Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

galopada jesteś zjawiskowa  😍
mils jak zawsze super, jestem fanką Twojej urody  🙂

Rzym sprzed 2 tygodni jakoś  😀


no i wieczorki na moim ukochanym Trastevere.
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
25 listopada 2017 22:20
To ja się wcisnę wakacyjnie bo żadnych innych nie mam
dzięki laski :kwiatek:

miło się czasem ładnie ubrać, jak większość czasu na codzień spędza się w papierowych ciuchach  😁


Dzionka,
Nie wiem czy jako pacjent chcialabym trafiac na takich lekarzy, tak w ogole 😀


Leo, łaj? 😁

mils, boska torba! skąd to?!
galopada kupiona w jakimś sklepie z galanterią, w moim rodzinnym mieście. Wiem, że Vooc robi takie. 🙂 Polecam, kocham ją miłością wielką! Moja pierwsza torba, którą mam kilka lat i dalej wygląda świetnie. 😎
Bischa   TAFC Polska :)
30 listopada 2017 16:44
Niedzielny koncert w Bydgoszczy 🙂

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
30 listopada 2017 20:02
Bisha wow! Ale slicznie wyszlas! 😀
Super Ci w tej fryzurze! Bardzo kobieco 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
30 listopada 2017 20:22
Dziękuje :kwiatek:
Koleżanka umalowała i włosy wyprostowała. Chyba czas uzupełnić kosmetyki (nie mam np cieni do powiek, kreski czy nie wiem jak to się nazywa do brwi, bazy pod pokład i trzeba będzie w eylinera kupic, mam niby kredke, ale jest lipna, koleżanka się namęczyła) i zainwestować w prostownice i nauczyć się "na sucho" prostowania z tylu 🤣
Bischa, Wow! Pięknie! 😍
Myślę, że oprócz prostowania na różne okazje, ogólnie bardzo korzystnie wyglądasz w długich włosach. Zapuszczaj jeszcze i dbaj o nie. A dobrze podkreślone oko to kwestia wprawy, naucz się koniecznie od tej koleżanki. 😉
Bischa   TAFC Polska :)
30 listopada 2017 20:46
Będzie ciężko, mieszka w Bydgoszczy 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 listopada 2017 20:52
Bischa, na you tubie jest mnóstwo filmów instruktażowych od konturowania twarzy po robienie kresek 😉
Idziesz w dobra stronę 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
30 listopada 2017 21:03
Super 😀 jeśli lubisz kredki, to świetna jest z Inglota - to jakiś inny lvl kredek, tak jak ja ich nie trawię i toleruję tylko eyelyner w słoiczku + pędzelek tak ta jest świetna, ładnie się rozciera, nie rozmazuje się i nie bryluje.
Sama muszę kupić paletę, kuszą mnie brązy z Zoevy...

No i mam foty siebie, które mi się podobają :O z piesełem i bez! 😀


mils   ig: milen.ju
01 grudnia 2017 08:45
smartini a to jakieś Ci się nie podobają? Jesteś ŚLICZNA!
desire   Druhu nieoceniony...
01 grudnia 2017 09:52
Bischa, omg, no pięknie! 🙂
smartini, co to za pieso? Rasowiec czy kon xD? 😍
smartini   fb & insta: dokłaczone
01 grudnia 2017 09:54
mils, a mam jakąś awersję do siebie na zdjęciach :P ale jak Julka strzeli fotę, to wiadomo czego we wsi nie ma 😉
desire, kon? 😉 To border collie, na zdjęciu 10tygodniowy 😉 w psim wątku więcej zdjęć jest (albo w linku w mojej stopce)
smartini A skąd w Polsce takiego łaciaka wytrzasnęłaś? Cudo 😍 Mój teściu ma czarno-białego, ale sporo czasu spędza z nami.

Yyy i ty też piękna! Serio  🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
01 grudnia 2017 10:07
Atea, dziękuję ^_^ :kwiatek: merle (czyli własnie takie maziane) to dość popularna maść wśród border collie, które mają oooogromną paletę kolorów i 'wzorów' 🙂 merlingu na blue i na red jest od groma w każdym kraju. Czarno białe są po prostu najbardziej popularne 🙂 Chorizo jest z hodowli pod Częstochową akurat, merle po matce 🙂
smartini jejku, masz taką dziewczęcą, delikatną urodę. 💘
desire   Druhu nieoceniony...
01 grudnia 2017 14:29
smartini, ach ten słownik w telefonie.... 😁 kundelek miało być, wyszedł prawie że koń 😉
edit: pomyłka
Bischa   TAFC Polska :)
11 grudnia 2017 15:41
Przed Wigilia pracowniczą, jeszcze u przyjaciółki 😉

na torze wyścigów konnych Ippodromo Capannelle  🏇


mils   ig: milen.ju
13 stycznia 2018 16:47
infantil bardzo Ci do twarzy w kolorze! 😀
Ja tez juz rozjasniona na maksa, a pamietacie jeszcze jak bylam brunetka do bólu? 😀
Faith Tobie pasowały zarówno te ciemne włosy, jak i te jasne teraz 🙂 Fajnie Ci w nich 🙂

A ja chyba jednak zostanę przy rudościach 😉
asds   Life goes on...
13 lutego 2018 12:06
pamirowa 😍 zostań... ale Ci zazdroszczę, że możesz. Uwielbiam rude wlosy 😍ale sama wyglądam koszmarnie w takich 👿
Wichurkowa   Never say never...
14 lutego 2018 17:50
faith,tak jak Pamirowa napisała i w jasnych i w ciemnych Ci super...  Jak to mówią, ładnemu we wszystkim ładnie  😉

Pamirowa ładny odcień rudego, pasuje Ci :-)

asds, na pierwszym zdjęciu mega super oprawki  😍 Na zdjęciach dwa oblicza, na pierwszym jak kocica a na drugim diablica hehe


A to ja też coś dodam, bo czekam w stajni na wetkę i chyba się nie doczekam, więc z nudów i moje wygrzebałam  🤣

Niestety oba za duże.
jakoś potwornie mnie tu dużo na tej stornie, ale w odpowiedzi na ten komentarz
infantil bardzo Ci do twarzy w kolorze! 😀

wrzucam siebie w różu  💃 i chyba zostanie na duuużo dłuuuuużej, bo bardzo się dobrze czuję.
emptyline   Big Milk Straciatella
01 marca 2018 21:16
infantil, pięknie!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się