"Dni Grunwaldu 2010" - inscenizacja bitwy

oki doki
Dworcika   Fantasmagoria
07 lipca 2010 18:04
Halo, halo! Zalatuje reklamą!  🤬
Ałaaaaa boli  🙇
Ja tylko ładnie pytam czy ma ktoś na sprzedanie fotki z końmi, bitwą,  rycerzami itp
Na miejscu robisz koszulki ze zdjęć??? Ile taka przyjemność kosztuje?? W jakiej rozdzielczości powinno być zdjęcie??
Też będę.
Wyjeżdzamy w piątek rano, ale w zupełnie niekońskiej ekipie, raczej jako historycy - pasjonaci i sympatycy miodu pitnego i precelków 😉

Mam nadzieję, że rozpoznam któregoś R-Voltowicza.

wawrek, niesamowita robota!
Współpracujesz może z Bagińskim tworząc te spoty?
Gavi - tak. Kiedyś pokazałem Mu kilka ciekawych technik. Teraz troszkę sam już zaczyna coś dłubać.
jestem pod naprawdę wielkim wrażeniem 🙂

przyjemnie spojrzeć, kunsztowna, dopracowana i pełna dobrego smaku praca.
dempsey   fiat voluntas Tua
08 lipca 2010 13:16
jesli pojade w tym roku to chyba tylko na kilka dni przed i zmyje sie w pt... juz nie mam sily na te tlumy w dniu bitwy.
bitwe widzialam juz 6 razy czy 7 z konskiego grzbietu (zawsze w lasku, w cieniu  😁 nie ma to jak zaciagnac sie w szeregi Zua  w bialych plaszczach) i przyznam, ze tylko ten konski grzbiet sprawial ze bylo to do wytrzymania tyle razy. podziwiam pieszych ciezkozbrojnych.

w zasadzie ciekawa jestem tylko tego, czy faktycznie tegoroczna ilosc koni zrobi wreszcie wystarczajace wrazenie. co prawda przy tej ilosci przypadkowo zebranych jezdnych sceny z konmi sa oparte na duzej dozie hmmm improwizacji (poza scenami tzw. solowymi, ktorych jest dwie czy trzy) ale i tak kilkadziesiat zwierzakow po kazdej ze stron robi wieksze wrazenie niz kilka

no i kto wygra w buhurcie w tym roku - to tez mnie ciekawi 😉

Gavi, cśśś wawrek to nick Stev'a Jobs'a, szefa Pixara
(ale Faust majki prawdziwy, serio serio)
Dzięki dziewczyny - przekażę Tomkowi.
dempsey,  🤔zok:  😁

wawrek, przekazuj, przekazuj, należy się.
Jak Cię znajdę, to masz u mnie piwo.

Trzeba umacniać takie znajomości  😎
...i zacieśniać
...no już nieważne, co trzeba, grunt, żeby zrobić cokolwiek.

😎
ja też chce na piwo  :kwiatek:

To co będzie te "voltowe" spotkanie 🙂
...i zacieśniać

Gavi, uwazaj na wawrka, bo pewnie bedzie upal.
Dworcika   Fantasmagoria
08 lipca 2010 16:56
[quote author=panterka-23 link=topic=27545.msg646098#msg646098 date=1278596076]
ja też chce na piwo  :kwiatek:

To co będzie te "voltowe" spotkanie 🙂
[/quote]

Ja bardzo chętnie, ale jak my się tam poznajdujemy?
Ja będę jak uda mi się kupić bilet autokarowy na grunwald, bo coś takiego u mnie w mieście jest. Inaczej chyba nie mam niestety szansy dojechać. Mam nadzieje, że się uda. Ale zobaczyć się to chyba mało realne. Szczególnie w dzień bitwy.
katija, spoko, dam radę!
Bądź co bądź, chyba mi przyjdzie targać kolczugę i miecz większy ode mnie 😉

..a spotkanie wypadałoby zorganizować, no!
Wychylić jedno piwko, zagryźć precelkiem, poplotkować...
Może wymiana numerów i ustalenie miejsca spotkania w jakimś konkretnym, dobrze widocznym miejscu?
ja jestem jak najbardziej za to może przy wejściu do obozowiska historycznego w sobotę ?
dajcie propozycję o której godzinie żeby karzdemu pasowało?
A zrobimy historyczną wymianę koszulek?
dempsey   fiat voluntas Tua
09 lipca 2010 12:05
A zrobimy historyczną wymianę koszulek?

uwazaj zebys sie nie zapedzil z tymi propozycjami  😀

cala galeria (2008) http://www.grunwald1410.pl/index.php?art=10060
i 2009 http://www.grunwald1410.pl/index.php?art=10098
Dworcika   Fantasmagoria
09 lipca 2010 14:41
A zrobimy historyczną wymianę koszulek?


A zmieścisz się w którąś z naszych? 😁

Wymiana numerów, to całkiem dobry pomysł.
jest problem bo ja będę w kiecce i jak wymienię się z kimś na koszulkę to co założę sobie na dół ?  😁  😁  😁
majek   zwykle sobie żartuję
09 lipca 2010 15:08
gacie i nogawiczki 🙂
nej dla baby to  nie wypada  zostanę przy szortach  😁 ale swoją drogą to ciekawa jestem osobnika płci męskiej w mojej kiecce  🏇
Wiecie co?

To ja swój numer w sumie już zostawię, bo ja i Internet ostatnimi czasy nie mamy zbyt bliskich kontaktów ze sobą..., więc jakby coś się gdzieś działo, to dajcie znać, chociażby sms'em :kwiatek:
792 240 607
Będziecie tam nocować? Ja bym była za zebraniem późno późno 🙂 bo wcześniej pewnie dam rady 🙁
Mój numer tel 605283301 prosze o info gdzie i kiedy
Dworcika   Fantasmagoria
09 lipca 2010 21:37
Ja najprawdopodobniej będę piątek-sobota.
Nr na pw w razie czego.
Może ktoś się orientuje gdzie jeszcze są wolne miejsca na polach namiotowych ? Na polach Grunwaldzkich wiem że są ale boje się że będzie to kawałek miejsca na polu pełnego kurzu i brak łazienek lub ich imitacja.  Może ktoś ma coś do polecenia ?  😉
dempsey   fiat voluntas Tua
12 lipca 2010 12:11
ee koni bedzie tyle co w zeszlym roku, wcale nie wiecej. ok 60
ja już prawdopodobnie będę w Grunwaldzie od jutra więc jak ktoś jednak zorganizuje spotkanie to dzwonić do mnie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się