Do skasowania

Zmieniam wątek ze względów kulturalnych (a raczej z braku kultury na forum re-volty) 💃  W jaki temat nie zajrzeć, jakiego tematu nie rozpocząć- od razu w zaczynają się docinki, kłótnie... I po co to? Nie można prowadzić dyskusji w kulturalny sposób (jak widać nie  :ke🙂? Gdzie się podziały zasady Savoir Vivre, no gdzie? Zostały zjedzone przez re-voltowe piranie  🤔

NIECH KOŃ (nie)BĘDZIE Z WAMI!  🤔wirek:

Proszę tak więcej nie robić (zakładanie wątków, zmiana tytułu, edycja całej treści postów. Kolejnym razem będzie poważniejsze ostrzeżenie.

 zaśmiecanie forum
wątek zamknięty
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
22 czerwca 2010 16:51
...no dobrze?

i co z tego?

czy właśnie z tego co napisałaś ma wynikać ze natural nie "taki zły"?

zauważ, ze niektórzy nie traktują tej metody jako jeździectwo jako takie, tylko jako marketingowa ściemę - więc dlaczego miałaby być zła -skoro działa?
wątek zamknięty
Chcę zachęcić ich, żeby spróbowali naturala i sami przekonali się, czy rzeczywiście jest on TYLKO marketingową ściemą. Reszcie, która uważa PNH za krzywdzące (a tacy też są), chcę pokazać (poprzez opisy tych zabaw), że w NH pracuje się zgodnie z naturą konia i nie ma w tym nic złego :-)
wątek zamknięty
Ciekawa inicjatywa.

Ps. Zabraniam kopiowania powyższych opisów. (C)
C-to Ty?
Czemu zabraniasz?
wątek zamknięty
Po prostu nie życzę sobie powielania mojego tekstu, który pisałam- uwierzcie- długo. Łapki trochę rozbolały, ale cóż... (C)= Copyright

Ps. Oświeć mnie, bo nie rozumiem tego:  ,,C-to Ty?''.
wątek zamknięty
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
22 czerwca 2010 17:07
nieźle się zaczyna 🤣

spoko -wpadnę potem! buziaczki!!
wątek zamknięty
czyzby imprezka sie zaczynala? 😀
wątek zamknięty
Ja też chętnie poczytam.  🤣
A.niołek opisy tych zabaw można znaleźć wszędzie, jak tylko wpiszesz hasło w google, więc nie potrzebnie się wysilałaś.
wątek zamknięty
Widzę, że piranie wyczuły mięso. W szuwarach zaczyna się woda mącić. 🙂
wątek zamknięty
Aniołka wyleją bo wyedytował całkowicie post.
A ja się posłuchałam i nie skopiowałam 7 gier = 🙁 i teraz będziemy z koniem w czarnej d.... 😵


Ja znałam taki tylko. Teraz już znam dwa. Myślałam,że (C) to ktoś,ze strony skąd kopiowałaś. Nie przyszło mi do głowy -twoje przepisywanie i zastrzeganie powszechnie dostepnego tekstu.
wątek zamknięty
o nieee, a tak fajnie sie zapowiadalo!
wątek zamknięty
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
22 czerwca 2010 18:06
fiu fiu....  🙄
wątek zamknięty
Zamykam. Proszę się udzielać w istniejącym wątku o podobnej tematyce.
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.