Re-Volta

Ale ciekawe to nowe forum.Nawet mój avatarek się znalazł.
Narazie błądzę jak po Crimson Room -ale się odszukam za jakieś dwa dni.
hahaha, tez bladze po omacku, ale czuje, ze jak juz obcykam co i jak to bede super zadowolona!

doszedl ktos do tego, jak zrobic zeby lista watkow byla widoczna od najnowszego posta- dodam, ze klikniecie w ta ikonke z prawej (odpowiedzi chyba) nie daje porzadanego rezultatu 🙂 ? i czy da sie kliknac tak, zeby zobaczyc ostatni post?

fajnie jest 🙂
a ja bym chciała avatar
i jakos nie widze jak to zrobic
deborah   koń by się uśmiał...
03 grudnia 2008 08:10
GRATULUJĘ QUANTA!!!


jest naprawdę super.

mam tylko jedno małe zastrzeżenie w wątkach wszystko jest ciut mało czytelne... tabelka jak na starej volcie wszystko ułatwiała.. ale to zapewne kwestia przyzwyczajenia

dobra robota
ok, juz wiem jak kliknac w ostatni post w watku, obczailam ustawienia profilu- tylko nadal nie wiem jak zrobic tak, zeby mi sie watki wyswietlaly od najnowszego postu w dol.

sznurka- klikasz w profil i tam wszystko jest w takich tabelkach- alupkach po lewej stronie 🙂
Jak się klika w ostatni post wątku? Cholipka chyba jeszcze śpię, bo coś nie mogę tego znaleźć.

I jak ukryć adres e-mail? Mam zaznaczone "ukryj" w profilu i nic...
lena, ja nie widze twojego maila, wiec pewnie tylko ty go widzisz 🙂

po prostu klikasz na wieeelka ikonke NOWY i samo wchodzi :P

jak jest u was z tym sortowniem watkow?
deborah   koń by się uśmiał...
03 grudnia 2008 08:44
Zen u mnie sie pokazują od góry najświeższe
o to pytasz?
tak 🙂 jak tego dokonalas?
deborah   koń by się uśmiał...
03 grudnia 2008 08:54
już tak było...
a u mnie sa an wierzchu rzeczywiscie watki z najnowszymi odpwoiedziami, ale nie sa ulozone chronologicznie, a ponizej juz w ogole jest meksyk- mieszaja sie listopad/pazdziernik/grudzien..

quanta- help  ???
deborah   koń by się uśmiał...
03 grudnia 2008 09:01
ano faktycznie poniżej też kosmos jakiś.. nawet wątek z dziś w listopadowych sie zaplątał
A przeczytane/nieprzeczytane? (to jakaś moja obsesja 😀)
deborah, pocieszylas mnie ;D

paa- tu sie chyba rozroznia ikonkami?
Eee... ale o co tutaj teraz chodzi? Dlaczego są dwie nowe volty? W sensie voltopiry i re-volta? jak to działa? Gdzie mamy pisać?
2 pytania:

1. czy skrypt forum nie obsługuje tzw. 'szybkiej odpowiedzi'?
2. Dlaczego po napisaniu postu nie pokazuje się wątek z dodanym postem tylko wychodzi się z wątku?
Anaa - poustawiaj sobie w profilu
deborah   koń by się uśmiał...
03 grudnia 2008 09:41
rewir to to samo

tylko dwie różne szaty
dla każdego coś miłego. a treść ta sama jesli dobrze rozumiem 🙂

Anaa jest szybka odpowiedź zmień w ustawieniach sobie
podobnie z napisaniem postu i porotem do wątku. też w ustawieniach profillu
No właśnie do mnie dotarło, że posty pokazują się i tu i tu. Śmieszne to to takie 😉. Ale super, że wreszcie udało się zrobić coś normalnego. Gratuluję i podziwiam 🙂

paa- tu sie chyba rozroznia ikonkami?


Aaa, ten prostokącik z napisem "nowy"? Myślałam, że to do nowego tematu. Fenks.
tak mi sie wydaje, ale ja jeszcze do konca nie obczailam 🙂
Jak ktoś dojdzie jak ustawić żeby tematy pokazywały się w kolejności od najnowszych do najstarszych to niech podzieli sie spostrzeżeniami plisss🙂 bo jakoś nie bardzo tak grzebać po wszystkich stronkach...
deborah   koń by się uśmiał...
03 grudnia 2008 11:03
a czy mój mail jest widoczny?
A ja mam zagadkę! Ile koni jest na fotce na górze strony?
Trzy nogi włochate z przodu,dwie w ochraniaczach i na koniec znów włochata. Trzy konie tam są?
deb- ja nie widze 🙂
Tania - jak dla mnie 2 konie w takiej fazie galopu, że nie widać im jednej nogi 😉
jak dla mnie to kłus z przysłoniętymi nogami (sądząc po ułożeniu nóg i zgięciu stawów) Z tyłu nie jest włochata noga tylko piasek się tak układa. 🙂
Fajna fotka
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
03 grudnia 2008 12:22
w jaki sposób można wejśc do wątku od razu do ostatniego posta? w poprzednich forach była taka możliwość.

pozatym na stronie głownej pokazuje sie, ze mamy 3481 użytkowników, jak rozumiem to wszyscy ze starego forum, ale czy nie mozna by pokazac tylko tych, ktorzy maja aktywne konta? fajnie byloby obserwowac jak przybywa tu ludzi.
caroline   siwek złotogrzywek :)
03 grudnia 2008 12:25
[quote author=Diakon'ka link=topic=229.msg21313#msg21313 date=1228306954]
w jaki sposób można wejśc do wątku od razu do ostatniego posta? w poprzednich forach była taka możliwość.[/quote]
kliknij na ten napis "nowy" przy tytule wątku 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się