Czy aurelia powinna zrezygnować z funkcji moderatorki?

Nie muszę chyba nic dodawać.
Zapraszam partyzantów do wyjścia z lasu.
wątek zamknięty
A ja bym jednak poprosiła o uzasadnienie .
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
10 lutego 2009 09:57
Smród, który nieustannie krąży nad aurelii szanowną głową chyba nie tylko dla mnie stał się już straszliwie męczący.
Nieustanne spięcia tej modki po wyborach, wbrew oczekiwaniom, nie tylko nie zmalały ale wręcz narosły. Jak dla mnie najbardziej pokojowym wyjściem z tej sytuacji byłaby rezygnacja samej zainteresowanej z pełnienia tej funkcji- bo w przeciwnym wypadku chyba nigdy się nie uwolnimy od nieustannie powracającego tematu (jakby re-volta miała refluks żołądkowy  😁 ) kontrowersyjnej modki-aurelii.

Pomijając już fakt, że mi osobiście "ostrość" aurelii w przyznawaniu najróżniejszych ostrzeżeń zupełnie nie odpowiada, a nieketóre jej >texxxty< bez większych wysiłków mogą zostać uznane za naprawdę nieprzystojące strażnikowi porządku publicznego.
wątek zamknięty
Nie zgadzam się z Bush.

O ile wcześniej nie byłam do jej osoby na tym stanowisku przekonana, o tyle teraz bardzo mi się podoba styl moderowania całej ekipy w tym Aurelii właśnie. Moim zdaniem wyciągnęła wnioski, i styl jej moderowania mi już nie przeszkadza. A wcześniej i owszem.

Ad. sprawy z PW, no cóż, sama nie pozwoliłabym się traktować nieodpowiednio, ani nie życzyłabym sobie epitetów czy wulgaryzmów pod swoim adresem, toteż na pewno zgłosiłabym taką korespondencję do moderatorów z prośbą o ukaranie takiego re-voltowicza. Bo zwyczajnie bym sobie nie życzyła takiego traktowania, czy to na forum, czy to na PW.
wątek zamknięty
Taniu - ależ uzasadnienie masz wszędzie w koło. Aurelia pełni funkcję moderatorki w myśl zasady przyświecającej pewnym zwierzętom z Orwella - wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre są równiejsze. Do tego jest kłótliwa, kieruje się emocjami i swoimi prywatnymi interesami.
Ja na jej miejscu wstydziłabym się dalej być moderatorką, nawet gdyby wyniki były na jej +.
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 lutego 2009 10:09
Aurela moim zdaniem wystarczająco wiele razy swoim postępowaniem udowodniła że zupełnie się nie nadaje do tej roli.

Czasem Wydaje się czasem że zupełnie sensownie potrafi się wypowiadać po czym następuje jakieś sprzężenie, jakaś zapadka przeskakuje i pojawia się wypowiedź jakby przez zupełnie kogo innego pisana pełna jakiejś chorobliwej zaciętości, zapiekłości, jakichś urazów sprzed miesięcy które koniecznie musi zawsze odegrywać przy każdej okazji.

Tak nie może postępować Mod - tym bardziej że w tej zapiekłości sama nie przestrzega  Regulaminu robiąc afery z wydawałoby się niczego szczególnego. Na domiar złego postępowaniem Aureli rządzi też zasada  "są równi i równiejsi".
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
10 lutego 2009 10:13
No cóż - zasady równi i równiejsi nie zauwazylam, po pierwszych nieprzyjemnych wpadkach styl sie zmienil, wrecz powiedzialabym, ze aktualnie jest do przesady poprawna
wątek zamknięty
OK - tylko na jak długo?
Kaczyński też wielokrotnie obiecywał poprawę i co?
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 lutego 2009 10:21
po pierwszych nieprzyjemnych wpadkach styl sie zmienil

no a to co ostatnio się zadziało na linii Aurela - Korsarz, Pokemon? Przecież to całkiemświeża sprawa. Kolejnie wywołanie afery z niczego tak naprawdę i kolejne dawanie ostrzeżeń nie wiadomo za co.
wątek zamknięty
zastanawia mnie jedno- jaki interes moze miec aurelia w gnebieniu niektorych osobnikow, ktore i na tym i na innych forach pokazaly prostactwo na calej linii?wytlumaczy mi ktos? bo na bank jej to niedowartosciowuje jako jezdzca, jako nadrabianie wartosci jej konia, sprzetu,talentu, pracy(...) itp.
Na innych forach tez byly i sa zastrzezenia do postepowania tych uzytkownikow i nikt nie psioczyl na moda, ktore upominal te "zyjatka"
Pokemon zostal slusznie scigniety za zdj-inni tez byli za to scigani i nikt sie nie pieklil
"zatargi" z caroline ( wg niektorych osobiste urazy choc z tego co wiem to ani jedna ani druga str w zyciu sie nie widzialy) zostaly rozwiazane i dziewczyny potrafia konstruktywnie dyskutowac
elape - w kazdej sprawie bedzie sie udzielac szukac dziury mimo ze jej tam nie ma nie bylo i nie bedzie chyba ze sama ja zrobi- mysle, ze niektorym to bardziej przeszkadza niz ostre moderowanie aurelii
co zauwazylam przy moderowaniu tej 3 skonczylo sie gwiazdowanie co niektorych,skonczylo sie bezkarne opluwanie przez prostakow i przyklaskiwanie przez ich marne fankluby
i tak jak sierra pisze -styl moderowania calej 3 ki jest ok
wątek zamknięty
Karla ale ja nie zostałam ścignięta za zdjęcia. Poza tym wstawiłam tych zdjęć 3. Albo 5 - jak to się ma do rzeczywistości?
Tu nie chodzi o gnębienie - nie zauważyłaś tsunami aurelii na wszystkich wątkach? W ogóle nie było opolanki,a DWorcika to chyba się do dziupli schowała (bez obrazy oczywiście).
Każdy z nas jest za eliminacją prostactwa, ja także.
wątek zamknięty
A mi Aurelia sie podoba i ma pozostac modem a własciwie modemką
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
10 lutego 2009 10:27
Ela - afere wywolali upomnieni, nie mogac pogodzic sie z faktem, ze do zasad nalezy sie stosowac
ani przez moment moderator nie wyszedl z roli, z jej strony wszystko bylo zalatwione kulturalnie i rzeczowo (przynajmniej to co bylo widoczne, aczkolwiek szansa, ze nabluzgala komus na pw jest, eeee, nikla)

pokemon - o ile dobrze zrozumialam wyjasnienia, zostalas scignieta za to, ze olalas upomnienie moda
i bardzo slusznie
wątek zamknięty
[quote author=Karla🙂 link=topic=2317.msg171251#msg171251 date=1234261342]
elape - w kazdej sprawie bedzie sie udzielac szukac dziury mimo ze jej tam nie ma nie bylo i nie bedzie chyba ze sama ja zrobi- mysle, ze niektorym to bardziej przeszkadza niz ostre moderowanie aurelii[/quote]

Dokładnie, pięknie ujęta przez Ciebie w słowa także i moja obserwacja.  👍

Nic dodać, ni ująć.

Tak samo jak w sprawie przedmówców (np.Korsarza i Pokemon)
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 lutego 2009 10:29
Karla: pozwolisz, ale pozostanę przy moim zdaniu. Zdaje się mam do tego prawo.

w kazdej sprawie bedzie sie udzielac szukac dziury 

no nie we wszystkich. W wątku o kolorach czapraczków mnie ni ma

Natomiast ty weszłaś w ten wątek i co robisz? Czepiasz się.

Serra: weśta se załóżta osoby wątek - a zdaje się jest już taki. Co nasz denerwuje na Re-volcie.

Macie swoje zdanie w temacie to je wyraźcie zamiast z niego zbaczać.
wątek zamknięty
Ushia - źle zrozumiałaś.
Zostałam uciszona za wyedytowanie posta w wątku ile kosztuje Was utrzymanie konia - bo nie chciałam ciągnąć kłótni ze sznurką - i napisałam przepraszam - dokładnie za to dostałam.
wątek zamknięty
kto by nie został moderatorem, to będzie miał swoich przeciwników. Z tych czy innych względow.

dla mnie kręcenie afery wokół osoby Aurelii jest odrobinę żenujące. A to co się wyprawia w wątku dla moderatorek tym bardziej.
Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać jak się czyta komentarze typu-
"kropla która przepełniła czarę" "równość i niepodległość na forum"  😲
pomijam elementy humorystyczne:
Wprowadziła na forum terror i swoistą wręcz dykataturę, siejąc postrach, jak tajfun przechodząc przez wszystko, nie pozostawiając reszcie moderatorek pola na jakiekolwiek działania.

przecież to jest tylko forum...
jako niesterroryzowana jestem za pozostaniem Aurelii, choć to i tak nie ma znaczenia dla autorki wątku-
Ja na jej miejscu wstydziłabym się dalej być moderatorką, nawet gdyby wyniki były na jej +.
wątek zamknięty
Karla: Natomiast ty weszłaś w ten wątek i co robisz? Czepiasz się.


Albo wyraża swoją opinię, bo ma do tego prawo? 😉

edit:

Elu spokojnie, przypominam Ci, że tak jak ty, mam prawo do własnego zdania i wyrażania swojej opinii. Jak ty w tym wątku  🤣 🤣 🤣

wątek zamknięty
to czy zatem mozna zalozyc ankiete zeby zbanowac na amen kilku prostackich uzytkownikow?
doczytalam o ostrz pokemona i nie wiem jak spr czy edytowala wczesniej posty.
wymiana pogladow sznurka-pokemon w owym watku w moim odczuciu byla na tyle dosadna, ze jesli jedna to tym bardziej druga str winna dostac  ostrz.
Elu w wielu rzeczach masz swoje zdanie- nie zawsze prawdziwe jak juz nie raz sie okazalo, a smrod pozostal
bede sie czepiac bo taka mma nature- Ty dziurawisz ja sie czepiam- mam do tego prawo 😎
wątek zamknięty
Ushia - źle zrozumiałaś.
Zostałam uciszona za wyedytowanie posta w wątku ile kosztuje Was utrzymanie konia - bo nie chciałam ciągnąć kłótni ze sznurką - i napisałam przepraszam - dokładnie za to dostałam.


usciślijmy- za wyedytowanie posta na który ktoś już udzielił odpowiedzi 😉

trzeba było przepraszać w osobnym poście - wtedy wyszłabys " z twarzą" z całej dyskusji 🙂
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
10 lutego 2009 10:33
pokemon - usuwanie tresci postow jest zabronione - wiec o co chodzi?

zaraz zrobi sie tu jedna wielka pyskowka, a jak ja modzi zamkna to bedzie krzyk, ze cenzura, jak nie zamkna, to ze sa leniwi  🙄
wątek zamknięty
A mnie się marzy dział:konie -bez tych wszystkich wątków pobocznych.
Ktoś nowy zajrzy i się zaraz zrazi.
🚫 to był.
wątek zamknięty
[quote author=_kate link=topic=2317.msg171269#msg171269 date=1234261824]
kto by nie został moderatorem, to będzie miał swoich przeciwników. Z tych czy innych względow.

dla mnie kręcenie afery wokół osoby Aurelii jest odrobinę żenujące. A to co się wyprawia w wątku dla moderatorek tym bardziej.
Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać jak się czyta komentarze typu-
"kropla która przepełniła czarę" "równość i niepodległość na forum"  😲
pomijam elementy humorystyczne:
Wprowadziła na forum terror i swoistą wręcz dykataturę, siejąc postrach, jak tajfun przechodząc przez wszystko, nie pozostawiając reszcie moderatorek pola na jakiekolwiek działania.

przecież to jest tylko forum...
jako niesterroryzowana jestem za pozostaniem Aurelii, choć to i tak nie ma znaczenia dla autorki wątku-
Ja na jej miejscu wstydziłabym się dalej być moderatorką, nawet gdyby wyniki były na jej +.
[/quote]
Ależ to wszystko jest jak najbardziej żartobliwe 😉
Ja nie mam najmniejszych zastrzeżeń co do moderacji opolanki, Dworciki, tak jak nie miałam do deidre, ushi, nizmiernej i wielu innych przed nią.

I nie miałabym najmniejszych zastrzeżeń do aurelii, jeżeli za swoje "zachowanie" dostałabym ostrzeżenie, a nie wywalenie na miesiąc. Głównie chodzi mi o to.

Edit:
[quote author=pokemon link=topic=2317.msg171268#msg171268 date=1234261819]
Ushia - źle zrozumiałaś.
Zostałam uciszona za wyedytowanie posta w wątku ile kosztuje Was utrzymanie konia - bo nie chciałam ciągnąć kłótni ze sznurką - i napisałam przepraszam - dokładnie za to dostałam.


usciślijmy- za wyedytowanie posta na który ktoś już udzielił odpowiedzi 😉

trzeba było przepraszać w osobnym poście - wtedy wyszłabys " z twarzą" z całej dyskusji 🙂
[/quote]
Nie, sznurka zdążyła go zacytować; nie edytowałam po jej odpowiedzi, tylko jak się okazało - w trakcie. Nawet się zastanawiałam, czy nie wstawić tego z powrotem.
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 lutego 2009 10:35
to czy zatem mozna zalozyc ankiete zeby zbanowac na amen kilku prostackich uzytkownikow?

no pewno że można wszysko można. Pytanie tylko co dla kogo znaczy prostacki urzytkownik. Bo jeśli tak wszystko i wszystkim zabronić i wszystkich "prostaków" wylac na zbity pysk to co pozostanie?

wątek zamknięty
A mnie się marzy dział:konie -bez tych wszystkich wątków pobocznych.
Ktoś nowy zajrzy i się zaraz zrazi.
🚫 to był.


a czego sięspodziewałaś? przecież obsada forum wciąż ta sama 🙂
wątek zamknięty
[quote author=Karla🙂 link=topic=2317.msg171272#msg171272 date=1234261922]
to czy zatem mozna zalozyc ankiete zeby zbanowac na amen kilku prostackich uzytkownikow?

[/quote]
To jest dobry pomysł.Właśnie to samo mi wyszło w rozumowaniu,że wszyscy mają równe prawa.
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 lutego 2009 10:37
[quote]o czy zatem mozna zalozyc ankiete zeby zbanowac na amen kilku prostackich uzytkownikow?
To jest dobry pomysł.Właśnie to samo mi wyszło w rozumowaniu,że wszyscy mają równe prawa.[/quote]

to jest pomysł rodem z Inkwizycji.
wątek zamknięty
jeżeli Twoja wypowiedź jest żartobliwa, to wklej tam jakiś uśmiech, bo nie widząc Twojej twarzy skąd mamy to wiedzieć?
zdaje się, że zostałaś wywalona za niestosowanie się do regulaminu? za duże zdjęcia, skasowanie posta, zbyt zażarta dyskusja? trochę Ci się uzbierało do tego ostrzeżenia.

poza tym chill out. To tylko forum, które zazwyczaj ma mało wspólnego z rzeczywistością.
wątek zamknięty
Aha! Mi chodziło także o to, nie - że ja dostałam małego bana, tylko dlaczego w takim razie sznurka i 777 nie dostały przynajmniej po ostrzeżeniu - bo kłótnię dokładnie zaczęła 777, a nie ja.
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 lutego 2009 10:39
zbyt zażarta dyskusja

wywalenie za to? A jaki pkt Regulaminu to gwałci?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.