Aktualności: UWAGA! Niedługo zostanie uruchomiona nowa wersja forum, lepiej przystosowana do obecnych czasów wink
Nastąpi zmiana sposobu logowania, od teraz będzie trzeba używać adresu e-mail do logowania.
Proszę sprawdź swój adres w linku profil, aby uniknąć problemów z logowaniem!

Rejestracja chwilowo wyłączona. Prosimy rejestrować się po weekendzie!

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Styl western (dawniej kącik)

poprzednia następna
Strony: 1 ... 428 429 [430] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Styl western (dawniej kącik)  (Przeczytany 1564043 razy)
Muchozol

« #12870 : Kwiecień 06, 2021, 23:24:58 »
Odpowiedz cytując
Ja nie lubię filcu hihi. To w tym temacie nie doradzę.
Jak masz dostęp to może PC?
Ja wracam do zakupów i razem z bratem przylatują mi nowe ochry i popręg z tej firmy duży uśmiech. Będą testy cool.
#link
Grettiena

« #12871 : Kwiecień 12, 2021, 13:33:16 »
Odpowiedz cytując
Cześć! Z racji tego, że nie znam się na sprzęcie westernowym czy ktoś mógłby mi pomóc z tym siodłem? Dostałam je od taty ale tylko leży a ja nie mam na nie fantazji. Chciałabym je sprzedać tylko nie wiem za ile mogłabym je puścić w świat. Siodło oceniam na stan chyba nie najgorszy, ma kilka plam, zarysowań...widać, że było używane ale też nie widać aby zaraz miało wyzionąć ducha. Siodło według etykietki jest firmy Western Rawhide.
#link
krysiex213

« #12872 : Kwiecień 12, 2021, 21:47:40 »
Odpowiedz cytując
GabiJamal ja mogę jeszcze polecić Mattesa z wkładkami korekcyjnymi. Gruby, mięchaty, profilowany no i poprostu futro owcze od strony konia, ja osobiście go kocham kocham
#link
kwagga

Moje ogłoszenia
« #12873 : Kwiecień 16, 2021, 07:58:59 »
Odpowiedz cytując
GabiJamal testowałam różne pady. Filcowe i z naturalnej wełny są trudne w utrzymaniu. Neopranowe odparzają. Najlepiej sprawdza mi się Western Imports z panelami CSF.  Cena ok 600 zł, dostępne najtaniej i w największym wyborze w horsepassion u Karoliny Rusnak. Od spodu misiek syntetyczny, z wierzchu wełna. Można powiesić i wyprać szlaufem bezproblemowo na dworze. Gruby tam gdzie potrzeba, trwały, piękne kolory i wzory. Mam dwie sztuki. Jeżdżę w tym zawody rajdy i treningi. Panele jednolicie grube na całej długości, nie ,,uciekają" jak żel. Stają się odrobinę bardziej giętkie pod wpływem ciepła konia.
Grettiena Jak to siodło pchniesz za 1500 zł w Polsce to możesz być zadowolona. Firma kanadyjska robiąca masówkę.  W sprzedaży jest sporo dobrych firmowych amerykańskich siodeł o bardziej popularnych i wygodnych profilach w cenie 2000 do 3000 max.
#link
Strony: 1 ... 428 429 [430] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Styl western (dawniej kącik)

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 20 zapytaniami.