Re-Volta - FAQ - czyli co i jak (nieaktualny)

In.   tęczowy kucyk <3
29 grudnia 2009 18:17
To jest nic ; ) Pojawiło się zamiast "zgłoś do moda"
Aaa.. to uwaga bo siebie "linkowałam" 😎 przydałby się jakiś komunikat to tej operacji, albo jaśniejsze wyrażenie.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
29 grudnia 2009 21:53
link do danej wiadomość.
jezeli zalezy Ci żeby podlinkować konretny post, a nie cały wątek, to wrzucach to co jest w #link 😉
trzynastka   In love with the ordinary
29 grudnia 2009 23:01
Po kliknięciu na niego śmiem domniemać, że chodzi o za linkowanie konkretnego postu  z konkretnego tematu 🙂
Odpisuję tu, bo w wątku pojawił się temat usuwania postów.

Nie ma takiej możliwości - usuwać posty mogą administratorzy. Nie ma kredytów zaufania dla wybranych osób. Jeśli chodzi o nadprzyrodzone możliwości cieciorki, to sprawdziłam jej profil i jedyna rzecz inna niż standardowo to akces do grupy osób, które na samym początku tworzenia forum robiły za dyskusyjną grupę wsparcia na nowym, re-voltowym adresie. Jeśli owa grupa wsparcia miała krzyżyki do kasowania postów - to sorry, moja wina, forum czasem lubi rozhulać się z uprawieniami.

[quote author=cieciorka link=topic=237.msg409654#msg409654 date=1261271683]
jakto nie można? ja mogę. właśnie zrobiłam test i się udało. krzyżyk w gornym prawym rogu.
zawsze mnie dziwi ze ludzie zawracaja głowe proszac o usuniecie skoro sami mogą.

Aquarius, usunęłam. treść w cytacie była w poście nad twoim.

edit. w sumie dziwne, czyżbym dostała jakiś kredyt zaufania?
ciesze, się to wygodne, jak napisze w złym watku lub zrobie dubel, poprostu kasuje. nie zamierzam nadużywać.
[/quote]
Mogę tutaj mieć pytanie ? 😡

Jak wstawiać zdjęcia, w załącznikach to umiem, ale bezpośrednio w treści wiadomości  🤣

Sorry za takie głupie pytanie, ale ja chyba tempa jestem  😡
[ img]adres zdjecia[/img]  😉 bez spacji w img
:kwiatek:

Ps.  Adres zdjęcia gdzie znajduje się na komputerze, czy na jakimś serwerze
na jakimś serwerze .
jest też prostsza opcja: wrzucasz na galerie re-voltową, a potem kopiujesz tylko takie coś pod swoim zdjęciem:
[g ]numer foty[/g] np. [g ]2326 [/g] (bez spacji) i jest  😉
dzięki  :kwiatek:
Nie wiem gdzie zadac to pytanie - daję w ustawieniach forum 'ukryj adres email', tymczasem z tego co widzę wcale nie jest ukryty. Dleczego? 👀
branka weszłam na twój profil i e-mail jest ukryty, chyba tylko Tobie się wyświetla 😉
Dworcika   Fantasmagoria
24 marca 2010 15:54
Wyświetla się tylko włąścicielowi profilu i moderatorom. Reszta użytkowników go nie widzi.
Aaa, dzięki za info 🙂
Zanim zadałam to pytanie przejrzałam posty w dziale Uwagi,ale nic nie znalazłam,może nie umiem znaleźć.Jeśli tak,sorry,ale proszę o info: jak korzystać z funkcji edycji?
Klikasz na "zmień" dopisujesz co chcesz i klikasz zatwierdzenie postu. Ot-cała filozofia 🙂
hej! jeśli jest się ignorowanym przez jakiegoś użytkownika forum, to jakoś można to sprawdzić przez kogo?
Nie 😉
Ja mam takie pytanie. Często pojawiają się dublujące się tematy. Dzieje się tak ponieważ wiele osób nie korzysta z wyszukiwarki, albo po wpisaniu jakiejś frazy nie otrzymuje pasującego tematu, który w rzeczywistości już był. Może aby tego uniknąć, warto by było założyć temat zarówno w końskich jak i towarzyskich w którym to użytkownicy szukający konkretnego tematu mogą poprosić o pomoc. Po prostu wchodzi się i zadaje pytanie czy jest gdzieś na re volcie temat o owijkach, albo czy jest temat na re volcie o pryszczach i dostaje od kogoś odpowiedź z linkiem bądź linkami gdzie pojawiła się dyskusja. Chyba jest to lepszy sposób niż zaśmiecanie forum dublami które trzeba zamykać??
Albo op... dublujących. Jak za pierwszym razem wyszukiwarka nie zaskoczy to trzeba próbować jeszcze raz, może za dziesiątym zaskoczy. Nie wierzę, że ludzie są na tyle leniwi, żeby nie chciało im się raz więcej ruszyć palcem...
Mam pytanie, w jaki sposób można wstawić obrazek w miejsce podpisu, widzę, że wielu użytkowników na tam suwaki ale u niektórych zdarzają się jakieś obrazki, gify itp. I zależy mi żeby wstawić taki obrazek tylko nie wiem jak 😉
darolga   L'amore è cieco
29 lipca 2010 14:24
A ja mam takie pytanko.
Jeśli ktoś wstawił za duże zdjęcie i forum się rozjeżdża tak, że nawet nie można kliknąć "zgłoś do moderatora" i takich tam, to pamiętam, że był jakiś skrót klawiaturowy, żeby móc zobaczyć całą stronę? ctrl z "+" lub "-" tylko zwiększa/zmniejsza, a ctrl + f10 nic nie daje.
jesli chciałabym sobie zmienić nick to musze usunac moje konto i założyć nowe czy jest jakiaś inna metoda?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
29 sierpnia 2010 21:25
napisać do admina czyli Quanty 😉
Dlaczego jak jest np. 22 to na forum wyświetla się 23? To coś u mnie w ustawieniach czy ogólnie na forum coś tak? Jak to tylko u mnie to prosiłabym o wskazówki, jak to zmienić
ushia   It's a kind o'magic
29 sierpnia 2010 21:46
W ustawieniach profilu musisz sobie poszukac stref czasowych - bodajze opcje wygladu forum
Gracias :kwiatek:
hmm ja mam pytanie, jak to jest z tym banowaniem za podwójne konta  .  mam kuzynkę, która też ma tu konto, no i loguję się czasami u niej, a ona u mnie. mogę spokojnie tak dalej robić? bo nie chciałabym dostać bana, że niby mam dwa konta, czy coś . po tym zamieszaniu z onlyright itp .  mam już wątpliwości .
czemu nie widać moich postów ktore pisze w Konskiej Rewii Mody? Da się coś z tym zrobić?  :kwiatek:
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
10 listopada 2010 15:05
akzzi nie jesteś jedyna -> http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,232.msg761804.html#msg761804
po prostu coś się sypie 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się