Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
24 sierpnia 2018 21:19
Dobra wrzucam kieckę :P dopiero dzisiaj mam resztę fot 🙂
Musze zanieść do krawcowej aby mi  ,, biust" przeszyła  😎
Nie bić za ilosć zdjęć  😜
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
26 sierpnia 2018 11:10
zabeczka17 wooow 💘
To ja się przypomnę 😉

Dawno mnie tu nie było więc się odświeżę (i przy okazji odkopię wątek) 😉

Po wyjściu od fryzjera:


Chorwacja. Niecierpliwie czekam na ciacho i kawę (udając cierpliwą)


Weselę się w winnicy:


Przed wyjazdem-niespodzianką 🙂


Taki sobie prezent sprawiłam, ciocia dobra rada  😎



spam level over 9000  😁
Meise ale jesteś śliczna.  😀 Super kolor! Ja mam ochotę zrobić coś ze swoimi ale nie mam kompletnie pomysłu. Po trzech latach swojego naturalnego koloru mam ochotę na zmianę.  😜

zabeczka17 bardzo podoba mi się Twoja uroda!  🙂


Ja jako, że dorobiłam się nowego profilowego na fb to przypomnę jak wyglądam.  😀
Meise ale jesteś śliczna.  😀 Super kolor! Ja mam ochotę zrobić coś ze swoimi ale nie mam kompletnie pomysłu. Po trzech latach swojego naturalnego koloru mam ochotę na zmianę.  😜


Dziękuję bardzo  🙂 ja już od wieków farbuję na blond, sama jestem średnią blondynką i się zastanawiam nad powrotem do naturalnego koloru.

Naprawdę masz taki naturalny kolor włosów? W życiu bym nie zmieniła, zazdroszczę  🙂
Tak, to mój naturalny. Taki szarawy blond. Kilka lat farbowałam się na słomkowy , teraz bym coś odświeżyła, może trochę rozjaśniła ale wiem jak męczyłam się żeby wrócić do naturalnego...
A ja się farbuję na Twój naturalny szarawy blond właśnie  🙂

Też bym chciała zmienić, bo to już z 11 lat tak łażę. Ale każdy jak słyszy o moim pomyśle, to "O BOŻE, NIE!". Zwłaszcza moja mama.

Ciężko sobie zwizualizować człowieka w innym kolorze po tylu latach blondu 🙂

Aczkolwiek ja bym Cie widziała w kasztanowych, takich ciemnych głębokich kasztanowych. Np takich:
Nieee, moje są ciemniejsze niż Twoje.
Raczej koloru nie chcę zmieniać. Jak już to odcień blondu.  🤣 😀
A to ->  😍 😍 😍

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 września 2018 19:31
AtlantykowaPanna Twoje oczy przyciągają uwagę 🙂 super fotka
Sonkowa  mówisz zmiana?  ale Twoje włosy są takie no... extra 🙂 Pozazdrościć  😍
Meise świetny kolor i fryzura  😍
Meise świetny kolor i fryzura  😍


A dziękuję, dziękuję  😀 Niestety już mam paskudny odrost i w następny piątek idę i może coś ciekawszego jeszcze wymodzę, bo mam ochotę zaszaleć  👀
meise chyba trochę za zimny... I tak wiecznie jestem blada i nie wyglądałabym dobrze w takim odcieniu.. Chce znaleźć jakieś rozwiązanie żeby nie farbowac całych włosów. Nienawidzę odrostow. Jakbym mogła to bym co tydzień farbowala  😀
A ja pobuszowałam po pintereście i mam idealne rozwiązanie ->
Takie niby naturalne odrosty, a la ombre, a la balejaż.



https://pl.pinterest.com/pin/356065914276447607/
majek   zwykle sobie żartuję
07 września 2018 11:59
ten zolty blond troche dziwny w tym zestawie, balejaze sa dobre jak sie ma miec odrosty
Sonkowa masz bardzo ładny odcień naturalnych włosów  😜 ale jak coś musisz bo sie udusisz to bym zrobiła tylko refleksy sombre z naturalnym kolorem odrostu, żeby później nie latać co msc do salonu  😉 ale to chyba nie ten wątek  👀
Meise cudowne  💘 💘 idealny odcień! Teraz muszę tylko znaleźć kogoś kto mi to zrobi.  🤣
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 września 2018 15:51
A ja niewyjściowa, bo prosto z lasu. Nie wiem, gdzie ludzie zbierają całe kosze grzybów. Po 4 godzinach chodzenia tylko tyle znaleźliśmy z P., ale i tak było fajnie
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 września 2018 17:21
To i tak pół koszyka więcej niż ja w ubiegłą niedzielę. Byliśmy w czwórkę, znaleźliśmy 4 grzyby  😁
Jest za sucho i tam gdzie nie padało jest mało. Ale my z mężem mamy kilka swoich sprawdzonych miejscówek i jak zbieramy to wybrzydzamy i np podgrzybków, maślaków albo koźlaków nie bierzemy.
Nie zmienia to faktu, że mimo pustawego koszyka, wyglądasz safie kwitnąco  🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 września 2018 18:41
JARA, to był wieczorny pomysł taty, a że mam urlop do końca tygodnia to się zebraliśmy.
Gdyby grzybów było tyle co pająków to bagażnika by brakło  😂

tunrida , "psiaków" było od groma. Przyjęliśmy strategię szukania przy spadkach terenu, gdzie była wilgoć.
Dziękuję  :kwiatek:
Ja tylko chciałam powiedzieć, że w domu wszyscy zdrowi!  😁
faith, polowałam na tą pizamę, ale w dwóch sklepach nie mieli mojego rozmiaru 🙁 zazdro 😁
Prezent urodzinowy by Martva  😜
emptyline   Big Milk Straciatella
08 października 2018 10:20
Raz na sto lat mamy ładną pogodę więc skorzystaliśmy.  🤣
Najpiękniejsza w klasie! 😍
Pozdrawiamy cieplutko razem z D.!
emptyline   Big Milk Straciatella
20 października 2018 13:32
amnestria, dzięki :kwiatek:
mils, ale cudne foto! 😍
emptyline masz taką oryginalną urodę...  💘 zawsze wyglądasz pięknie!
mils cudowni!

Na ogrzanie temperatury za oknem, moje wakacje 3 tygodnie temu  🙂

Ależżżzz super, zwłaszcza jak za oknem ulewa 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się