Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: wypieki i słodkości domowej roboty

poprzednia następna
Strony: 1 ... 131 132 [133] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: wypieki i słodkości domowej roboty  (Przeczytany 473674 razy)
andzia1

« #3960 : Grudzień 05, 2018, 20:07:34 »
Odpowiedz cytując
Moje drogie myślę,że to najwyższy czas ruszyć z tym watkiem!jak tam Wasze pierniczki?
galopada chwal się co tam działasz w tym roku uśmiech
#link
budyń

Moje ogłoszenia
« #3961 : Grudzień 06, 2018, 22:57:11 »
Odpowiedz cytując
Ja już zrobiłam 4 blachy, ale nic nie lukrowałam, toteż się nie chwalę :P Może coś bliżej świąt podziałam z kolejnymi partiami.
#link
20.8.14
sienka

« #3962 : Grudzień 07, 2018, 16:53:59 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny ratunku zgubiłam przepis na pierniczki którym posiłkowałam się od lat bo był idealny! I był z revolty, a raczej jeszcze z volty....za nic nie pamietam CZYJ!!!!
Sznurki? Baszni? Kto tu kiedyś wrzucał? smutek jeszcze jeden nick mi uciekl, dziewczyny spod Warszawy (Pruszków?) miała córkę Pole i młodszego synka... duży uśmiech  edit: dempsey! kwiatek
Ratunkuuuu!!!!!! wink
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2018, 23:57:43 wysłane przez sienka » #link
andzia1

« #3963 : Grudzień 07, 2018, 21:11:45 »
Odpowiedz cytując
https://www.mojewypieki.com/przepis/szybkie-pierniczki
Rok temu dziewczyny polecily mi ten przepis,robiłam i w tym roku też z tego będą
#link
ash

Sukces jest koloru blond....

Moje ogłoszenia
« #3964 : Grudzień 09, 2018, 14:34:12 »
Odpowiedz cytując
Ka robię z tego przepisy już kilka lat i bardzo polecam. Są pyszne
#link

BASZNIA

mleczna i deserowa

« #3965 : Grudzień 09, 2018, 15:15:37 »
Odpowiedz cytując
sienka, wywołałas same stare duchy duży uśmiech.
Jakby był potrzebny, to mam taki szybki i przyjazny, nie są to jakieś prawdziwe wielce pierniki, rosną, ale bardzo nadaja się na przyklad na rodzinne wycinanie z dzieciakami.
Bo może cos kiedys wstawialam, ale nie mam zadnego ukochanego, wiec nie wiem co to moglo byc...
#link

galopada_

małoPolskie ;)

WWW Moje ogłoszenia
« #3966 : Styczeń 11, 2019, 22:12:19 »
Odpowiedz cytując
Nie robiłam w tym roku pierniczków, ale wracam z tortem czekoladowym z wiśniami i mascarpone wink

« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2019, 22:17:47 wysłane przez galopada_ » #link

Dementek

,,On zmienił mnie..."

« #3967 : Styczeń 12, 2019, 00:03:17 »
Odpowiedz cytując
galopada_- Cudowny! Jakbym się do takiego dorwała  emoty327
#link
,,Nienawidzę nienawidzić ludzi, których nienawidzę
Tych których na co dzień widzę, lecz których nie mogę widzieć."

<Unikat ,,Nienawidzę">
SzalonaBibi

« #3968 : Styczeń 22, 2019, 21:31:35 »
Odpowiedz cytując
Mam problem z czekoladowymi polewami/masami. Latami robiłam do różnych rzeczy i było super. Przepisy zbliżone: tłuszcz (masło lub margaryna) + cukier + kakao - rozpuszczane, mieszane, nie zagotowane i jak cukier się rozpuścił i zaczęło gęstnieć polewało się co tam było trzeba.
Od kilku lat jest totalna katastrofa - jeśli się nie wytrąci glut w garnku to rozwarstwi się w momencie polania chłodnego ciasta. Co może być tego przyczyną i jak temu zaradzić? Nie jest to kakao, bo masa mazurkowa mająca w składzie mleko w proszku zamiast kakao zachowuje się tak samo. Wszelkie sugestie i porady chętnie przyjmę, bo już mi ręce opadają.  kwiatek
#link
"Każdy z nas jest łodzią w której
Może się z potopem mierzyć
Cało wyjść z burzowej chmury
Musi tylko w to uwierzyć!"
agnesix

« #3969 : Styczeń 22, 2019, 22:26:34 »
Odpowiedz cytując
Ja uwielbiam tę polewę na maśle, często mi się rozwarstwia (prawie za każdym razem  hihi)  i wtedy dodaję troszkę mleka, podgrzewam, mieszam i wraca do właściwej formy. Sprawdzone i zawsze działa, czasami trzeba dodać mleka troszkę więcej, czasami wystarczy łyżka wink Kremówka też działa.

Dobra polewa jest też ze śmietanki i czekolady. Około 50-70 ml kremówki 30-36%, 100g dobrej mlecznej czekolady. Śmietankę trzeba podgrzać, dodać posiekaną czekoladę, wymieszać po 2 minutach, jak są nierozpuszczone kawałki to lekko podgrzać uśmiech

edit: a co jest tego przyczyną to nie mam pojęcia, mojej mamie nigdy się nie zważyła a mi za każdym razem  oczy2
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2019, 22:28:22 wysłane przez agnesix » #link
Graba.

je ne sais pas

« #3970 : Luty 12, 2019, 19:15:54 »
Odpowiedz cytując
Szukam przepisu na jakieś oryginalne ciasteczka, zeby zaniesc do pracy, które zawsze wychodzą, bo jestem trochę antytalencie. Ktoś coś? kwiatek
#link
Kawa z mlekiem!
budyń

Moje ogłoszenia
« #3971 : Luty 12, 2019, 19:28:30 »
Odpowiedz cytując
https://www.mojewypieki.com/przepis/miekkie-ciasteczka-amaretti
Tak pierwsze z głowy. Są bardzo proste, a przy tym bardzo dobre.
#link
20.8.14
Strony: 1 ... 131 132 [133] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: wypieki i słodkości domowej roboty

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 19 zapytaniami.