie, że zaleję Was blaskiem swej chwały!
KARUZELA - WSZYSTKIEMU WINNA JEST KARUZELA. ON JUŻ RZYGA TĄ KARUZELĄ I OD TEGO ZAPALIŁA MU SIĘ WĄTROBA...
dairoxroxi

Moje ogłoszenia
« #10568 : Kwiecień 08, 2021, 17:47:13 »
Odpowiedz cytując
Ze mnie to jest tam jeździec niedzielny, także siodło nie będzie tyrane. I tak się ciągle zastanawiam czy na swoje klepanie tylka 3x w tyg potrzebuje D2 za taką kasę  lol chociaż przyznaje, że koń bardzo dobrze się ruszał z tym siodłem na plecach. 
Właśnie znajoma ma 2 letnią Helenę i wyglada jakby ktoś próbował ją oskalpować na tybince, a wydaje mi się że raczej dba o siodło.
#link
neita

« #10569 : Kwiecień 12, 2021, 07:09:21 »
Odpowiedz cytując
Słuchajcie, kto ma lub miał ujeżdżeniówkę HB Contact? Miałabym kilka pytań kwiatek
#link
Dżastka

« #10570 : Kwiecień 12, 2021, 09:20:47 »
Odpowiedz cytując
Hej, czy mógłby ktoś poratować rozpoznaniem szerokości siodła Devoucoux Makila?
Arcade Normale 18 3A(bardziej chodzi mi o szerokość siodła, bo 18 domyślam się ze to siedzisko).
 kwiatek kwiatek kwiatek
#link
i stworzył Pan z wiatru południowego...
lillid

« #10571 : Kwiecień 12, 2021, 09:35:15 »
Odpowiedz cytując
Dżastka Arcade Normale = rozstaw standardowy. Przy czym w Devou wiele jest regulowane kształtem panela. Imo nie ocenisz siodła zanim nie założysz go na konia.
#link
Strony: 1 ... 351 352 [353] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: siodło ujeżdżeniowe

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.174 sekund z 19 zapytaniami.