Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Chociaż raz mam znośną twarz na zdjęciu z klubu. 😎
emptyline   Big Milk Straciatella
29 marca 2017 14:42
Bischa, jeśli mogę spytać, gdzie Ty tak w zasadzie pracujesz? 🙂

wiedźma, super ten warkocz z piórkami!

galopada_, śliiiicznie wyglądasz.


Mua
Bischa   TAFC Polska :)
30 marca 2017 05:49
Lotnisko Chopina, restauracja The Flame w strefie wolnoclowej  😉
ovca   Per aspera donikąd
30 marca 2017 16:41
Bischa pracodawca pozwala Ci robić sobie zdjęcia ze sławnymi ludźmi i udostępniać w internecie? Ja miałam zabronione bo to nieprofesjonalne, i pewnie za wrzucenie zdjęcia z jakimś vipem wyleciałabym z hukiem 😉

absolutnie nie pytam złośliwie tylko z ciekawości  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 marca 2017 17:04
Chyba różnica jest w obsłudze lotniska i pasażerów, a pracowaniem w kawiarni? 😉
Nie no galopada, są granice ładności, przeginasz  😍 🙂 Dziewczyny, wpędzacie w mega kompleksy🙂🙂 Wojenka, dziecko piękne po matce🙂 pamirowa, ale Ci super w ciemniejszych włosach...
smartini   fb & insta: dokłaczone
01 kwietnia 2017 15:00
No czas na mnie 😀
Odchudzona, wyjściowa wersja, aż trzeba było zrobić fotę, niestety cierpię na niedobór sensownego lustra 😁

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 kwietnia 2017 16:29
Jaka Ty jesteś chuda 😲
Wiem, że to może dziwnie zabrzmieć ale mi się wydawało, że Smartini jest bardziej podobna do swojego... konia 🤣
W sensie, że wcześniej nie widziałam żadnych fotek i wyobrażałam sobie jasne blond włosy i kogoś młodszego 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
02 kwietnia 2017 07:51
CzarownicaSa, e, szczupła, nie chuda 😉 dzięki 😉
Chess, hihihi 😀 ide mi dawalas lat? ;D
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 kwietnia 2017 17:43
smartini a ile masz lat? 😉 Dla mnie odrobinę za szczupła ale wiadomo -"to ładne, co się komu podoba"  😜  :kwiatek:
smartini, wow!! Wyglądasz rewelacyjnie!


Ja się dorobiłam ostatnio zdjęcia 😀
[img]https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17634783_1385900898119735_3479513247836569617_n.jpg?oh=6a937ad0f101a5e5126b04670914dc76&oe=59560D69[/img]
smartini, a nie wiem, z 23? W sumie chyba nie chodzi mi o sam wiek a mniej poważny wygląd.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 kwietnia 2017 18:54
smartini, o rany rany  😜
smartini   fb & insta: dokłaczone
03 kwietnia 2017 08:49
dzięki dziewczyny  :kwiatek: 😡

Chess 24 😉 ale na co dzień wyglądam zdecydowanie mniej poważnie  😁
smarcik czarny wyszczupla  😀iabeł: a tak serio to ta kiecka jest po prostu super skrojona ale fakt, szczuplejsza już być nie mogę, teraz wypadałoby mięśni sie dorobić no ale w tym celu trzeba ćwiczyć.......  😜
wymodelowana ależ ślicznie naturalnie <3 zabiłabym za długie włosy 🙁



smartini, no i jak tu nie mieć kompleksów jak ktoś kto tak wygląda się odzywa w wątku dietowym.  😜 dobrze kojarzę, że masz krótkie włosy? Czy tak upięte? Ja się przymierzam teraz do ścięcia na bardzo krótko, skoro w końcu schudłam i robię tatuaż to czas na kolejne szaleństwo.  😂

Aż głupio coś wrzucać jak tu wszyscy ładni i wyjściowi, a ja jak zwykle z koniem. 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
03 kwietnia 2017 09:55
Altiria, ale ja podkreślam, że nie trzymam diety, żeby chudnąć bo ten etap już zakończyłam ;D kilka miesięcy temu było +9 kilo ;D ale sama raczej nie masz powodów, żeby mieć kompleksy 😀iabeł:
moja 'normalna' długość to taka mniej więcej

ale własnie to było po ostatniej wizycie u fryzjerki w listopadzie...... idę dopiero 15go więc mam juz strasznie długie kłaki i źle wyglądają :/ więc wiecznie spięte
a przy okazji szukania znalazłam jeszcze fotę w tej samej kiecce z halloween jako pierrot :P
Super długość, zaszaleję jak już nie będę bankrutem.  😎
smartini   fb & insta: dokłaczone
03 kwietnia 2017 13:52
Altiria, ja ją uwielbiam i dobrze się czuję. Na tyle długie, zeby jako tako dało się spiąć w kitka w razie potrzeby 😀 no i ja mam cienkie, delikatne włosy i mało nie mogą być długie 🙁
koniecznie pokaż się w takich jak już zaszalejesz 3🙂
Ja mam ten problem, że ufam jednej jedynej fryzjerce w Toruniu.... od przeprowadzki do Krk mam więc utrudnione wizyty xD
Ja mam mnóstwo kłaków i szybko rosną, nawet jak efekt mi się nie spodoba to za kilka miesięcy znowu będą długie.  🙂  Też miałam ten problem, na szczęście trafiłam na fantastyczną fryzjerkę na moim osiedlu, niby nic, a jakie to istotne dla komfortu życia.  🤣
A ja się dorobiłam pierwszy raz ever względnego selfie 🏇

czyli jeśli nie robię tak: [url=http://re-volta.pl/galeria/foto/163428#f]http://re-volta.pl/galeria/foto/163428#f[/url]

to wyglądam tak 😁
Bischa   TAFC Polska :)
04 kwietnia 2017 14:02
Bischa pracodawca pozwala Ci robić sobie zdjęcia ze sławnymi ludźmi i udostępniać w internecie? Ja miałam zabronione bo to nieprofesjonalne, i pewnie za wrzucenie zdjęcia z jakimś vipem wyleciałabym z hukiem 😉

absolutnie nie pytam złośliwie tylko z ciekawości  :kwiatek:


Jak najbardziej, nie ma z tym problemu. Rzadko się zdarza taka sytuacja, bo VIP-y czy inne celebryty mnie nie kręcą, ale gdy jest to osoba która lubię, kibicuje, to nie omieszkam sobie zrobić zdjęcie, jesli ta osoba nie ma nic przeciwko
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 kwietnia 2017 15:45
A ja się dorobiłam pierwszy raz ever względnego selfie 🏇


Omatkoboska wyglądasz jak nie Ty! Piękna  😍 (nie to, żebyś na co dzień była brzydka  😡  😁 po prostu to zdjęcie jest takie.. inne. Kwestia włosów?  :love🙂


Za mną chodzi profesjonalna sesja. Ale biedny student jestem póki co  😡 A nie, już nawet nie student a dalej biedny  😡
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 kwietnia 2017 15:58
Amnestria nie wiem czemu zupelnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam 😀
Smarciczku :kwiatek: :kwiatek: Może włosy, ostatnio wkręciłam się w "nie-kręcone" 😉 I zostawiam takie ni to kręcone, ni proste 😀
Ale dzięki, mega mi miło :kwiatek:

CzarownicaSa, ziom! Ale Ty mnie przecież poznałaś NA ŻYWO 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 kwietnia 2017 16:04
Ale ile lat temu to było no 😁 I do konca nie rozpoznawalam która jest która 😁 kompletnie nie mam pamięci do twarzy 😀
Boś wydorośłała i wyszlachetniała amnestria, klasa i szał  :kwiatek:
amnestria, o pani... Jest szał 🙂
O laski, jak mi tego było trzeba 😜 :kwiatek:
Dzięki :kwiatek:
maleństwo   I'll love you till the end of time...
04 kwietnia 2017 20:18
amnestria, wow, ja też nie poznałam.  Super. Doroslej i subtelniej  niż  pamiętam z Lidera.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się