Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Wszystko do twarzy-czyli pudry,kremy etc.

poprzednia następna
Strony: [1] 2 3 ... 142 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Wszystko do twarzy-czyli pudry,kremy etc.  (Przeczytany 563654 razy)
emade

«Start : Luty 17, 2009, 18:15:12 »
Odpowiedz cytując
Tak jak w temacie  uśmiech

Ja z kolei, potrzebuje jakiegoś kremu nawilżającego na dzień (taki żeby móc później podkład i puder nałożyć) mam z Lirene na noc i dzień nawilżający ale jest kiepski.. (a mam bardzo suchą skórę)
#link
I bear the wounds of all the battles I avoided

http://dillasaysgo.tumblr.com <-
Solina

Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la

« #1 : Luty 17, 2009, 18:27:50 »
Odpowiedz cytując
martynkakoniki, dla bardzo suchej skory polecam z loreal happyderm kosztuje ok 20zl
#link
opolanka

psychologiem przez przeszkody

« #2 : Luty 17, 2009, 18:34:25 »
Odpowiedz cytując
ja mam bardzo ciekawy kremik z Lirene (mus matujący z bawełną), bardzo ładnie pachnie. Ale powiem szczerze, że na bardzo suchą skórę to się nie nadaje.

A puder mam z Inglota (w kremie) choć bardzo tez lubię ten dwuskładnikowy z Maybelline.
#link

Gość

« #3 : Luty 17, 2009, 18:36:26 »
Odpowiedz cytując
a dobrze matuje ten mus Lirene?
#link
opolanka

psychologiem przez przeszkody

« #4 : Luty 17, 2009, 18:49:25 »
Odpowiedz cytując
matuje świetnie. Ale nawilżających właściwości nie ma chyba zadnych albo ma małe wink
#link
zen

« #5 : Luty 17, 2009, 18:56:25 »
Odpowiedz cytując
nawilazajacych uzywam na zmiane:

thalgo
la roche- posay
roc
guinot

nie lubie ciagle miec jednego kremu. i wole wydac na krem ok. 80 zl i miec pewnosc, ze mi twarz nie odpadnie, ze naprawde pomoze i mnie nie uczuli. nie lubie eksperymentowac, zwlaszcza na twarzy..
#link
emade

« #6 : Luty 17, 2009, 19:05:39 »
Odpowiedz cytując
z LIrene mam New style fashion, krem witalizujący z olejkiem bawełny (taki na opakowaniu z taką dziewczyną co kiedyś grała w na dobre i na złe  hihi wypadło mi z głowy nazwisko  hihi ) musze go odstawić, bo od jakiegos czasu pojawiła mi się taka ''kaszka'' na brodzie,koło nosa, pod nosem, na czole i gdzieniegdzie na policzkach.. nie moge tego wyleczyć  icon_rolleyes  8|

z podkładków, fajny mialam który mi się już skończył a kupilam go we Włoszech. Z firmy DEBORAH. Obecnie uzywam DAX'a, Perfect make-up, matujący
z Maybelline-mus jakoś nie zrobił na mnie żadnego wrażenia  :S  a z czystym sumieniem mogę polecić tusz Maybelline, taki nowy w żółtym opakowaniu  emoty327  lol kosztuje jakoś 17-18 zł  uśmiech
#link

IloveMosiek

Mościsław & Co

« #7 : Luty 17, 2009, 19:08:49 »
Odpowiedz cytując
ja mam puder sypki z Inglota i jest świetny.
#link

Zadowolić kobietę w 2 minuty może tylko zupka chińska konik
m0niSka

Moje ogłoszenia
« #8 : Luty 17, 2009, 19:17:33 »
Odpowiedz cytując
a dobrze matuje ten mus Lirene?

Ja jestem z niego bardzo zadowolona. Nie jestem fanką kremów, bo zawsze po nich coś musi mi się dziać na twarzy, więc wolę w ogóle nie używać... Lirene wcisnęła mi mama, spróbowałam i póki co nie zamierzam zmieniać:)
Lepiej się sprawdza od setki kremów z wyższej półki... a próbowałam sporo - wszystkie lądowały w śmietniku po dwóch użyciach, z przyczyn opisanych powyżej....

edit: zapomniałam o sednie sprawy  icon_redface
Oczywiście matuje super. Ja mam problem ze świecącą się twarzą, jak jeszcze użyłam jakiegoś kremu to już w ogóle był dramat... Po lirene nie mam tego problemu;)
#link
emade

« #9 : Luty 17, 2009, 19:19:17 »
Odpowiedz cytując
używał ktoś może podkładów mineralnych ? nie pokiełbasilam nazwy?  hihi hihi
#link

Gość

« #10 : Luty 17, 2009, 20:03:47 »
Odpowiedz cytując
ja mam mineralny puder L'oreala rozświetlający - jak na razie fajny, nie zapycha, lekki jest; czaję się na ten zwykły, jak mi się puder skończy, bo ponoć jest wydajny, nawet jak się go stosuje jako podkład

w tej chwili używam kremu normalizującego Pharmaceris i jestem bardzo zadowolona - nie dość, że zupełnie rozwiązał problem świecącej się twarzy, to pozmniejszał pory

lubię manicure francuski, robię sama, tylko nie mogę znaleźć dobrego lakieru na końcówki - ostatnio miałam Miss Sporty i po 2 tygodniach zaczął odpryskiwać jeszcze tego samego dnia - znacie cos dobrego, ale niekoniecznie drogiego? wink
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2009, 20:11:00 wysłane przez szepcik » #link
Sigma

« #11 : Luty 17, 2009, 20:14:23 »
Odpowiedz cytując
szepcik, ja uzywam ostatnio tylko lakierow Maybelline Colorama (chyba jakos tak sie nazywaly) i do french'a tez. sa trwale, ladne kolory i nie drogie. polecam jak najbardziej uśmiech

edit. i nie gestnieja! bardzo dlugo sa dobre do uzytku.
btw. to temat o twarzy nie? wink
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2009, 20:16:49 wysłane przez Sigma » #link
Moona

« #12 : Luty 17, 2009, 20:38:02 »
Odpowiedz cytując
używał ktoś może podkładów mineralnych ?
Ja użyłam z Everyday Minerals trzy razy. Niestety. Ważą się na mojej twarzy po paru minutach  8| A szkoda, bo kolorystykę mają baaaardzo bogatą, każdy znajdzie kolor dla siebie, a ja mam z tym spory problem.
#link
"Correct schooling makes the horse more beautiful" Charles de Kunffy
emade

« #13 : Luty 17, 2009, 20:46:16 »
Odpowiedz cytując
używał ktoś może podkładów mineralnych ?
Ja użyłam z Everyday Minerals trzy razy. Niestety. Ważą się na mojej twarzy po paru minutach  8| A szkoda, bo kolorystykę mają baaaardzo bogatą, każdy znajdzie kolor dla siebie, a ja mam z tym spory problem.
mogłabys wyjaśnić bardziej?
#link

Freddie

« #14 : Luty 17, 2009, 20:48:52 »
Odpowiedz cytując
Ja mam Revlonu podklad mineralny i bardziej to jest puder niz podklad. Matuje, ale nie pokrywa nierownosci, grudek etc. Za to milo wygladza cere i ladnie sie trzyma.
#link
emade

« #15 : Luty 17, 2009, 20:51:27 »
Odpowiedz cytując
Ja mam Revlonu podklad mineralny i bardziej to jest puder niz podklad. Matuje, ale nie pokrywa nierownosci, grudek etc. Za to milo wygladza cere i ladnie sie trzyma.
a mogłabyś znaleźć w necie i podlinkować?  ukłon  i ile zapłaciłaś?
#link

Dodofon
Global Moderator

« #16 : Luty 17, 2009, 20:51:57 »
Odpowiedz cytując
Tak jak w temacie  uśmiech

Ja z kolei, potrzebuje jakiegoś kremu nawilżającego na dzień (taki żeby móc później podkład i puder nałożyć) mam z Lirene na noc i dzień nawilżający ale jest kiepski.. (a mam bardzo suchą skórę)

ja odkryłam krem EUCERIN (lub Eurecin - nie chce mi sie wstać i sprawdzać) jest REWELACYJNY!!

co do matowienia i wygładzania - stosuję bazę silikonową - na krem i pod podkład
#link
guru jeździectwa rzekł: ...natomiast west to zupełnie nie jest sport jeździecki, a tylko efekciarski show...taki cyrk, jarmarczne kuglarstwo w scenografii rewii Bronco Billiego...
m0niSka

Moje ogłoszenia
« #17 : Luty 17, 2009, 20:58:03 »
Odpowiedz cytując
Dodofon, jakiej firmy bazę stosujesz?uśmiech
#link
Querido

« #18 : Luty 17, 2009, 20:59:51 »
Odpowiedz cytując
To ja też poproszę o radę.
Jaki polecicie podkład w płynie? Musi świetnie kryć ale nie tworzyć efektu maski. Generalnie im mniej widoczny tym lepiej.. Cena do ok 50 zł uśmiech

Obecnie mam dwuskładnikowy Maybelline, wcześniej jakiś Max Factor ale z czasem przestały mi już odpowiadać tak jak na początku więc szukam czegoś nowego.. uśmiech
#link

Gość

« #19 : Luty 17, 2009, 21:04:42 »
Odpowiedz cytując
ja mam teraz Lasting Performance Max Factor, niby ok z kryciem, choć wspomagam się korektorem, w tym przedziale cenowym, ale w trakcie dnia ciemnieje na twarzy ehh
#link
Dodofon
Global Moderator

« #20 : Luty 17, 2009, 21:05:44 »
Odpowiedz cytując
Dodofon, jakiej firmy bazę stosujesz?uśmiech

eeeeeeeee, eeeeeee
nie wiem
leżę teraz w łóżku bom chora - nie chce mi sie wstać sprawdzać  icon_redface icon_redface icon_redface

ZNALAZŁAM W NECIE
używam DAX Cashmere... czy cuś takiego
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2009, 21:09:17 wysłane przez Dodofon » #link
guru jeździectwa rzekł: ...natomiast west to zupełnie nie jest sport jeździecki, a tylko efekciarski show...taki cyrk, jarmarczne kuglarstwo w scenografii rewii Bronco Billiego...
emade

« #21 : Luty 17, 2009, 21:08:28 »
Odpowiedz cytując
To ja też poproszę o radę.
Jaki polecicie podkład w płynie? Musi świetnie kryć ale nie tworzyć efektu maski. Generalnie im mniej widoczny tym lepiej.. Cena do ok 50 zł uśmiech

Obecnie mam dwuskładnikowy Maybelline, wcześniej jakiś Max Factor ale z czasem przestały mi już odpowiadać tak jak na początku więc szukam czegoś nowego.. uśmiech

a może ten z Dax'a co opisywałam?  wink mam go, dość fajny ale jestem teraz cała w taką ''kaszke'' i musialam go odstawić bo nie zaciekawie to wygladało, możesz w drogerii poprosić o próbkę tego podkładu, ew. mam jedną próbkę w domu mogłabym Ci podesłac  duży uśmiech
#link

Czardasz

Moje ogłoszenia
« #22 : Luty 17, 2009, 21:57:18 »
Odpowiedz cytując
Querido, ja używam od dwóch lat Revlon Colorstay i z czystym sumieniem mogę polecić. Wydajny i trwały.
#link
Freddie

« #23 : Luty 18, 2009, 09:12:59 »
Odpowiedz cytując
a mogłabyś znaleźć w necie i podlinkować?  ukłon  i ile zapłaciłaś?
http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=15131 wink
#link
Querido

« #24 : Luty 18, 2009, 09:33:11 »
Odpowiedz cytując
martynkakoniki,  próbeczkę załatwię sobie w zaprzyjaźnionej drogerii, dziękuję.. uśmiech

Daglezja, Revlona nigdy nie próbowałam, nawet jakoś mi sie nigdzie w oczy nie rzucił.. Musze się rozejrzeć.. uśmiech

A tak w ogóle to dostałam ostatnio w drogerii Douglas próbkę jakiegoś podkładu z wyższej półki, za ponad 100 zł i qrcze powiem Wam że fajny.. Nie pamiętam niestety jakiej to było firmy.. jak mi się przypomni to dam znać.. Tylko ta cena ehh
#link
gwash

« #25 : Luty 18, 2009, 09:50:34 »
Odpowiedz cytując

ten podkład używam tak na codzień do pracy - świetnie kryje, daje naturalny wygląd bez maski i jest niezniszczalny uśmiech

http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=6473
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2009, 09:56:04 wysłane przez gwash » #link
yegua

Moje ogłoszenia
« #26 : Luty 18, 2009, 10:12:21 »
Odpowiedz cytując
Również polecam Revlon Colorstay. Nie jest podkładem superkryjącym, ale przy twarzy z lekkimi niedoskonałościami świetnie się sprawdza.
http://www.allegro.pl/item557660204_revlon_colorstay_make_up_35_ml_04_sand_beige.html#gallery

Gdy mam lepszą cerę używam bardzo lekkiego:
#link
aurelia

« #27 : Luty 18, 2009, 10:19:43 »
Odpowiedz cytując
Ja jeszcze nie znalazłam tak rewelacyjnego jak ESTEE LAUDER RESILIENCE LIFT EXTREME

Podkradałam go mamie wink Postanowiłam więc kupić sobie "młodzieżową" wersję - INDIVIDUALIST... ale do RESILENCE się nie umywa trwałością i pokryciem... Choć oba są superwydajne.

Generalnie jestem zdania, że na kosmetykach nie warto oszczędzać. Szczególnie tych kolorowych.

Jeśli chodzi o róże to Clinique za naturalną paletę barw, chociaż Dior też ładne brązy wypuszcza.
Pomadki tylko Dior - za konsystencję, paletę i trwałość.

A dawno dawno temu Chanel miała takie błyszczyki, że można było odpaść. Zapach, smak, kolory auuuuu. Ale już ich nie mają, może na wiosnę coś się pojawi  duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2009, 10:24:03 wysłane przez aurelia » #link

Gość

« #28 : Luty 18, 2009, 10:29:07 »
Odpowiedz cytując
Querido poproś kiedyś o próbkę Superfit Make - up Clinique - dla mnie bomba  wink

ja chyba następnym razem, jak będę kupować podkład, przetestuję ten L'oreala, który wkleiła Gwash, i puder mineralny
#link
emade

« #29 : Luty 18, 2009, 13:20:18 »
Odpowiedz cytując
czym się różni podkład minealny od pudru mineralnego ? Czy jak używasz samego pudru mineralnego to nakładasz go na buzie bezpośrednio czy masz coś pod spodem? (kurcze, chyba jaśniej nie moglam napisać  hihi hihi )
#link

Strony: [1] 2 3 ... 142 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Wszystko do twarzy-czyli pudry,kremy etc.

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 19 zapytaniami.