Książka skarg i wniosków

Gillian   four letter word
20 czerwca 2016 21:57
A kto Ci każe tutaj bywać? Skoro tak strasznie jest i źle to zabierz proszę swoje zabawki i idź na inne forum. Warto sobie tak nerwy szarpać?
.
dea   primum non nocere
20 czerwca 2016 23:01
"zbyt mało znaczysz" => zgłaszam do usunięcia, bo to obraża rozmówcę.
😉
A serio to jednak widać, że to forum bab chwilami  😵
.
dea   primum non nocere
21 czerwca 2016 05:57
No i całe szczęście, że nie ma. Czytać by się nie dało, bo by trzy czwarte postów komuś przeszkadzalo w temacie innym niż kolor czapraka. Nie ma co się fochać o każde słowo i to do tego stopnia, żeby żądać jego odwypowiedzenia  :kwiatek: To takie trochę "proszę pani, ale on się wyzywa" - czy jesteśmy w przedszkolu? dyskusja to zawsze dwie strony. Ja od x lat na tym forum jestem, swego zdania nie ukrywam, rozmówców szanuję i nigdy nie zdarzyła się sytuacja, żebym chciała kogoś kneblować (choć nie zawsze jest miło). Gdybym miała na to chęci to pewnie po prostu bym ciężko westchnęła i poszła w inne miejsce.
Z mojego punktu widzenia jeden ze zgłoszonych postów był przezabawnym podsumowaniem, pokazującym absurd sytuacji widzianej z innej strony niž Twoja, z nieco większego dystansu. O to się obrażać? Serio?
.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 czerwca 2016 10:04
Muchozol, Ty ciągniesz temat, bo masz jakiś straszny problem. Nikt sie z Ciebie nie wyśmiewa, tylko z rzeczy, które piszesz. A ze piszesz głupoty, to juz nie wina innych.
Mówienie komuś, ze mało znaczy jest STRASZNIE chamskie.
.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 czerwca 2016 10:39
Muchozol, to akurat Ty jestes czepliwa.
.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 czerwca 2016 10:44
Muchozol, Tobie gorzej, ze ktos zarezerwował z Twoich dziwnych rad. I nie mozesz przeboleć. Bo zabolało. I chamstwo. A potem sama jestes jeszcze bardziej chamska i teraz spinki na ostrzeżenie dla siebie i wykasowanie własnego posta nie masz.  Lol.
.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 czerwca 2016 10:50
To akurat zadanie terapeuty, nie psychiatry. Warto sie dokształcić 🙂
.
Gillian   four letter word
21 czerwca 2016 11:25
hahahahahaha o Jezusie  😂 😂 😂
Muchozol, ty chyba zapomniałaś już, jak wjechałaś zupełnie od czapy na zen i to było w porządku, a teraz wojujesz, że ktoś uznał za zabawny twój wpis? I wcale nie chamsko, tylko ot, śmiesznie wyszło. Serio 🤔wirek:
Wyjmij kij z d. I piszę to z całą odpowiedzialnością za chamstwo, które niesie to wyrażenie  😂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 czerwca 2016 16:10
A może psychiatra jest jednocześnie terapeutą? A może to było uproszczenie? A może faktycznie jestem nie dokształcona 😉? Ciesz się, że Ty jesteś 😉.



Nie z przymiotnikami piszemy łącznie.
Taki postulat mam - czy dałoby się jakoś zmienić nazwę działu z "pomoc, uwagi, testy" na jakąś bardziej sugerującą, że dział dotyczy pomocy związanej z używaniem forum? A nie pomocy związanej ze wszystkim, czego ludzie nie wiedzą? Może to by zapobiegło zakładaniu tutaj nowych wątków dotyczących siodeł, gryzących koni, opinii na temat stajni, "przywódctwa" w siodle i puślisk wołających o pomoc. 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 czerwca 2016 13:48
sumire, ale po co? Zazwyczaj te tematy sa bezdennie głupie. Widać, ze ktos nie zadał sobie nawet chwili czasu na stanowienie. Lepiej tu niech bedzie zaśmiecane, niz tam 🙂
Są bezdennie głupie, jak najbardziej, ale tam szybko spadną na kolejne strony. Tutaj 3/4 pierwszej strony jest zawalone zamkniętymi wątkami, jak potrzebny konkretny wątek techniczny, to trzeba się najpierw do niego dokopać. 😉
Poza tym tu mnie chyba jeszcze bardziej wkurza, że ludzie nie umieją czytać - nie dość, że nie czytają regulaminu, to uznają, że nazwa działu zawierająca słowo "pomoc" lepiej się nadaje do pytania o strzemiona niż dział dotyczący koni. 😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 czerwca 2016 14:19
A moze powinno sie tutaj te wszystkie durne tematy łączyć w jeden?
Livia   ...z innego świata
23 czerwca 2016 14:27
Nie mamy uprawnień do zmiany nazwy podforum, tu moc mają root i quanta. Natomiast scalanie wszystkich takich głupich tematów w jeden byłoby możliwe - pytanie tylko, co na to reszta użytkowników 🙂
Myślę, że reszcie to zwisa, skoro i tak są zamknięte. 😉 Tzn. nie widzę argumentów przeciw poza tym, że będzie jeden śmieciowy wątek, a nie milion. To by było całkiem niegłupie...
Kastorkowa   Szałas na hałas
23 czerwca 2016 14:59
A nie można ich po prostu usuwać? By nie zaśmiecały?
Myślę, że wyróżnienie w jakiś sposób na górze forum tematu przekierowującego do odpowiednich wątków mogłoby pomóc. Pamiętam jak sama się rejestrowałam, poczułam się trochę jak w wariatkowie - wszystkie tematy razem, wyszukiwarka "podejrzana". Nie dziwię się, że całkiem nowe osoby nie ogarniają i reagują tak, jak nauczyły ich popularne obecnie strony typu "szybkie pytanie - szybka odpowiedź".
Ew. dla świeżo zarejestrowanych osób, informacja w panelu tworzenia nowego tematu, z linkiem do tego tematu(przekierowującego).
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
23 czerwca 2016 21:09
Czemu wątek "Co mnie wkurza w jeździectwie?" jest zamknięty? 👀
Misskiedis,  mnie uprzedziła, też się zdziwiłam że jest zamknięty 😲
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
24 czerwca 2016 02:11
Może któremuś z modów się palec omsknął i niechcący zamkną wątek?
Livia   ...z innego świata
24 czerwca 2016 04:50
Faktycznie, myślę, że wątek został zamknięty przypadkowo - już otworzyłam. Przepraszamy 🙂

edit: polskie znaki
A nie można ich po prostu usuwać? By nie zaśmiecały?

Nie robimy tego, bo dzięki temu widzimy w panelu użytkownika, że kolejny durny temat nie jest przypadkiem.
Scalanie jest bez sensu, jak będę miała trochę czasu to poprzerzucam je do "ukrytej" części forum.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się