Aktualności: UWAGA! Niedługo zostanie uruchomiona nowa wersja forum, lepiej przystosowana do obecnych czasów wink
Nastąpi zmiana sposobu logowania, od teraz będzie trzeba używać adresu e-mail do logowania.
Proszę sprawdź swój adres w linku profil, aby uniknąć problemów z logowaniem!

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Ochraniacze

poprzednia następna
Strony: 1 ... 334 335 [336] 337 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Ochraniacze  (Przeczytany 2023954 razy)
kotbury

« #10050 : Luty 22, 2021, 19:04:37 »
Odpowiedz cytując
Przyszły te kavalkade (XL) i są petarda!
Dziś przetestowane na placu. Idealnie leżą na długą pęcinę, nie okręcają się, paradoksalnie nie łapią brudu a szliśmy przez błocko no i robota na zalanym od zimy kwarcu też "pryska".
I co mnie b. pozytywnie zaskoczyło - chłodna noga pod spodem. W dotyku jak po pracy bez ochrów.

Nawet jak się okażą mało trwałe to trudno (Gretta #sorrynotsorry) bo przy tej cenie (dałam coś koło 100 za parę bo akurat była jakaś promka) to i tak nie będę miała poczucia straty (mój wewnętrzny skąpiec się teraz głaszcze z zadowoleniem po brzuszku).

Oczywiście nie obyło się bez fukcupów... tyle się zastanawiałam czy jednak te czy inne, że wymiotło rozmiary i mam XL na zady... i czekam na L z innego sklepu:) wysmiewa
#link
borkowa.

silesian team

« #10051 : Luty 25, 2021, 17:13:43 »
Odpowiedz cytując
czy miał ktoś kiedyś styczność z tymi ochraniaczami i może powiedzieć coś więcej? kwiatek
#link
anetakajper

Dolata i spółka

« #10052 : Luty 26, 2021, 08:49:19 »
Odpowiedz cytując
czy miał ktoś kiedyś styczność z tymi ochraniaczami i może powiedzieć coś więcej? kwiatek

Jednorazówki ehh materiał wierzchni drze/pruje się jak stara szmata i wygląda to tragicznie  icon_rolleyes
#link
...walczyć mogę tylko o coś, co miłuję. Miłuję tylko to, co szanuję, a szanuję jedynie to, co rozumiem!
borkowa.

silesian team

« #10053 : Luty 26, 2021, 09:07:10 »
Odpowiedz cytując
miałam przeczucie, że skoro jest dość niska cena, to szału nie będzie uśmiech w takim razie od razu kolejne pytanko, jakie ochraniacze do pracy na płaskim? jestem totalnie zielona i nie wiem co i gdzie szukać icon_redface
#link
mindgame

« #10054 : Luty 26, 2021, 09:11:24 »
Odpowiedz cytując
polecam trizone equilibrium, te tańsze. Moje po 2ch latach dobiegają żywota, ale tylko ze względu na potargany neopren dookoła. Ta "skórzana" wstawka nawet się nie zarysowała, a koń kuty na 4nogi. Rzepy trzymają 1 klasa. Tej droższej wersji nie polecam, bo jest bardzo sztywna i krawędziami obcierała nogi.
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #10055 : Luty 26, 2021, 11:22:59 »
Odpowiedz cytując
borkowa., - a zwyczajnie skorupki? Mój sobie śmiga w skorupach mimo tego, że "skacze" coś raz na kwartał. Jednak jeśli chodzi o trwałość i wygodę obsługi mało co im dorównuje.
#link
kotbury

« #10056 : Luty 26, 2021, 12:03:54 »
Odpowiedz cytując
miałam przeczucie, że skoro jest dość niska cena, to szału nie będzie uśmiech w takim razie od razu kolejne pytanko, jakie ochraniacze do pracy na płaskim? jestem totalnie zielona i nie wiem co i gdzie szukać icon_redface

Ja ci polecam te Kavalkade, które zakupiłam właśnie niedawno i kilka postów wyżej i na poprzedniej str. o nich było.

Dawno nie byłam tak pozytywnie zaskoczona jakością tak taniego produktu.
Futro syntetyczne powoduje to, że ochraniacz tak niedolegoa do skóry i nie grzeje ścięgien. Słabo łapie brud. Jeździłam już na mokrym kwarcu i przez błotko i wystarczy otrzepać.
Nie wiem jak z trwałością zewnętrznej warstwy (bo za krótko mam) ale już widzę, że lepiej niż z ujeżdzeniowymi schockomolle, które się rozwaliły po uwaga 3-4 użyciach!
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2021, 12:27:20 wysłane przez kotbury » #link
epk

« #10057 : Luty 26, 2021, 12:27:04 »
Odpowiedz cytując
kotbury, mówiłaś coś, że kupowalaś w promocji XL, dasz linka? Ja XL potrzebuję na tyły.
#link
Pozwólcie, że zaleję Was blaskiem swej chwały!
KARUZELA - WSZYSTKIEMU WINNA JEST KARUZELA. ON JUŻ RZYGA TĄ KARUZELĄ I OD TEGO ZAPALIŁA MU SIĘ WĄTROBA...
borkowa.

silesian team

« #10058 : Luty 26, 2021, 13:09:31 »
Odpowiedz cytując
keirashara mogą być i skorupki, tylko chodzi o to, żebym nie wtopiła i nie wydała pieniędzy na coś, co nie posłuży mi zbyt długo wink
kotbury piękne są emoty327 tylko, że czytałam stronę wcześniej, że szukałaś czegoś wysokiego, więc nie wiem czy dadzą radę na moim mikro koniu hihi
to może od razu dodam, że szukam czegoś na ślązaka, niskiego (161 cm), z dość szeroką nogą (nadpęcie 23,5 cm), jestem zieleńsza niż wiosenny szczypior, nie wiem co będzie najlepsze, co będzie solidne i porządne, nie chcę po prostu wyrzucić pieniędzy w błoto wink
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #10059 : Luty 26, 2021, 13:53:40 »
Odpowiedz cytując
borkowa., - ja mam veredusy olympus na swojego ślązaka. No swoje kosztują, ale to najbardziej obszerne, niewysokie skorupy, jakie znalazłam, mam je od 2013 roku w codziennym użytku wink
Z tańszych, to mam futrzane fair-play cadence na zawody i odświętne treningi. Są bardziej żółte niż białe, futro nie powala jakością, ale na trwałość nie narzekam (fakt, jakoś super intensywnie to ich nie użytkuje). Koleżanka ma czarne i sobie chwali, ja mam mieszane uczucia.
#link
borkowa.

silesian team

« #10060 : Luty 26, 2021, 17:49:33 »
Odpowiedz cytując
keirashara dzięki kwiatek te pierwsze obecnie ponad budżet, za to drugie fajne, tym bardziej, że na razie szukam czegoś "średniej klasy" i raczej nie będę ich bardzo maltretować uśmiech
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #10061 : Luty 26, 2021, 18:10:22 »
Odpowiedz cytując
borkowa., - dodam, że mam M+L, L na przodzie układały się słabo, przez krótkie nadpięcia. M się spokojnie dopinają uśmiech
#link
borkowa.

silesian team

« #10062 : Luty 26, 2021, 18:14:42 »
Odpowiedz cytując
keirashara cenna wskazówka, dziękuję kwiatek
#link
borkowa.

silesian team

« #10063 : Luty 27, 2021, 11:44:01 »
Odpowiedz cytując
przepraszam za post pod postem icon_redface ale wygląda na to, że obecnie FP nie znajdę w rozmiarze mniejszym niż XL, a szkoda icon_rolleyes więc kolejne szybkie pytanko: Horze Laval, Waldhausen Soft Dressage czy może Busse ST. Georges? kwiatek
#link
kotbury

« #10064 : Luty 27, 2021, 14:12:16 »
Odpowiedz cytując
kotbury, mówiłaś coś, że kupowalaś w promocji XL, dasz linka? Ja XL potrzebuję na tyły.

Była promka w GNL, (105pln zapłaciłam). Teraz nie ma promki i są do sprowadzenia XL widzę:
https://www.gnl.pl/ochraniacze-kavalkade-show.html
... a Lek nie ma w ogóle smutek
#link
flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #10065 : Luty 27, 2021, 15:54:14 »
Odpowiedz cytując
Z tego, co słyszałam Kavalkade już nie będzie produkować tych ochraniaczy, wiec to są ostatki.
#link
Baza główna: Szczecin.
13.01.2019 - 29.02.2020: Stavanger/Norwegia

FotoFacebook

Insta: isfolket93
borkowa.

silesian team

« #10066 : Luty 27, 2021, 16:06:08 »
Odpowiedz cytując
na horsetack jest S, M, L i XL białe oraz czarne wszystkie oprócz L za 123 zł wink
#link
Moniqa

« #10067 : Marzec 08, 2021, 09:20:18 »
Odpowiedz cytując
Przejrzałam wątek, ale nie widzę na ostatnich stronach niczego w tym temacie, więc pozwalam sobie zadać pytanie. Czy możecie mi polecić jakieś ochraniacze allaround/wszechstronne/ujeżdżeniowe z bardzo dobrą wentylacją, na upalne lato. Widzę trochę modeli z różną wentylacja i zastanawiam się czy możecie coś z doświadczenia polecić. Mam niedostępne już chyba Harrys Horse, sprawdzałam anky Climatrole i dla mnie pociły się tak samo, widzę kilka modeli Horze. Coś sprawdzonego? Podkreślam, ze nie myślę o skokowych skorupach tylko czymś kryjącym całe nadpęcie. Z góry dzięki  kwiatek
#link
rudziczek

Małe i duże.

Moje ogłoszenia
« #10068 : Marzec 08, 2021, 09:39:04 »
Odpowiedz cytując
Moniqa polecam Premier Equine modele do WKKW. https://www.premierequine.co.uk/air-cooled-original-eventing-boots-c2x21438636
#link
Muchozol

« #10069 : Marzec 08, 2021, 10:21:33 »
Odpowiedz cytując
Może coś takiego?
#link
Moniqa

« #10070 : Marzec 08, 2021, 10:47:17 »
Odpowiedz cytując
rudziczek Dziękuję, pamiętam o PE ale trochę mnie teraz przerażają koszty wysyłki... ehh A szkoda bo kocham ich sprzęt
Muchozol one serio dobrze oddychają? Żadnych mechanicznych "wywietrzników" nie widzę i trochę mnie to męczy hihi

Wiecie coś na temat tego: http://br-konie.pl/ochraniacze-pro-mesh-x-shape/produkt/2611/
lub tego: https://www.horze.pl/ochraniacze-treningowe/ochraniacze-horze-anchor-hybrid-splint/19214.html#color=BL ?
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2021, 10:50:01 wysłane przez Moniqa » #link
Muchozol

« #10071 : Marzec 08, 2021, 11:01:50 »
Odpowiedz cytując
Mam PC Elite (inny model) i mają dziurki po całej powierzchni uśmiech. Na te się czaję, ale nie wiem kiedy będę mogła zacząć pracować z koniem, więc może na promocję jakąś się doczekam duży uśmiech.
#link
devil

« #10072 : Marzec 08, 2021, 11:08:47 »
Odpowiedz cytując

Ja się zastawiam nad nimi. Możesz powiedzieć jak wypada rozmiarówka? Wiem że jest tam tabela, ale trochę mi się nie pokrywa z tym co nosi na co dzień uśmiech Te PE wydają się być mega wielkie.
#link
Moniqa

« #10073 : Marzec 08, 2021, 11:13:34 »
Odpowiedz cytując
devil nie wiem jak w tym modelu ale inne pełne jakie od nich mam wypadają duże, konia mam sporego ale tyły biorę Mki.
#link
Sivrite

Moje ogłoszenia
« #10074 : Marzec 08, 2021, 12:06:49 »
Odpowiedz cytując

Ja się zastawiam nad nimi. Możesz powiedzieć jak wypada rozmiarówka? Wiem że jest tam tabela, ale trochę mi się nie pokrywa z tym co nosi na co dzień uśmiech Te PE wydają się być mega wielkie.

Są duże. PE w ogóle działa tak, że jeśli cokolwiek na nogi ma trzy rozmiary, to są wielkie, a jeśli 5-6, to małe. Ochraniacze skokowe i kaloszki są zawyżone, a te crossy zaniżone.
#link
rudziczek

Małe i duże.

Moje ogłoszenia
« #10075 : Marzec 08, 2021, 12:13:34 »
Odpowiedz cytując
devil Mam ten model. Mój koń nosi L na przody i na tyły, ale on ma naprawdę grube nogi. Dla porównania skorupki z eskadrona full na przody są na niego za małe.
#link
xxagaxx

« #10076 : Marzec 08, 2021, 12:23:56 »
Odpowiedz cytując

Mój nosi normalne Fulle, mamy Lki np. Z Veredusa. Te mam Mki na przód i są idealne.
#link
kotbury

« #10077 : Marzec 08, 2021, 12:30:05 »
Odpowiedz cytując
Z tego, co słyszałam Kavalkade już nie będzie produkować tych ochraniaczy, wiec to są ostatki.

A widzisz. A ja miałam info, że będą ale w połowie marca dopiero przyjdzie transport z fabryki.
#link
Agu

Moje ogłoszenia
« #10078 : Marzec 08, 2021, 16:13:18 »
Odpowiedz cytując
Moniqa, polecam WoofWear Double Lock, być może to tylko wrażenie, że teraz są ciut delikatniejsze, ale nadal świetne.
#link
Puma

Moje ogłoszenia
« #10079 : Marzec 08, 2021, 17:34:32 »
Odpowiedz cytując
WW to klasyka uśmiech

Ja polecam jeszcze te
https://www.gnl.pl/ochraniacze-przednie-he-horsenjoy-cross.html
https://www.gnl.pl/ochraniacze-tylne-he-horsenjoy-cross.html
Cena fajna, podszyte siateczką całe i dobrze się układają przez to "segmentowanie"
#link
Gdyby nie porażki, nie potrafilibyśmy docenić zwycięstwa...
Strony: 1 ... 334 335 [336] 337 Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Ochraniacze

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 19 zapytaniami.