Re-Volta

a ja raz tu, raz tu🙂 w obu wariantach jestem zakochana🙂 quanta - mega podziw po raz kolejny!!!!
kpik   kpik bo kpi?
05 grudnia 2008 13:21
niezle - codziennie duze zmiany i coraz lepiej jest 🙂
gwiazdka w pasku zakładek się nawet pojawia 🙂
Oczywiście musiałam coś zepsuć , więc proszę o radę . Czytając pewien temat chciałam zobaczyć ile ludzie mają pikseli w swoich awatarach i przypadkowo zamiast "właściwości" nacisnęłam  "Blokuj obrazki z serwera i73.photobucket..." Teraz nie widzę czy ktoś jest online , offline i nie mam tych wszystkich ikonek w prawym górnym rogu posta. Co mam zrobić ?
jakiej przeglądarki używasz? ja mam takie ustawienia w: tools / options / content / load images automatically / exceptions (przeglądarka Flock, w Firefoxie pewnie analogicznie)
Dzięki za radę , ale wszystko już sobie naprawiłam i jak na razie działa . Co do forum , to mi się podoba , może są pewne braki , ale sądzę , że to kwestia czasu . Moim zdaniem nie które tematy powinny zostać usunięte a niektóre powinny mieć zmienione nazwy , gdyż są zbyt mało dokładne .
Nie wiem gdzie pytać, ale tu jest Techniczny
Jak zrobić, żeby w poście zmiast całego adresu była nazwa?
sądzę, iż tak: [u rl="adres"]jakiś tekst[/url]
Spacja po pierwszym "u" do wykasowania.
🙇
bez cudzysłowu:
[u rl=adres]jakiś tekst[/url]
w ktorym miejscu w ustawieniach jest opcja "ukryj na forum"?
Profil > Modyfikuj profil > Ustawienia dotyczące konta > Pokaż innym swój status online
dziekuje 😀
trzynastka   In love with the ordinary
10 grudnia 2008 19:42
napisałam 2 prywatne wiadomości, wchodzę w wysłane a tam jest pusto.
Jak to działa? może coś źle naciskam?
Przed wysłaniem trzeba zaznaczyć opcję Zachowaj kopię w wysłanych - pod oknem odpowiedzi znajdziesz..
trzynastka   In love with the ordinary
10 grudnia 2008 19:46
ah , dziękuje 😉 ja przyzwyczajona, że to się zapisywało czy tego chciałam czy nie  :kwiatek:
Można ustawić w profilu, wtedy będzie się zawsze zapisywać w wysłanych (w razie potrzeby można przy danym pw odznaczyć tę opcję).
deborah   koń by się uśmiał...
12 grudnia 2008 11:36
mam w obszarze napisanego postu takiego gifa

do czego służy? klikam i otwiera mi sie post w trybie jakby do edycji ale nie zachowuje zmian?


eeeeee, mnie działa bez zarzutu 😉 choć nie mam pojęcia do czego to służy 😀 / a.
Może po prostu jeszcze nie działa jak powinien.. Podobnie jak opcja "Zgłoś do moderatora"  🙄
Tak sobie gdybam tylko.. 😉
guula   Miałam zamiar coś zmienić... Zmieniłam zamiar
16 grudnia 2008 17:11
A czy ktos moze wie, czemu pare dni temu przestalam dostawac powiadomienia o odpowiedziach na mejla?
Nic nie grzebalam wczesniej, ustawienia o powiadomieniach w profilu sprawdzilam i nic 🙁
Ktos tez tak ma, czy tylko ja mam pecha? 😉
Ja mam ustawione powiadamianie o privach jedynie. W sumie to nie zwróciłam uwagi ale teraz jak tak sobie myślę, to chyba faktycznie ostatnio nie przychodziły..  🙄
Mi powiadomienia o pw dalej nie przychodzą.
guula   Miałam zamiar coś zmienić... Zmieniłam zamiar
17 grudnia 2008 15:53
a ja dzis dostalam 2 z chyba  20 powiadomien ktore powinnam byla dostac  🤔
m.indira   508... kucyków
17 grudnia 2008 17:46
powiadomienia , nie koniecznie przychodzą , i nie dotyczy to tylko R-V ale i innych for ... czasami jest ich cała masa a czasami żadnego , choć w rzeczywistosci wiadomości są ...
cieciorka   kocioł bałkański
17 grudnia 2008 17:56
o, widze ze ten poruszony i tutaj, bo ja grzebie w ksiedze... ale czuje sie olana. ja takze nie mam zadnych powadomien.
i moj drugi problem jak juz powiadomienia zaczna przychodzic (oby) to czy da sie ustawic zeby przychodzily tylko ze jednej domeny?
U mnie powiadomienia o privach już dochodzą..
cieciorka   kocioł bałkański
19 grudnia 2008 19:56
u mnie tez, super 🙂
re-volta.pl nie działa...
voltoripy owszem
Mi Re-Volta działa 🙂
już działa :P ale  był jakiś error
Mam takie/pewnie głupie/pytanie.
Podglądałam sobie w opcji co robią użytkownicy i zobaczyłam zapis:
-Drukuje ... jakiś tam wątek.
Po co ludzie drukują sobie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się