Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: Książka skarg i wniosków

poprzednia następna
Strony: 1 ... 110 111 [112] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Książka skarg i wniosków  (Przeczytany 973042 razy)
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #3330 : Marzec 15, 2019, 14:36:25 »
Odpowiedz cytując
załączniki dużych zdjęć mi sie otwierają w nowej karcie po kliknięciu, nic mi ostatnio forum nie rozjeżdża (prócz za długich linków).  coo??
co do roboty modów to vissenna i Dodofon dobrze odwalają swoją robote, aczkolwiek wydaje mi sie, że przy tak dużym forum przydałby im sie ktoś jeszcze do pomocy.  oczy2
#link

Zbieramy na traktor dla "Zwierzęcej Arkadii" !
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/traktor
vissenna
Global Moderator

Turecki niewolnik

« #3331 : Marzec 15, 2019, 15:04:21 »
Odpowiedz cytując
smartini Pomysł bardzo dobry, popieram. Ale ja jestem tu tylko modem  wink

Odnośnie kontaktu z administracją, obecnie mają trochę ważniejszych spraw na głowie, więc proszę o wyrozumiałość względem szybkości wprowadzania zmian. Do tematu zdjęć powrócę, gdy będzie na to wolny czas przerobowy.Postaram się to jak najszybciej omówić. Póki co trzymamy się regulaminu  kwiatek
#link
Kiedy z bliska obserwujesz konia, masz wrażenie, że tkwiąca w nim ludzka dusza naśmiewa się z Ciebie.
https://www.facebook.com/SiemaZTurcji/
macbeth

« #3332 : Marzec 15, 2019, 15:26:05 »
Odpowiedz cytując
vissenna, dzięki uśmiech
#link
smartini

« #3333 : Marzec 15, 2019, 16:15:38 »
Odpowiedz cytując
vissenna, dzięki wielkie duży uśmiechhurra!
#link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
facebook photos
Chorizo BorderCollie
safie

« #3334 : Kwiecień 07, 2019, 10:58:35 »
Odpowiedz cytując
Czy można usunąć tą informację:

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Może być myląca dla nowych użytkowników i prowadzić do zakładania nowych tematów  wink
#link
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Strony: 1 ... 110 111 [112] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: Książka skarg i wniosków

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 19 zapytaniami.