Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Styl western (dawniej kącik)

poprzednia następna
Strony: 1 [2] 3 4 ... 422 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Styl western (dawniej kącik)  (Przeczytany 1391588 razy)
Dodofon
Global Moderator

« #30 : Luty 26, 2009, 11:23:50 »
Odpowiedz cytując
Dzięki! kwiatek
No to chyba mnie nie ominie wyjazd ze Śląska uśmiech

na DolnymŚląsku masz niby zagłebie westu - kilka ośrodków od słynnego Karpacza po Wrocek
jednak trudno mi cokolwiek o nich powiedzieć - zarówno pod kątem koni jak i "uczenia"

na Sląsku masz... koło Opola Lothar Koenig - ma swoją stajnię - na pewno ma AQH i inne konie - nie wiem czy udziela jazd www.koenig.pl

tu masz baze danych ośrodków west... ale wiadomo jak jest - trudno wyczuć co jest pesudo-a co west

http://www.western.one.pl/nowa/index.php?action=mapa
#link
guru jeździectwa rzekł: ...natomiast west to zupełnie nie jest sport jeździecki, a tylko efekciarski show...taki cyrk, jarmarczne kuglarstwo w scenografii rewii Bronco Billiego...
Karolcia

« #31 : Luty 28, 2009, 19:26:25 »
Odpowiedz cytując
hej uśmiech
jeśli ktoś z Was szuka dobrego trenera westowego w okolicach Wawy to zajrzyjcie do ogłoszeń wink
pozdrawiam
#link
Nigdy nie wchodź w dyskusje z debilem. Najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem
Karolass

« #32 : Luty 28, 2009, 20:18:48 »
Odpowiedz cytując
Karolcia, nie badz juz taka cicha...

W koncu Ewelina Zon aktualnie stacjonuje w Piasecznie :-))
#link
Karolcia

« #33 : Luty 28, 2009, 21:02:58 »
Odpowiedz cytując
dokładnie to w Korytach na chwilę obecną uśmiech
#link
Nigdy nie wchodź w dyskusje z debilem. Najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem
Cynamonowa_

« #34 : Luty 28, 2009, 21:10:58 »
Odpowiedz cytując
To ja chyba muszę się do stolicy przenieść wink...Też jestem ze Śląska i też szukam dobrego trenera west, albo chociaż osoby, która się na tym naprawdę zna. Póki co  szukanie marnie mi idzie icon_rolleyes 
#link
Karolass

« #35 : Marzec 01, 2009, 12:40:54 »
Odpowiedz cytując
Cyanomonowa! Zapraszam na Dolny Slask. Osobiscie duzo nie wiem, bo mam male doswiadczenie, ale czesto odbywamy konsultacje z Wojtkiem Adamczykiem, ktory bedzie m.in. przez kolejne dwa weekendy kolo Swidnicy.
#link
Tania

« #36 : Marzec 04, 2009, 09:38:39 »
Odpowiedz cytując
To ja chyba muszę się do stolicy przenieść wink...Też jestem ze Śląska i też szukam dobrego trenera west, albo chociaż osoby, która się na tym naprawdę zna. Póki co  szukanie marnie mi idzie icon_rolleyes 
Obok Oświęcimia może być? Też woj.śląskie.
Aleksander Syachin w Jawiszowicach rezyduje. Warto poznać.
Znalazłam namiary :
M.S.M - Rancho Western (Monika Stańco)
adres: Jawiszowice, Trakcyjna 9 A / Jawiszowice 9 A
telefon: 0722 098 160

« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2009, 09:40:29 wysłane przez Tania » #link
Sankaritarina

Moje ogłoszenia
« #37 : Marzec 04, 2009, 09:40:03 »
Odpowiedz cytując
o, zonk. Myślałam, że na Górnym Śląsku westowców w ogóle brak. Trzeba sie zainteresować....
#link
W tym szaleństwie jest metoda
wawrek
Sułtan Kosmitów

« #38 : Marzec 04, 2009, 09:55:59 »
Odpowiedz cytując
a jeszcze co do siodełka
co sądzicie o Hope?

#link
Cynamonowa_

« #39 : Marzec 04, 2009, 16:53:43 »
Odpowiedz cytując
Tania powiem Ci szczerze, że najchętniej zamieniłabym się z Tobą miejscem zamieszkania duży uśmiech
Ja już kombinowałam na wszelkie mozliwe sposoby jak przenieść konia do Furioso, ale niestety...to prawie 170 km ode mnie  smutek więc sytuacja beznadziejna...

Ale za namiary dziękuje! Na pewno zapoznam się z tym miejscem uśmiech
#link
gracja03
"Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"

« #40 : Marzec 09, 2009, 13:34:04 »
Odpowiedz cytując
Jaki rozmiar siodła west będzie najlepszy dla mężczyzny o wzroście 168 i wadze 110 kg. ?
#link
"Nie sztuką jest kochać konie, sztuką jest sprawić by konie pokochały Ciebie"
Tania

« #41 : Marzec 09, 2009, 13:45:18 »
Odpowiedz cytując
Tania powiem Ci szczerze, że najchętniej zamieniłabym się z Tobą miejscem zamieszkania duży uśmiech
Ja już kombinowałam na wszelkie mozliwe sposoby jak przenieść konia do Furioso, ale niestety...to prawie 170 km ode mnie  smutek więc sytuacja beznadziejna...

Ale za namiary dziękuje! Na pewno zapoznam się z tym miejscem uśmiech

Ja mieszkam w Krakowie. Ale zarówno w Furioso jak i u nas są ludzie dojeżdżający z Warszawy,ze Śląska,z Łodzi . Pomęczą się ale dają radę.
#link
wawrek
Sułtan Kosmitów

« #42 : Marzec 09, 2009, 13:45:47 »
Odpowiedz cytując
gracja03 - karnet na basen, a potem 16"
#link
gracja03
"Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"

« #43 : Marzec 09, 2009, 13:49:49 »
Odpowiedz cytując
gracja03 - karnet na basen, a potem 16"

też tak myślę,
mam sprowadzic siodło z USA dla takiego właśnie mężczyzny i on wymyślił rozmiar 19 " ale ja obstawiam za 17,5 lub max. 18"
Czy dobrze myślę?
#link
"Nie sztuką jest kochać konie, sztuką jest sprawić by konie pokochały Ciebie"
wawrek
Sułtan Kosmitów

« #44 : Marzec 09, 2009, 19:20:44 »
Odpowiedz cytując
oproś Go o rozmiar d... i wtedy dobieraj

...biedny konik smutny
#link
Dodofon
Global Moderator

« #45 : Marzec 09, 2009, 19:44:54 »
Odpowiedz cytując
gracja - 19-stka to może i klasyczna

ja mam westową 15 i pół (15/5) i to DUŻE siodło
ale miałam 16 i to było MAŁE siodło...

zależy od firmy
#link
guru jeździectwa rzekł: ...natomiast west to zupełnie nie jest sport jeździecki, a tylko efekciarski show...taki cyrk, jarmarczne kuglarstwo w scenografii rewii Bronco Billiego...
Tania

« #46 : Marzec 09, 2009, 20:57:00 »
Odpowiedz cytując
http://www.horsevideolibrary.com/htl/calculators_slt/west_seat_menu.htm
Tu jest kalkulator do rozmiaru siodła.Jak umiesz system metryczny przeliczyć.
Nie ma siodeł west rozmiar 19" chyba.18" jest największa
#link
Thilnen

Dżamal Ad-Din

« #47 : Marzec 16, 2009, 18:51:25 »
Odpowiedz cytując
A czy gdzieś w oklolicach Wawy jest jakaś stajnia westowa? Nigdy w życiu nie jeździłam westowo, ale dużo dobrego słyszałam od różnych osób i chciałabym spróbować. Przy okazji bawię się w naturalne jeździectwo i muszę i tak zmienić wszystkie nawyki, więc mogłabym przy okazji nauczyć się nowego stylu uśmiech
#link
Dodofon
Global Moderator

« #48 : Marzec 16, 2009, 20:35:54 »
Odpowiedz cytując
A czy gdzieś w oklolicach Wawy jest jakaś stajnia westowa? Nigdy w życiu nie jeździłam westowo, ale dużo dobrego słyszałam od różnych osób i chciałabym spróbować. Przy okazji bawię się w naturalne jeździectwo i muszę i tak zmienić wszystkie nawyki, więc mogłabym przy okazji nauczyć się nowego stylu uśmiech

jedyną osobą, którą mogę polecić z czystym sumieniem jest Ewelina Zoń
z tego co pamiętam obecnie stacjonuje w GoldenHorse - koło Wawki - watek był w ogłoszeniach ale zniknął - któraś z dziewczyn z wątku west go zamieszczała - wiec zapewnie wie co i jak
#link
Breva

« #49 : Marzec 16, 2009, 20:59:35 »
Odpowiedz cytując
Ewelinę Zoń polecam! Tak samo jak Aleksandra Syachina (Sasza!!!:D:D:D) - z Eweliną miałam do czynienia dawno temu, z Saszą ze dwa lata temu - obydwoje świetni ludzie;)
#link
Dodofon
Global Moderator

« #50 : Marzec 16, 2009, 21:08:13 »
Odpowiedz cytując
ale Szaszka gdzieś koło częstochowy stacjonuje chyba - a tu chodzi o Wawkę ;-)
#link
Karolcia

« #51 : Marzec 17, 2009, 10:52:16 »
Odpowiedz cytując
Dodo - ja dawałam namiary na Ewelinę. Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam po namiary uśmiech
#link
Thilnen

Dżamal Ad-Din

« #52 : Marzec 17, 2009, 11:35:23 »
Odpowiedz cytując
Ewelina Zoń to jak rozumiem indywidualny trener? Nie ma jakiejś szkółki westowej, takiej gdzie by można wyklepać na końskim grzbiecie ileś godzin po rozsądnej cenie?
#link
Karolcia

« #53 : Marzec 17, 2009, 12:06:40 »
Odpowiedz cytując
z tego co się orientuję to w okolicach Warszawy nie ma rozsądnej stajni westowej. Jedyna szansa to umówić się z kimś kto trenuje west, robi to rozsądnie i prowadzi jazdy na swoim koniu/ koniach
#link
Tania

« #54 : Marzec 17, 2009, 12:10:00 »
Odpowiedz cytując
Rozwiązaniem są wakacyjne pobyty w ośrodkach west.
I potem krzewienie stylu na własną rękę.
#link
Dodofon
Global Moderator

« #55 : Marzec 17, 2009, 13:28:23 »
Odpowiedz cytując
z tego co się orientuję to w okolicach Warszawy nie ma rozsądnej stajni westowej. Jedyna szansa to umówić się z kimś kto trenuje west, robi to rozsądnie i prowadzi jazdy na swoim koniu/ koniach

dokładnie tak jak piszesz

z tym, że nie zgodze się, ze nie nie ma rozsądnej stajni westowej
sa - ale bez "szkółek"
#link
Karolcia

« #56 : Marzec 17, 2009, 13:29:09 »
Odpowiedz cytując
Dodo - chodziło mi właśnie o rekreację westową... wink
#link
Dodofon
Global Moderator

« #57 : Marzec 17, 2009, 13:30:04 »
Odpowiedz cytując
ja sobie naprawdę nie wyobrażam szkółki westowej...
poważnie...
takiej w zastępie itd
#link
Karolcia

« #58 : Marzec 17, 2009, 13:36:00 »
Odpowiedz cytując
szczerze? też nie bardzo  lol  ale jednocześnie dwie - trzy osoby na jeździe, nie w zastępie, na koniach westowych żeby mieli szansę się nauczyć? czemu nie?

w końcu w klasyce to się sprawdza.  Ale powtarzam i podkreślam 3 - maks 4 osoby na jeździe a nie tabun
#link
Tania

« #59 : Marzec 17, 2009, 14:03:26 »
Odpowiedz cytując
A czemu ma nie być szkółki west?
Nie rozumiem. W Furioso co wakacje jest. Od lat.
#link
Strony: 1 [2] 3 4 ... 422 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Styl western (dawniej kącik)

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 19 zapytaniami.