Dworcika - moderator ktorego nie ma

Sporo przeglądam forum i widze ze Opolanka i Aurelia działają, czasem budzą watpliwosci ale są i je widac
a Dworicki ani widu ani słychu
i w sumie moze bym nie drązyła ale ostatnio dostałam wiadomośc z ktorej wynikało ze upomina mnie w sprawie Lostak  😲 bo nawet nie zapoznała się z tematem i osobami w ktorym postanowiła zabrac głos.

Czy tylko ja widzę ze to tylko figura? niby jest a jej nie ma, nie widze ze działa
pewnie wielu uwaza ze jej moderacja jest najlepsza ale jak czegos nie ma jak moze być złe?

tak gwoli przemyslenia



poprawiłam bląd w tytule /o.
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
14 lutego 2009 11:37
Dworcika np zajmuje sie wszystkimi upierdliwymi sprawami typu nieprzepisowe podpisy, przemycane ogloszenia, awatary itp
ja tam regularnie zglaszam jej rozniaste problemy i sa rozwiazywane
wątek zamknięty
sznurka, faktycznie - pomyliłam nicki, nie chodziło o Lostak, ale Lagunę. Fakt - moja gafa, ale nie zamierzam tłumaczyć skąd się wzięła. Tup sobie bogami jak Cię, to boli, ale sorki - tłumaczyć się już nie zamierzam. Doskonale wiesz o co chodziło.
Nie zamierzam też po całym forum smarować na niebiesko - zdecydowanie wolę korzystać z PW. Odnosi to ten sam, o ile nie lepszy skutek.
wątek zamknięty
Dworcika dzielnie zalatwia wszystko na pw i gg! to, ze Jej nie widac, nie znaczy, ze Jej nie ma- nie raz nie dwa reagowala na to co Jej zglaszalam :kwiatek:
wątek zamknięty
Ja przepraszam bardzo, ale.. Sznurka Ty masz chyba wyraźnie jakiś konkretny problem ze sobą. Ciągle, ciągle coś! Zawsze kłótnie, zrzucanie winy na innych, nie zauważanie swoich błędów, ale doskonałe dostrzeganie i wytykanie nie swoich, skargi, żale... Idź zupę przygotuj, albo w boksie posprzątaj to się może wyładujesz skoro w tobie tyle bezpodstawnej złośliwośći 🙄 .
Jestem w stanie dużo zrozumieć, mnie samej również wiele rzeczy tu nie pasuje, ale nie trąbie o tym w co drugim wątki robiąc światowej klęski.
wątek zamknięty
A czy to aż tak przeszkadza, że dużo się nie udziela? Może nawet lepiej?  🙂




cichacze są najefektywniejsi  😀
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
14 lutego 2009 18:22
😵

Proponuję zrobić ankietę, pt. "Czy Dworcika powinna zrezygnować z funkcji moda?" w której każdy wyrazi swe zdanie, wskutek czego wywiąże sie jakaś bardzo żarliwa dyskusja, na temat mało ciekawy, następnie mod upomni 'krzykaczy', którzy zarzucą mu stronniczość, gdyż nie zasługują na takie traktowanie przez moda, którego nie ma, a potem... Mam pisać dalej? 😎
🤔wirek:
wątek zamknięty
Graba.   je ne sais pas
14 lutego 2009 18:30
I tak źle i tak niedobrze 😀 Przenieś sie na Voltę, tam nie ma żadnego moderatora 😁
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
14 lutego 2009 20:53
mogę to krótko skomentowac?

😵
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
15 lutego 2009 00:29
Ja jakoś do Dworciki nie mam zastrzeżeń.
Taki cichy obserwator - działa skutecznie, ale bez szumu wokół siebie...
wątek zamknięty
a ja jestem ciekawa czy jej wspołpracownicy są zadowoleni
ich zadowolenie najlepszą miarą efektywnosci Dworicki
bo ja mam wrazenie ze Dworicka moderuje tak jak moderowala razem ze mną
nie zagladajac na volte;]

Rewir daruj sobie wycieczki osobiste, czy teraz jakikolwiek moj głos w dyskusji musi być opatrzony kretyńskim komentarzem?
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
15 lutego 2009 10:49
moderowalas tak krotko, ze nie jest to wymiernym wyznacznikiem niczego
kiedy Dworcika jest widac
a jezeli dziewczyny  mialyby jakies "ale" to poradza sobie bez samozwanczego adwokata

btw - komentarze adekwatne do wypowiedzi i tyle
wątek zamknięty
sznurka, jeśli mówisz o tym jednym weekendzie, kiedy mnie nie było, a o czym mówiłam wcześniej, to chyba trochę mało do oceny, co?
wątek zamknięty
Dworcika, mowię o tym jak było ogolnie wtedy, nie tylko w mojej ocenie
wątek zamknięty
Zabawne - w chwili obecnej wszystkie jesteśmy w stanie się dogadać. Każda robi swoje i zatargów nie ma. Napewno nie wszystko wszystkim pasuje, ale nie są to powody do kłótni. Najwięcej widzisz Ty.
wątek zamknięty
Dworcika, ale w czym widzisz problem?
ze załozyłam wątek? ze chcę poznac zdanie innych? twoje poznałam więc o co chodzi?
wątek zamknięty
Gdyby mi to przeszkadzało, to wątku by nie było, bo to i tak tylko kolejne narzekanie.
Zdanie (nie tylko moje) poznałaś - zadowolona?
wątek zamknięty
Jako moderator powinnas darowac sobie
jestes funkcyjną na tym forum, mamy prawo wypowiadac w sposób kulturalny swoje zdanie na temat pełnionej przez ciebie funkcji
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
15 lutego 2009 16:46
Umówiłyśmy się z Aurelia, że w tej sprawie nie zabierzemy głosu. Że jeśli są jakieś "ale", to załatwimy je między sobą a Dworciką.

Ale jeśli ma tu być ostra jazda na Sznurce, to chyba lepiej się odezwać.

Ja też mam wrażenie często - gęsto, że Dworcice zdarza się, że nie ma pojęcia, co sie dzieje na forum. My też nie wiemy, co ona robi, bo nawet jeśli upomina kogoś na PW, my o tym zadko wiemy.

Uważam, że powinnaś być Dworciko bardziej widoczna, upominać jednak na forum, bo potem są nieścisłości choćby w dawaniu ostrzeżeń - my nie wiedząc, że kogoś upomniałaś, same go upominamy, a powinno być np. ostrzeżenie.

Nic złego w tym, że "smarujesz na niebiesko". Powiem szczerze, że ja nie miałam pojęcia , jak dużo robisz dla innych użytkowników.

Poza tym w watkach strategicznych - przy tworzeniu opcji regulaminu, wątkach gorących 9jak chociaż ostatnio dwa wątki) po prostu Cię nie ma. A powinnaś zabierać głos.

już kiedyś zwróciłyśmy Ci na coś uwagę (nie będę pisać na forum, o co chodziło, ale mam nadzieję, że pamiętasz) i trochę jest lepiej.

Podsumowując z Dworcika dobrze mi się współpracuje, proszę jedynie, aby była bardziej widoczna w swoich działaniach, które jak widać, spełnia dobrze (zadowoleni Voltowicze), a o których my w większości nic nie wiemy.
wątek zamknięty
Cały czas wypowiadam się jako użytkownik forum, co do którego są pewne wątpliwości. Nie mam prawa głosu we własnej sprawie?

Opo - najwięcej robię w momentach, kiedy ktoś do mnie pisze - tego akurat mam pełno. Jeżeli ktoś prosi mnie o pomoc w czymś, to uważam, że załatwiam tę sprawę z zainteresowanym i nie ma powodów, żebym pisała o tym w naszym dziale 😉
Faktycznie - jak upominam na PW, to będę pisać u nas.
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
15 lutego 2009 16:52
Dworcika sama widzisz, że my też mamy pełne podstawy do tego, aby sądzić, że "nic nie robisz".

Nie chcemy, abys bnam ujawniała prywatne PW, ale jeśli ktoś pisze do Ciebie, jako moderatora, to powinnas jakąś stosowna notke zostawić - np. "Upomniałam X".
wątek zamknięty
Opolanko - upominanie jednej z moderatorów przez innych na forum publicznym jest niesmaczne.
Zalatujące amatorszczyzną.

Generalnie ten cały temat to jakieś nieporozumienie jest.
Założcie sobie backoffice i pierzcie tam brudy.

Moderatorzy wobec zwykłych użytkowników powinni być wobec siebie lojalni.
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
15 lutego 2009 17:32
A ja i tak uważam, ze to jest szukanie dziury w całym...

Jakoś inni użytkownicy nie skarżą się na Dworcikę. Przynajmniej ja tego nie zauważyłam.

'uderz w stół, a norzyce się odezwą'? =/
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
15 lutego 2009 17:33
Marzena - pisałam, że nie chciałyśmy z Aurelią się tu wypowiadać, ale Sznurka ma po prostu trochę racji.

Czy to ja ten wątek założyłam??


[quote="Marzena"]Moderatorzy wobec zwykłych użytkowników powinni być wobec siebie lojalni.[/quote]

możesz wyjaśnić? Bo nie rozumiem zdania 😉
Choc domyslam się co masz na mysli i jesli dobrze myslę, to się z tym zgadzam.

I mamy bachoffice, tam sobie brudy pierzemy, wierz mi 😉 Chciałam tylko, abyscie nie zjadły Sznurki, bo ma nieco racji. A widać, że Dworcika się nie obraziła, ze zabrała m głos, a przeciez nie napisałm nic złego o niej...


Ech.


wątek zamknięty
O to, ze moderatorzy powinni trzymać sztamę wobec zwykłych uzytkowników, a nie publicznie zwracać sobie nawzajem uwagę.

Piszesz, ze nie chciałas sie wypowiedziec ale sie wypowiedziałaś. Publicznie podważyłas kompetencje Dworciki jako moderatora.

Ja się z linką absolutnie nie zgadzam, uważam że miesza i czepia się Dworciki, do której pracy nie mam najmniejszych zastrzeżeń. I dziwie się, ze się Dworcika wdaje w dyskusje, takie prowokacje nalezy olać.
Zresztą nie jestem w tych odczuciach odosobniona, jak widać inni użytkownicy mają podobne zdanie.

Jak widać sprawa moderatorstwa na revolcie niektórym się wiecznie odbija.
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
15 lutego 2009 17:44
Marzeno, ja wcale nie podważam roli Dworciki jako moda, bo gdy cos robi, robi to rzetelnie i dobrze.

Chciałam tylko, aby Sznurka nie została zjedzona, bo nie ma powodu. Szczególnie, że modki trochę się jednak ze Sznurka zgadzają.

Nie widzę powodu, aby ten watek się rozwijał dalej, więc go zamykam.
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.