Re-Volta

może nie mogą się rozstać i czytają w autobusie 😁
opolanka   psychologiem przez przeszkody
22 stycznia 2009 10:43
tak jak informacje z Internetu, tak pewnie drukują ważne dla nich czy wg nich wątki - np. kopytowe gdzie są zdjęcia czy schematy 😉 Nie czepiajcie sie :P
Nie czepiam się. 👿
Pytałam tylko. Takiej opcji na starym forum nie było.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
22 stycznia 2009 13:56
Tania zartowałam z tym czepianiem 😉
Wiem. 🤣
Ja też widziałam jak ktoś drukował Końską Rewię, ubawiłam się 😁
Burza a potem z tymi drukami do sklepu jezdzieckiego i o take take rozowe owijaski kcem psiem pani😀 🤣
🤣 albo wyklejają sobie na szafie ' takie będę kiedyś mieć' 😀
o no to jest mysl! tak zrobie- powiesze sobie taki wydruk i codziennie bede powtarzac i na bank sie kiedys spelni😀 😁
Jeszcze jest inny opis-dopiero DZIWNY:
- Nieznana czynność
Muffinka wykonywała-widziałam. 🤔
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 stycznia 2009 13:22
No i się wydało, kto chce forum zhakować  😎
No i się wydało, kto chce forum zhakować  😎

To by był opis:
-"aktualnie hakuje forum"
🤣
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 stycznia 2009 13:34
A "drapie się po... głowie" też jest?
Averis   Czarny charakter
27 stycznia 2009 14:10
Hm- ja dopiero teraz dowiedziałam się, że istnieje taka opcja, że można sobie podglądać kto gdzie jest (czuję się prawie jak na Naszej Klasie  :oczy2🙂. Refleks szachisty korespondencyjnego-jak to mówią 😵
Tania Może trzeba Muffinkę przycisnąć w sprawie tej Nieznanej czynności?  😁 Coś czuję, ze to sprawa dla agentów Muldera i Sculli  :jogin:
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
27 stycznia 2009 14:52
oo a jak to sprawidzC?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
27 stycznia 2009 14:58
klikasz na te podkreslona czesc
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
27 stycznia 2009 15:01
o dzikei
dempsey   fiat voluntas Tua
27 stycznia 2009 20:32
- jak wstawić taki link do strony który jest aktywnym tekstem? czyli że np. piszę TUTAJ i to słowo będzie przenosiło na stronę?

albo nie umiem znależć albo nie ma (na starej volcie wyświetlało się jako podpowiedź przy ikonce)
musisz zrobić tak

[url =  i tutaj link  ] aktywny tekst [ /url ]
dempsey   fiat voluntas Tua
27 stycznia 2009 21:31
dzięki aurelia
wiedziałam że to jest proste tylko nie wiedziałam jak zrobić 😉
kpik   kpik bo kpi?
30 stycznia 2009 11:02
czyli nie wyjaśniło się po co ktos chce drukowac wątki- rozumiem zeby byly jakies merytorycznie bogate, ale wątek o rewii mody albo o derkach ;D? 
co kto lubi, co kogo kręci :P
O! Jeszcze było widac,że np.Dworcika :"Dzieli wątek Derki na dwa"
A znów kilka osób drukowało sobie.Na przykład Piercing i tatuaże jest drukowany często - i Gość sobie drukować może. Głównie właśnie Goście drukują. A to gdzie mamy tautaż to hm...dość osobista sprawa .
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
30 stycznia 2009 19:05
tez zauwazylam, ze glownie Goscie drukuja przerozne watki. dzisiaj widzialam, jak drukowano Rewie mody, zdjecia naszych koni i jakies inne typowo zdjeciowe  😁

EDIT: teraz to sie dopiero usmialam- gosc drukuje Ranne Ptaszki  😜
kpik   kpik bo kpi?
01 lutego 2009 17:10
moze nie chcą drukowac jako zalogowani bo by się wydalo kto ma takie smieszne pomysły hehe 😁
a moze na podstawie RP czyjs dziennik budują
swirow nie brakuje
caroline   siwek złotogrzywek :)
22 lutego 2009 00:48
A znów kilka osób drukowało sobie.Na przykład Piercing i tatuaże jest drukowany często - i Gość sobie drukować może. Głównie właśnie Goście drukują. A to gdzie mamy tautaż to hm...dość osobista sprawa .


wydaje mi się, że z tym drukowaniem to się bierze stąd, ze kiedy w wyszukiwaniu googlu wyskakuje re-volta/voltopiry, to jest to wątek "do wydruku". więc jeśli taki googlowy szukacz kliknie na link podany w wynikach wyszukiwania to on sie nam wyswietli w statystykach jako gość drukujacy jakiś wątek.

o własnie tak jak tutaj wyszło w pierwszym wyniku: [[a]]http://www.google.pl/search?hl=pl&Apl%3Aofficial&hs=E1h&q=piercing[[a]]+tatua%BFe+konie&btnG=Szukaj&lr=&aq=f&oq=



a to ktoś umie wyjaśnić?  😁

Dorotheah  02:12:33  Nieznana czynność
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
22 lutego 2009 01:37
a to ktoś umie wyjaśnić?  😁

Nieznana czynność

dłubie w nosie?  😁 a zeby nie bylo tak bezposrednio to wyswietla sie jako czynnosc nieznana  😁

swoja droga coraz czesciej widuje taki komentarz. ciekawe co tak naprawde sie pod tym kryje  👀
przeglądając te opcje które są wyświetlone u użytkowników, nasuwa mi się kilka opcji które mogą się pod tym hasłem kryć

pisanie/przeglądanie swoich PW lub ewentualnie przeglądanie czyjegoś profilu/wszystkich wiadomości danego użytkownika

ewentualnie sprawdzanie ortografii w poście? 😉

Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
26 lutego 2009 11:35
a tez nie :P
- jak ktos sprawdza ortografie to pokazuje sie, ze korzysta ze slownika ortograficznego (czy jakos tak)
- jak sprawdza i wysyla PW to pokazuje, ze uzytkownik przeglada/wysyla prywatne wiadomosci
- jak oglada czyjs profil to wyswietla sie to jako 'oglada profil uzytkownika xxx'

dlatego ta czynnosc nieznana jest tak tajemnicza i interesujaca  😁
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
26 lutego 2009 18:52
A takie cóże:
"Nic lub nic, co możesz zobaczyć..." 👀
Jakież to... mroczne i pełne zadumy :P 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się