"końska sztuka" gdzie zacząć?

Seksta   brumby drover !
11 lutego 2009 17:17
Witam,


Otóż zacznę od tego, że nie wiem gdzie własiciwie powinien znajdować się ten wątek: końskie czy towarzyskie?

Na początku mały wstęp: moja mama jest artystą-plastykiem, maluje na szkle,jedwabiu,płótnie (rzadziej), ma kontakt z przeróżnymi galeriami gdzie swoje prace sprzedaje.
Interesuje mnie i jednoczesnie proszę o pomoc: parę razy mama malowała serie "końską" (jedwabne szale, chusty, świeczniki), która oddawała do sklepu jeździeckiego "Pegaz" w Poznaniu (pomijając galerie i inne "nie- końskie"😉 miejsca. Obecnie zastanawia się czy nie wznowić tej "kolekcji" i jest pytanie: gdzie znaleźć kupców? Stoisko na Targach, Zawody Międzynarodowe ( w kraju i zagranicą) czy może za pośrednictwem sklepu jeździeckiego? Jak myślicie? Jeśli tak to jak uzyskać kontakt do takich właśnie miejsc (zagranica)?
szale, chusty, krawaty itp. miało kiedyś allegro - nie wiem czy ciągle mają.

możecie albo podpisać umowę ze sklepem albo założyć własny sklep internetowy (albo i jedno i drugie)... poza tym pocztą pantoflową, stoiska na targach jeździeckich itp...

a tak z czystej ciekawości, Twoja mama robi zamówienia indywidualne? bo mi potrzebna pewna rzecz ale mało zdolna jestem  😁 moze być na PW 😉
Nie wiem na jakichs warunkach Twoja mama oddawała sklepowi jeździeckiemu, ale skoro mówisz "oddawała" to procentów z zysku na tych rzeczach chyba nie miała.
Internet to potęga😉 więc może byście spróbowały internetowo? fora internetowe, allegro, ebay.... ?
Seksta   brumby drover !
12 lutego 2009 10:01
Hello, dzięki za odzew.

Tak, "oddawała"w sensie, ze miała z tego zyski 🙂
Kaprioleczka, tak robi, zależy o co dokładnie Tobie chodzi, napisz PW 🙂


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się