Zabawa- "Jak wyobrażam sobię osobę wyżej"

Dworcika- jeśli cechy moderatora przekładają sie na Jej charakter, to jest osobą sumienną, odpowiedzialną i rozsądną, lubiącą porządek, ale też i bardzo sympatyczną i pozytywną dziewczyną 🙂
Mistral - Jej nick kojarzy mi się z jakimś ciałem astralnym ;D wyobrażam sobie Ją jako lekko rozmarzoną osobę lubującą się w ezoteryce 😉 i ma zamyślonego konia, pewnie razem dyskutują na temat życia po śmierci 😉
MissTake,  mloda, pozytywnie zkarecona. orginalnie wyglada, ale na przekor wygladowi ogarnieta 😉 tylko kurcze nie wiem, czy ma konia...
katija ma bardzo dużą wiedzę i pięknego konia. Generalnie budzi sympatyczne skojarzenia 😉
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
07 czerwca 2010 20:18
Ramires zdaje mi się być szalona osoba
Ramires, kiedyś myślałam że to facet  😂 teraz kojarzy mi się z taką sympatyczną rockową babką, często udzielającą się w teraz słucham z fajnym awatarem gdzie zawsze ją rozpoznaje  😀
helcia wydaje się być sympatyczna i wiecznie uśmiechnięta
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
07 czerwca 2010 20:22
xxflygirlxx ma dobre serce  🙂 i lubi gryzonie
helcia,  wyjatkowo ogarnieta malolatka. miala tylko jedne irytujacy incydent 😉 duzo pyta i umie sluchac.
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
07 czerwca 2010 20:26
katija wydaje mi się dobrym jeźdźcem i osobą znającą się na koniach

(dzięki 😡 )
trzynastka   In love with the ordinary
07 czerwca 2010 20:33
Helcie widzę jako szalona 17stkę,  wiatr we włosach, trawa w zębach te sprawy  😁
ninivet opanowana ale wesoła dziewczyna🙂
alabamka,dziękuje  😡
Malaa młoda, ciekawska i wesoła. Na początku istnienia na volcie trochę mnie denerwowała. Teraz jest już ogarniętym i porządnym voltowiczem.  😉

emade wiesz... kiedyś to nawet chciałam być chłopakiem. miło mi 😁
Ramires bez przerwy słucha muzyki
Averis   Czarny charakter
07 czerwca 2010 20:45
xxflygirlxx, jest trochę jak taka Alicja w Krainie Czarów razem ze swoich Wiecznie Spóźnionym Królikiem z innej Bajki 😉
Averis jest zwariowana i wymysla fajne rzeczy.😀
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
07 czerwca 2010 20:47
xxflygirlxx lekko zwariowana nastolatka chyba cicha, bo dopiero teraz zobaczyłam, żeby się częściej odzywała w wątkach
ninevet pomyliłaś się tylko o 3 lata  😁
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
07 czerwca 2010 21:54
helcia bez obrazy!  :kwiatek:
helcia kojarzy mi sie z taka stara babiczka, z chusta na glowie okularach i kropa na czole.  😲 Taka mila pobozna Pania, bardzo kulturalna i sluzaca pomoca.
Adrianna mi z zbuntowaną nastolatką. Kolczyk, pomalowane oczka, wyprostowane blond włosy, chuda itd.
Oczywiście bez obrazy bo tak chyba nie jest, prawda?xd
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
07 czerwca 2010 22:05
Adrianna mi z zbuntowaną nastolatką. Kolczyk, pomalowane oczka, wyprostowane blond włosy, chuda itd.
Oczywiście bez obrazy bo tak chyba nie jest, prawda?xd


Nastolatka dopiero prestalam byc, kolczyk jest w jezyku, pomalowane oczka tez, blond wlosy niekoniecznie wyprostowane, chuda niekoniecznie predzej atletyczna budowa ciala. Wiec mnie obrazilas  😀iabeł:  😁

Alabamka kojarzy mi sie z czarnym Alibaba.  🤔  😁
adrianna ma swoje zdanie 😉
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
07 czerwca 2010 22:09
xxflygirlxx kojarzy mi sie ze slodkim kroliczkiem>? Z rozowymi uszkami  😜
gosposia u moich dziadków miała na imię Helenka mimo ,ze była starsza niż węgiel
ciekawe że nikt nikomu nie kojarzy się z dupiastą krostowatą sadystką, albo z pustą disco girl, która myśli że źrebaczek to to taki słodki szczeniaczek,że musi go mieć..?
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
07 czerwca 2010 22:15
wrotki kojarzy mi sie z osoba z ostro naruszona psychika, a wszystkie tezy to tylko czytanie ksiazeczek. Taki miszcz i cwaniaczek a jak sie okazalo? Nie taki diabel straszny jak maluja.  😁
trzynastka   In love with the ordinary
07 czerwca 2010 22:15
Adrianna to w moim wyobrażeniu typowa szczypiorowa różowa koniarka która najpierw robi a potem myśli. Ale powoli wyrasta nam na ludzi.

Wrotki mam Cie opisywać czy to wstawka na temat słodzenia sobie ?
ninevet, z wierzchu twarda, w środku niezły kawał dziewczęcia 🙂
Burza, sympatyczna inteligentna i pracowita. i nieprzemadrzala. 😉
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
07 czerwca 2010 22:18
katija grozna, niczym niedzwiedz grizzli. Mam wrazenie jak by w pokazach dusila niedzwwiedzie.  😁
adrianna32, co ty mowisz, ze mnie zyczliwosc bije na kilometr!
adrianna32, totalny roztrzepaniec- dlatego zapomina o przecinkach 😉
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
07 czerwca 2010 22:27
katija uwazam, bo z obserwacji ze mimo wszystko potrafi na czlowieka spojrzec, mimo pisanych glupot ze jest tym czlowiekiem. I potrafi dostrzec dobre checi za co dziekuje.  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się