Problem z forum

Pojawiło mi się kilka błędów, dlatego też zakładam ten wątek...
Po pierwsze nie mogłam wysłać prywatnej wiadomości (bo gdybym mogła to nie zakładałabym tego wątku, a napisała od razu do Quanty  😉 ). Po wysłaniu wiadomosci strona mi się 'nie zmienia' - normalnie tak jakbym nie wysłała wiadomości - wszystko jest tak jak było. Więc otworzyłam sobie druga stronę, aby sprawdzić czy zapisała mi sie wiadomość w wysłanych (zaznaczyłam wczesniej odpowiednią opcję). Nic tam nie było.
Po drugie forum mam 'ucięte' z prawej strony, przez co wszystkie posty są poucinane. No i po trzecie, jak jestem na wątku to znika mi opcja zwykłej odpowiedzi....


wątek zamknięty
tak, ja też widziałam błąd w którymś z wątków. Część postów była normalnie, a część ścieśniona z lewej strony i miała szerokość może 5 cm. Coś się z tm da zrobić?
wątek zamknięty
karolinag4,

ten screen, który wkleiłaś i problem z rozjechanym forum wynika z przeniesionego wątku z fora.pl z wielokrotnym cytowaniem - w cytatach są duże zdjęcia i to one porozciągały forum.
Teraz coś takiego nie będzie się pojawiało - w ogóle będę finalizować wkrótce upload fotek przez forum, więc zniknie problem z rozmiarami, za dużą wagą zdjęć i ich długim wyświetlaniem.

Co do PW - działają na pewno, bo sama mam ich kilkanaście, odpowiadam, dostaję odpowiedzi i zapytuję różne osoby. Przy dwóch pierwszych PW musisz wypełnić captcha - przepisać kod literkowo-cyferkowy z obrazka. Potem captcha znika i już się więcej nie pojawia - jest to zrobione po to, żeby nie było na forum i na PW spamu i śmigających po necie botów.

Aurelia,
potrzebuję konkretnych namiarów, link albo screen...
wątek zamknięty
to było w psach, teraz już jest gicior
wątek zamknięty
Ja mam poobcinane z prawej. To jest już naprawione czy jeszcze nie?
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
06 grudnia 2008 21:16
[quote]dzieki, teraz juz rozumiem. i nawet ja moge się do czegoś przydac 😉
ale nie wiem do czego sluzy 6,14,20,21,22,23,24,25 [kolejnosc ikonek]
ani jak wstawic link pod wyrazem
do czego sluzy zalacznik skoro zdjecia wstawia sie inaczej?
czym roznie sie kod od cytatu?
wątek zamknięty
Cieciorka, jesteś obłędna 😀

Dzięki Tobie trafiłam w odpowiednie miejsce więc podlinkuję jeszcze raz:



Quantanamera, zdaje się, że na to Aurelia trafiła.

Cieciorko, jeśli wpiszesz tak (usuwając spacje)

[ list ]
raz
dwa
trzy
[ /list ]


[list]
raz
dwa
trzy
[/list]



a jeśli tak:

[ li ]raz[ /li ]
[ li ]dwa[ /li ]
[ li ]trzy[ /li ]



[list][li]raz[/li]
[li]dwa[/li]
[li]trzy[/li][/list]
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
06 grudnia 2008 21:57
tak, teraz celowo nie edytuje:

niechcacy edytowalam poprzedni post, zamiast dodac nowy stracilam go, myslalam ze to okno odpowiedz, zapomnialam ze edycja.
wątek zamknięty
niby błacha sprawa, ale warto wspomnieć, żeby nie było  😉
nie działa u mnie licznik postów (nie żebym chciała aby działał, dla mnie może go nawet nie być, ale już mnie to zaczyna denerwować )  👀


edit: widzę, że problem zgłoszony w innym wątku, tak więc może ten wątek można usunąć skoro jest inny?

wątek zamknięty
quanta sygnalizowała, że liczniki nie działają jeszcze jak należy
ale że po najbliższym naliczaniu statystyk wszystko powinno wrócić do normy
czyli: cierpliwości

tak, myślę, że można to ciągnąć w skargach i wnioskach, więc zamykam, chyba, że ktoś miałby inny pomysł. zapraszam wtedy na priv / a.
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.