Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
12 października 2019 17:35
infantil nie widziałam w swoim życiu piękniejszej kobiety... 🙂  😍  😡
infantil, przepięknie wyglądasz w wersji delikatny makeup! 😜 Skąd czapa?
jeju, dziękuję  😡 ale dziewczyny, bez przesady!  😉

fin czapka jest z Diverse, ale sprzed dwóch albo nawet trzech lat. Niemniej, polecam! To raczej klasyczny model, jest nie do zdarcia i kosztowała chyba niecałe 3 dyszki  💃
infantil, ostatnie najładniej, drugie fajnie, a pierwsze nie moja bajka  😉 Jaka Ty jesteś ładna bez makijażu!  😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 października 2019 22:09
infantil, lajt mejk ap 😍
infantil Jesteś przepiękna i bardzo oryginalna. Bez makijażu i z delikatnym najlepiej. Maskę zakładać na taką buzie  🙄
Jeeeeny, aż mi głupio, ale przemiło  💘 Dziękuję!
Ja potwornie zazdroszczę dziewczynom, które nie mają problemu z chodzeniem bez makijażu. Do sklepu czy coś też wyjdę bez problemu, ale już "do ludzi" raczej nie. Najlepiej czuję się jednak w mocnym i bardzo wyrazistym mejkapie. A taka wersja lajt to w ogóle czarna magia dla mnie - takie to ni w pięć ni w dziesięć, jak niedokończone i zostawione w połowie, ale to przez to, że mam problem z popadaniem ze skrajności w skrajności   😵
Popieram dziewczyny- wg mnie w delikatnym makijażu najlepiej🙂
Ja widziałam infantil wielokrotnie na nagraniach na story i naprawdę cudownie wygląda bez makijażu. Ja jestem team no-makeup, albo bardzo lekki  🙂
Meise co za ciało 😍
infantil masz tak piękną urodę, w każdej wersji Ci do twarzy, ale no make up najlepiej! 🙂
mała aktualizacja 😉
Borkowa jak sie zaczniesz usmiechac choc odrobine przy tych pieknych oczach to swiat stanie sie lepszy <3

infantil tez mi sie podoba wersja lekki makeup 🙂 bardzo subtelnie i to co nalezy widac na 1wszym planie 🙂 zero powodow do kompleksow!


A to swieza ja 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 października 2019 07:50
faith z roku na rok coraz młodsza  😜
smarcik, ja to chciałam napisać  🤔
taki forumowy Benjamin Button 😀 (faith, uważaj żeby nie skończyć tak jak on 😀 )
Oł-maj-gaaaaaaaaaad! dziękuję paniom za miłe słowo i ostrzeżenie Benjamina, będę uważna 😀  👍

Swoja drogą 34 urodziny były epickie - takich jeszcze nie miałam  😍
faith, chyba 24 😂 😉

ja z jeszcze ciepłych dni 😉

Galopada  😲 przyznaj się na ilu już byłaś okładkach? Dziewczyna jak z obrazka! 100%  😍
galopada, o mamo, jaka uroda...  😍
[quote author=galopada_ link=topic=28.msg2893983#msg2893983 date=1571911191]
faith, chyba 24 😂 😉

[/quote]

No chyba ty dziewczyno z Żurnala 😀
faith, 30 tuż, tuż 😁
galopada_ całe moje re-voltowe życie się Tobą zachwycam, masz taką wręcz nierzeczywistą urodę, myślę, że dla większości celebrytek taki wygląd to godziny w photoshopie  😍


Co prawda niedawno sama się tu wrzucałam, ale przeszłam dosyć radykalną metamorfozę i z tej od długich, kręconych włosów zostałam... no właśnie  😁 Pierwszy raz w życiu dorobiłam się grzywki i baaaardzo długo się do niej przyzwyczajałam, ale już się chyba ze sobą oswoiłyśmy.
Kastorkowa   Szałas na hałas
05 grudnia 2019 14:40
Jak wszyscy to wszyscy, jakoś podoba mi się to zdjęcie .
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 grudnia 2019 16:18
infantil jak wyglądasz jak nie wyprostujesz włosów?  😀
galopada_ wyglądasz jak z okładki jakiegoś topowego magazynu 😍
infantil jakbyś powiedziała, że zrobisz grzywkę (patrząc na Twój wcześniejszy look), to pomyślałabym, że to średni pomysł, ale serio do Ciebie pasuje, naprawdę dobra decyzja 😜
Kastorkowa ja się chyba już powtórzę, ale bardzo pasuje Ci taki styl + śliczna dziarka na ramieniu :kwiatek:
dorobiłam się paru zdjęć z moim potworkiem, gdzie i mnie trochę widać 😉

Bischa   TAFC Polska :)
11 grudnia 2019 01:53
Przedkoncertowo 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 grudnia 2019 07:45
Bischa o kurde, ale laska! Coś się w Tobie zmieniło, tylko nie wiem co - może to te proste włosy? 😉
galopada_   małoPolskie ;)
26 grudnia 2019 10:50
Stwierdzam, że robię się coraz młodsza  😁 pozdrowienia spod choinki ode mnie -  Grincha 😉
Dziecior sliczny.  A ten Pan to brat jak rozumiem? Bo w tym wieku to jeszcze prokurator na Tobie łapę trzyma... Hahaha
galopada_   małoPolskie ;)
02 lutego 2020 18:00
kenna, ostatnio mnie pacjentka zapytała kiedy kończę studia 😵 po uświadomieniu jej ze stało się to juz jakiś czas temu zdziwiła się, bo myślała że mam 20 lat 😂
Ja bym Ci 20 nie dała, a co do dawania się leczyć, to też mialabym mieszane uczucia  😉 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się