Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Wszystko do twarzy-czyli pudry,kremy etc.

poprzednia następna
Strony: 1 ... 140 141 [142] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Wszystko do twarzy-czyli pudry,kremy etc.  (Przeczytany 563684 razy)
kolebka

Dream-maker

« #4230 : Luty 09, 2019, 21:16:01 »
Odpowiedz cytując
Averis od czterech miesięcy jestem na Izoteku, więc niestety suchość i takie popękane usta są wpisane w tą kurację  smutek  przede mną jeszcze minimum dwa miesiące leczenia, a chcę już szału dostać... Właściwie nie mam konturu, bo mam taką spierzchniętą skórę wokół samych ust  ukłon

Witamina A odpada, z uwagi na wysokie dawki retinoidów jakie przyjmuję.

Dzięki za tę maść nagietkową, na pewno spróbuję  kwiatek
#link
Jakby mnie ktoś poderwał na liścia albo kasztana to poszłabym jak dzik w żołędzie  lol

madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #4231 : Luty 09, 2019, 21:41:05 »
Odpowiedz cytując
Kolebka, blistex intensive lip relief
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”
Alvika

W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!

« #4232 : Luty 11, 2019, 07:30:38 »
Odpowiedz cytując
kolebka, a balsam Tisane? Używam od lat i zawsze mnie ratuje.
#link
..:: Królewna z drewna i koń na kwadratowych biegunach ::..
k2arola

WWW Moje ogłoszenia
« #4233 : Luty 11, 2019, 08:25:01 »
Odpowiedz cytując
Do ust ostatnio odkryłam jeszcze maśc na blizny - Biznasil.
Najpierw nakładam na usta coś witaminowo-nawilżającego co się wchłania, a na to Bliznasil jako warstw "ochronną". I tak na zmianę z Lanoliną z Ziaji (wyżej wspomnianą) i wszelkimi pomadkami.

Jako nawilżacz używam do ust też mój ulubiony krem "na wszystko" Cetapil PS lipoaktywny nawilżający. Jak kremuję twarz nakładam też większość kremów właśnie na usta.
#link
infantil

tutte le strade portano a roma

« #4234 : Marzec 08, 2019, 16:13:28 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, czy dostanę gdzieś świeże maski do twarzy, takie jak są w Lushu?
#link
emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #4235 : Marzec 08, 2019, 22:53:25 »
Odpowiedz cytując
infantil, jeśli chcesz z Lusha to mogę Ci teraz kupić. W środę lecę do Wawy. kwiatek
#link
infantil

« #4236 : Marzec 09, 2019, 22:17:21 »
Odpowiedz cytując
O jeny, dziękuję, to mega kochane  love ale mam jeszcze zapas przywieziony z Irlandii. A one mają krótkie daty, więc nie chcę nagromadzić i nie wykorzystać. Pytam, żeby się zorientować na przyszłość, czy coś w Polsce dostanę czy będę musiała urządzać turystykę kosmetyczną  uśmiech
#link
emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #4237 : Marzec 09, 2019, 22:26:08 »
Odpowiedz cytując
infantil, nie ma problemu. uśmiech Dam w razie czego znać jak będę następnym leciała. A możesz mi coś więcej o nich powiedzieć? Polecasz którąś? Tak tego Lusha zawsze mijam celem zakupienia jakiś produktów i jeszcze mi się nie udało. hihi
#link
infantil

« #4238 : Marzec 11, 2019, 09:28:52 »
Odpowiedz cytując
Ja używałam tylko tych świeżych, produkowanych na bieżąco, takich co w sklepach leżą na ladach z lodem. One są super, mają 100% naturalny skład, jest spory wybór i każda jest inna, do innego typu skóry i z innym działaniem. Mają jedynie miesiąc ważności. Wszystko opisane na pudełeczkach no i w sklepie sprzedawcy też o nich wszystko wiedzą  uśmiech Ja mam dosyć kapryśną cerę, skłonną do przebarwień i do przesuszania - używam naprzemiennie maski Don't Look At Me i Branzened Honey (ta ma w sobie imbir i ogólnie może podrażniać, jednak u mnie sprawdza się świetnie). Bardzo mi wyrównały koloryt, nie zapychają.
No i ogromny plus jest za to, że to cruelty-free i no-waste miejsce - jak się zbierze 5 pustych opakowań po ich produktach i odda do sklepu, to dostaje się jeden produkt za free  tanczacalinka
#link
emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #4239 : Marzec 11, 2019, 10:00:31 »
Odpowiedz cytując
infantil, ja mam podobną cerę w takim razie, a przynajmniej te dwa parametry. kwiatek Dzięki, spróbuję sobie w takim razie po powrocie. uśmiech
#link
madmaddie

« #4240 : Marzec 15, 2019, 12:01:36 »
Odpowiedz cytując
Laski, od kilku lat do twarzy używam tylko Fitomedu (czasem jakieś inne kosmetyki, ale podstawowa, codzienna pielęgnacja z Fitoteki). Kochom go i uwielbiam i będę promować w świecie, bo uważam, że to mega marka.
Ale chciałabym przez miesiąc, dwa poużywać czegoś innego, zwłaszcza, że tych naturalnych marek się narobiło. Co polecicie dla naczynkowej cery do 40/50zł, z kremów i myjadeł?  kwiatek
#link
safie

« #4241 : Marzec 16, 2019, 10:16:25 »
Odpowiedz cytując
madmaddie, dla mnie ciekawą opcją są kosmetyki dla klik
#link
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
madmaddie

« #4242 : Marzec 16, 2019, 16:13:44 »
Odpowiedz cytując
dzięki, ale fajne składy uśmiech
#link
Milla

Moje ogłoszenia
« #4243 : Kwiecień 09, 2019, 06:57:42 »
Odpowiedz cytując
Hej, zwracam się z prośbą o polecenie jakiegoś preparatu na stare przebarwienia.
Niestety z wiekiem zauważyłam, że stały się one bardziej widoczne.
Są to ślady po niedoskonałościach z lat młodzieńczych i jedna rana ze starego wypadku. Skóra w tych miejscach jest lekko czerwona i nie jest gładka jak w innych.
Z góry dziękuję  kwiatek
#link
mils

WWW Moje ogłoszenia
« #4244 : Kwiecień 17, 2019, 14:53:17 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, stosowałyście jakieś kremy/serum na naczynkową, zaczerwienioną skórę? Krostek i syfków brak, skóra generalnie w stanie okej. Tylko wiecznie mam czerwony nos, no zawsze. Trochę to wkurza, bo chciałabym wyjść z domu ot z rzęsami machniętymi maskarą i finito, skoro nie mam niedoskonałości do ukrycia. Tylko ten czerwony nos wygląda strasznie...
#link
Hakuna matata!
Kaarina

Rudy Rolex

« #4245 : Kwiecień 17, 2019, 17:09:59 »
Odpowiedz cytując
Mam dokładnie tak samo i wciąż nie znalazłam nic cudownego.smutek
#link

mils

WWW Moje ogłoszenia
« #4246 : Kwiecień 17, 2019, 17:23:26 »
Odpowiedz cytując
A próbowałaś Avene Antirougeurs?
#link
Hakuna matata!
madmaddie

« #4247 : Kwiecień 17, 2019, 19:34:12 »
Odpowiedz cytując
ja na naczynka używałam koncentratu z liposomami na naczynka z Fitomedu i kremu nr 2. Działało. Tylko ja mam normalnie reaktywne i delikatne naczynka, nie wiem czy na czerwony nos pomoże
#link
Wyjatkowa17

« #4248 : Kwiecień 18, 2019, 14:09:56 »
Odpowiedz cytując

CIACH

REKLAMA

Viss Mod
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2019, 19:06:23 wysłane przez vissenna » #link
kolebka

Dream-maker

« #4249 : Maj 01, 2019, 13:02:15 »
Odpowiedz cytując
Do mega suchych ust polecam wspomniany tutaj Blistex intensive lip relief - PETARDA  love  jako jedyny pomaga błyskawiczne, efekt utrzymuje sie długo po nałożeniu.

Dzięki za radę  kwiatek

I btw, jeśli ktoś szuka dobrego i kryjącego podkładu,ale ma dość suchą skórę, to u mnie świetnie się sprawdza Estee Lauder Doublewear, ale w wersji Light - ma dodatek kwasu hialuronowego. Ten typowy DW był dla mnie za ciężki, tworzył efekt maski - ta lżejsza wersja kryje bardzo dobrze, ale nie obciąża skóry, jest do tego mega trwały.
#link
Jakby mnie ktoś poderwał na liścia albo kasztana to poszłabym jak dzik w żołędzie  lol

Strony: 1 ... 140 141 [142] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Wszystko do twarzy-czyli pudry,kremy etc.

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 19 zapytaniami.