Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: Książka skarg i wniosków

poprzednia następna
Strony: 1 ... 110 111 [112] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Książka skarg i wniosków  (Przeczytany 1001892 razy)
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #3330 : Marzec 15, 2019, 14:36:25 »
Odpowiedz cytując
załączniki dużych zdjęć mi sie otwierają w nowej karcie po kliknięciu, nic mi ostatnio forum nie rozjeżdża (prócz za długich linków).  coo??
co do roboty modów to vissenna i Dodofon dobrze odwalają swoją robote, aczkolwiek wydaje mi sie, że przy tak dużym forum przydałby im sie ktoś jeszcze do pomocy.  oczy2
#link
Zapraszam na Nieustający Bazarek dla Dzieci z Nkhata Bay na facebooku. uśmiech

Jestem zalatana i nie mam za dużo czasu na forum, moge odpowiadać tu z poślizgiem.
vissenna
Global Moderator

Turecki niewolnik

« #3331 : Marzec 15, 2019, 15:04:21 »
Odpowiedz cytując
smartini Pomysł bardzo dobry, popieram. Ale ja jestem tu tylko modem  wink

Odnośnie kontaktu z administracją, obecnie mają trochę ważniejszych spraw na głowie, więc proszę o wyrozumiałość względem szybkości wprowadzania zmian. Do tematu zdjęć powrócę, gdy będzie na to wolny czas przerobowy.Postaram się to jak najszybciej omówić. Póki co trzymamy się regulaminu  kwiatek
#link
Kiedy z bliska obserwujesz konia, masz wrażenie, że tkwiąca w nim ludzka dusza naśmiewa się z Ciebie.
https://www.facebook.com/SiemaZTurcji/
macbeth

« #3332 : Marzec 15, 2019, 15:26:05 »
Odpowiedz cytując
vissenna, dzięki uśmiech
#link
smartini

« #3333 : Marzec 15, 2019, 16:15:38 »
Odpowiedz cytując
vissenna, dzięki wielkie duży uśmiechhurra!
#link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
facebook photos
Chorizo BorderCollie
safie

« #3334 : Kwiecień 07, 2019, 10:58:35 »
Odpowiedz cytując
Czy można usunąć tą informację:

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Może być myląca dla nowych użytkowników i prowadzić do zakładania nowych tematów  wink
#link
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
MR36

Moje ogłoszenia
« #3335 : Lipiec 06, 2019, 14:38:12 »
Odpowiedz cytując
Mam pytanie, nie wiedziałam gdzie je napisać.
Czy można zrobić coś z osobami, które wystawiają ogłoszenia w zakładce KONIE - > sprzedam konia np. z cenami 15zł? lub 1zł?

Niech wystawiają w zakładce oddam za darmo....
#link
somebody

Moje ogłoszenia
« #3336 : Lipiec 15, 2019, 19:22:47 »
Odpowiedz cytując
Czy dałoby się jakoś usprawnić działanie wyszukiwarki żeby nie pokazywał się ciągle komunikat że zapytanie jest mało specyficzne?
Czasem się nie da wpisać czegoś bardziej specyficznie przez co wyszukiwanie w wielu przypadkach jest niemożliwe.
#link
vissenna
Global Moderator

Turecki niewolnik

« #3337 : Lipiec 26, 2019, 09:07:20 »
Odpowiedz cytując
somebody Niestety, to problem który istnieje już dłuższy czas. Jak pisałam wyżej admini obecnie mają kilka ważniejszych spraw niż pomniejsze problemy forum. O temacie pamiętam i jak już będzie u nich trochę lepiej z czasem to spróbuję o tym pogadać.
Póki co, ja sobie radzę szukając przez google z hasłem "re-volta forum" i to jakoś daje radę.
#link
Kiedy z bliska obserwujesz konia, masz wrażenie, że tkwiąca w nim ludzka dusza naśmiewa się z Ciebie.
https://www.facebook.com/SiemaZTurcji/
Strony: 1 ... 110 111 [112] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: Książka skarg i wniosków

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 20 zapytaniami.