aurelia modem

Tak jak mówiłam. Założyłam ankietę. Po to by nie było wątpliwości.

Czy rzeczywiście użycie zwrotu "do jasnej cholery" jest wystarczającym powodem do zdymisjonowania mojej osoby ze stanowiska moderatora.

Proszę o chwilę zastanowienia się nad problemem. Cała sprawa znajduje się na volcie zastępczej i w tym wątku na re-volcie
wątek zamknięty
aurelia, dobrze wiesz ze nie chodzilo tylko o ten zwrot. tu chodzi o caloksztalt twojej osoby 🙂
o poslugiwanie sie cudzymi zdjeciami bez zgody autora/osoby bedacej na zdjeciu, o pomowienia, o wdawanie sie w pyskowki, o chamski ton wypowiedzi nawet jako moderator etc.
wątek zamknięty
aurelia, dobrze wiesz ze nie chodzilo tylko o ten zwrot. tu chodzi o caloksztalt twojej osoby 🙂
o poslugiwanie sie cudzymi zdjeciami bez zgody autora/osoby bedacej na zdjeciu, o pomowienia, o wdawanie sie w pyskowki, o chamski ton wypowiedzi nawet jako moderator etc.


nie nie nie nie nie. zen, manipulujesz. Wytykasz wcześniejsze sprawy, które nijak nie mają się do omawianego zagadnienia. Jakie zdjęcia? Jakie pomówienia? Jak byłam moderatorem? Chyba ciutkę przesadzasz.

Nigdzie w regulaminie nie ma mowy o tym, że wybrany moderator musi być kryształowy. To raz. Dwa, że ktoś mnie przecież wybrał na to stanowisko i w zasadzie tylko Ty i caroline macie coś przeciwko mnie i w kółko bijecie pianę i robicie z igieł widły.

Zobaczymy co powie ankieta, ja się do niej dostosuję.
wątek zamknięty
Zen, wszyscy już wiedzą, że nie życzysz sobie, aby aurelia była modem.
Może daj szansę wypowiedzieć się innym, bez ciągłego udowadniania racji swojego stanowiska?  ???
wątek zamknięty
Ja w ogóle nie zauważyłam konfliktu-ale też nie szukałam.
Teraz się zaogniło na dobre i żadna ze stron nie chce ustąpić.
Ja bym się na miejscu Aurelii uniosła pewnie honorem i zrezygnowała obrażona.
Tak wymaszerowałam już z dwu forów-z pierwszego z ogromną awanturą,której żałuję.Nie było ani warto,ani potrzeba.
Z drugiego-tylko z gniewnym powarkiwaniem.
To i tak sukces- bo na początku -kiedy brakowało mi dystansu - tak się wkręciłam,że doczekałam się zbanowania.Dziś z niedowierzaniem czytam co wypisywałam.
Przerwijcie ten konflikt-zanim stracicie zimną krew.
Aurelio-aż tak Ci zależy? To w sumie kiepskie zajęcie-traci się opcję swobodnej wypowiedzi. Trzeba być obiektywnym i sprawiedliwym a przy tym napięciu-cokolwiek napiszesz-będzie oglądane przez lupę.
Życzę podjęcia mądrej decyzji.
wątek zamknięty
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
03 grudnia 2008 14:10
Moona, ale idea każdego forum jest taka, że można wypowiadać się do woli. Skoro Zen tak myśli to nie broń jej wyrazić swojego zdania.
wątek zamknięty
Wolność wypowiedzi to jedno, a narzucanie swojego zdania (poprzez pisanie po wielokroć tego samego) to drugie.

Myślisz, że jeżeli jakaś osoba przeczyta 20 razy wypowiedzi dwóch użytkowniczek nt. tego, że aurelia jest złym modem, to sama w to nie zacznie wierzyć?
wątek zamknięty
Ja jestem za daniem aureli szansy. Funkcja moda jest dość czasochłonna, no i oczywiście trudno znaleźć osobę do tej funkcji idealną. Jesteśmy tylko ludźmi i potyczki się zdarzają każdemu. A w kwestii wybierania moderatora nie powinno brać się pod uwagę własnych konfliktów i uraz. Przecież ile ludzi tyle charakterów. Nie wszyscy muszą się lubić.
Ważne, żeby moderator spełniał swoje funkcje. Nowy skład się dopiero uczy🙂
Zobaczymy za czas jakiś, czy działają sprawnie...
Póki co apeluję o danie szansy🙂 Każdemu🙂
wątek zamknięty
"do jasnej cholery" ???...a co w tym wyrażeniu jest bulwersującego?
Ja proponuje by modzi sami sobie za takie przewinienia dawali ostrzeżenia... 8)

A może zrobić zupełnie coś innego...by nikt nie był poszkodowany, niech każdy voltowicz sobie założy własne forum i będzie na nim modem...fajna sprawa, sam sobie z soba powymienia zdania, potem sam się ostrzeże i na koniec zbanuje ;D
wątek zamknięty
Witajcie, z tej strony Opolanka - w zaden sposób nie moge się dostac na moje konto, więc od dziś zmiana nicka. Chyba, że uda mi się w końcu.

Ale do rzeczy.

Siedliście na aurelie, jakby zbluzgała tu wszystkich z góry na dół. Wkurza mnie to, bo fakt, że ja nie inteweniuje ostatnio sowodowany jest nie moim liberalizmem, a brakiem czasu. Rozczarowani?

nie chcecie Aurelii? A może trzech modów, bo za dużo? To zróbmy bezkrólewie, pozabijają się tu wszyscy. Mam dość ciągłych zali i pretensji. DO CHOLERY.

Pozdrawiam, Opolanka
wątek zamknięty
Naprawdę chodzi o zwrot 'do cholery'? Wątpię.
Wydaje mi się, że to kolejna afera, w której ktoś wyciąga stare brudy, żeby zaszkodzić drugiej osobie. Ja jestem za Aurelią, bo z mojego punktu widzenia (bardziej volto-czytacza, niż pisacza xD) była ona zawsze obiektywna i pomocna (m.in. w tematach dot. jazdy i pracy z końmi), poza tym bardzo dobrze mi się 'ją czyta'. Pozdrawiam.
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 grudnia 2008 16:57
wątek zamknięty
Hi! Hi! Opolanka napisałam brzydkie słowo!
Zgłoszę chyba komu trzeba! ;D 😀
Ja nic nie mam przeciwko Aurelii-żeby było jasne.
Tylko czasem lepiej ustapić-niż się ranić .
wątek zamknięty
ja także jestem za aurelią - dokładnie z tych samych powodów, które wymieniła Karmelita

owszem, jest ciut porywcza ale przynajmniej szczera, nie kryje tego co myśli ale i nie ma zwyczaju wszczynania awantur czy jechania po innych dla zasady, nawet wdając się w dyskusję w której napisze coś ostrzej to wciąż jednak pisze rzeczowo i podpiera się konkretami - co innym umyka (a może nie potrafią?)

i jest jedną z nielicznych już osób które wnoszą merytorykę do forum, za to ją cenię
wątek zamknięty
Strzyga, próbuje :/ niestety odczuwam opór. Ale staram sie wrócić do swojego nicka.
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 grudnia 2008 17:34
To napisz może do Quanty...
wątek zamknięty
tez uwazam ze aurelia powinna byc dalej modem. Zwrotu jakiego uzyła nie musi sie wstydzic. Bez przesady, od kiedy tu taki Wersal jest... :o

A personalne lubie nie lubie nie powinno miec na nic wpływu.
Pozdrawiam aurelia
wątek zamknięty
ja nie zauważyłam, żadnej uszczypliwości ze strony aureli, może dlatego że bywałam głównie na "końskich" uważam, że każdemu należy sie szansa,
no i podpisuję się pod tym co napisała k_cian
wątek zamknięty
strzyga napisałam, czekam na odzew 😉
wątek zamknięty
jesli mam swoje zdanie to bede je wyrazac. nie manipuluje, tylko nie lubie jak teraz nagle mamy sie odciac od poprzedniej aurelii i uwazac ze narodzila sie nowa aurelia. to jest nierealne i niewiarygodne.

wiec bede wyciagac trupy z szafy do woli i do upadlego, bo akurat aurelia pozwolila sobie na duze naduzycie w stosunku do mojej osoby. wyjasnilysmy te sprawe, ale mimo wszystko mam to w pamieci.

sposrod tylu uzytkownikow mysle, ze jest duzo wiecej osob, ktore nie maja takiej swietlanej przeszlosci i terazniejszosci na tym forum.
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
03 grudnia 2008 18:12
Myślisz, że jeżeli jakaś osoba przeczyta 20 razy wypowiedzi dwóch użytkowniczek nt. tego, że aurelia jest złym modem, to sama w to nie zacznie wierzyć?
ja myśle, ze zniecheci się do piszacych i zrobi dokładnie na odwrót 🙂
i nie winię go za to ani mu sie nie dziwie 🙂


ciekawe jest także to że akurat wam aż tak bardzo zależy na tej zmianie
właśnie zastanawiałam się nad tym dlaczego tak jest 🙂

tylko widzisz, ty jeszcze chyba nie stąpnęłaś na odcisk aurelii, więc pewnie jeszcze nie "ścigała" cię po innych forach, nie podkradała twoich zdjęć, nie prowadziła z tobą "dyskusji" na PW, nie groziła ci bezpodstawnymi ostrzeżeniami, nie obrażała i fałszywie oskarżała z imienia i nazwiska... (hehe, brzmi to jak niezły kosmos, nie uwierzyłabym gdybym tego nie widziała...)
...dla mnie to "nieco" zmienia postać sprawy. i pokazuje niepokojące możliwości.
wiec sprawa może jest personalna - w swej zapiekłości, ale ma też - niestety - elementy obiektywne.

nie da sie ukryć, ze na tym (jak i zapewne na każdym innym) są osoby, które zatracają się w dyskusji, poszukiwaniu argumentów i chęci wygrania dysputy. umieć odpuścić, umieć nie odezwać się - są osoby, które tego nie potrafią i dążą jedynie do tego aby ich słowo było ostatnie i aby ich argumenty były górą.
Mnie nie odpowiada to, zeby osoba o takich cechach miałaby brać się za moderowanie forum. skoro przy takiej drobnostce jak sklejanie postów puszczają jej nerwy? skoro zwrócenie uwagi na niestosowność użytego słownictwa odbiera jako atak i reaguje "kontratakiem"? skoro sama - piszac jako moderator - "bawi" się w prowokację?

Niestety, to nie są predyspozycje "moderatorskie". czasem warto zdać sobie z tego sprawę zanim zrobi się nieprzyjemnie (a czasem człowiek zdaje sobie z tego sprawę dopiero po tym jak już było bardzo nieprzyjemnie i już jest spory niesmak...).


P.S. w zasadzie tylko Ty i caroline macie coś przeciwko mnie
w zasadzie to chyba jest nas więcej niz dwie 😉

to czy i co masz "za uszami" to inna sprawa. po prostu wiedząc jak potrafisz rozrabiać byłam ciekawa na ile uda ci się opanować kiedy zaczniesz się bawić w moderowanie. i rozczarowałaś mnie. naprawdę oceniałam, ze dłużej dasz rade trzymać fason.
może i nawet po cichu liczyłam na to, że nie uda się ciebie złapać na żadnym potknięciu...
w sumie oznaczałoby to co najmniej jedną awanturę mniej 😉


P.P.S. oooo! jest 14 osób na "nie" :P
ciekawe czy to ma jakieś znaczenie 😀
wątek zamknięty
w stosunku do 36? niewielkie.
wątek zamknięty
CIACH!
wątek zamknięty
Ja jestem za daniem aureli szansy. Funkcja moda jest dość czasochłonna, no i oczywiście trudno znaleźć osobę do tej funkcji idealną. Jesteśmy tylko ludźmi i potyczki się zdarzają każdemu.



nie mam nic do dodania 😉  JESTEM NA TAK.  hehe  ;D
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
03 grudnia 2008 19:45
w stosunku do 36? niewielkie.


Opolanko nie czytałaś poprzedniej dyskusji,  Aurelia napisała, że jeżeli na "nie" będzie więcej 14 osób to ustąpi ze swojego stanowiska.

wątek zamknięty
A skąd akurat 14?
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
03 grudnia 2008 19:52
Mam jednak wrażenie, że najbardziej właśnie wkurza niektórych to, że potrafię się pokajać za błąd. Na razie niezadowolone jesteście we 3 a głosów za moim moderowaniem otrzymałam 26. Jeśli uzbieracie 14 osób, które będą chciały mnie się pozbyć za użycie wyrażenia "do jasnej cholery" to ustąpię. Na razie dymisji nie składam.

słowa Aurelii z wątku "moderacja - uwagi, sugestie etc." na volcie zastępczej.

z tego co widzę jest nas 3 + 14 innych =17 🙂 Aurelio, co teraz?
wątek zamknięty
[quote="aurelia"]Dla porządku. Po prostu zrobię ankietę. Odpowiedź będzie tak/nie i których odpowiedzi będzie więcej, ta zostanie wprowadzona w życie. Myślę, że to będzie satysfakcjonowało obie strony.[/quote]

Nie było sprzeciwu dla tej propozycji i nie zbojkotowałyście ankiety, tym samym zgodziłyście się na ten pomysł. Może w nadziei, że stanowicie większość. Teraz kiedy przeważają jednak pozytywne o mnie opinie próbujecie chwycić się wszelkich sposobów, aby jednak ciut mnie błotkiem obrzucić.

Jednak dotychczas zagłosowało na mnie sporo osób, które chcą mnie widzieć w tej roli. Wnioski wyciągnijcie same.

Nie mam nic więcej do dodania.

wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
03 grudnia 2008 20:19
tak jak myślałam.
wręcz byłabym zaskoczona gdybyś odeszła z honorem.
wątek zamknięty
Ja byłabym zaskoczona gdyby okazała się tak naiwna, że pod wpływem Waszych prowokacji zrezygnowałaby z funkcji moda mając prawie 70% poparcie.
Pozdrawiam 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.