Perfumy

Wichurkowa   Never say never...
26 maja 2016 09:46
Teraz w Rossmanie i Hebe są fajne przeceny perfum,kupiłam W Rossmanie CK Contradiction 100ml za 89zł.
rtk, na przykład Invictus w pachniemy.pl -100ml jest po 207zł a w sephorze po 345zł...
Bardzo fajny zapach 🙂

hanexxx, Mick Micheyl
yegua znasz je czy udało Ci się rozszyfrować napis?  😀
hanexxx, rozszyfrowałam, tu masz flakon
Mick Micheyl
W Polsce ich nie widziałam.
tak tak, to te, niestety u nas niedostępne 🙁 ale teraz chociaż znam nazwę i poprosiłam kuzynke ze Stanów, żeby mi kupiła, może gdzies je dorwie (oby!)
Jakbym zamówiła sobie perfumy przez paczkomat w obecne temperatury to mogłoby się im cos stać? Ktoś już próbował? 😉
Graba.   je ne sais pas
07 sierpnia 2016 21:28
szukam czegoś o nucie waniliowej, macie jakieś sugestie w co celować? 🙂
Graba., ostatnio widzialam waniliowe takie
Jakby ktoś szukał czegoś kokosowego, to polecam wodę toaletową z yves rocher "malaysian coconut", pachnie przepięknie i długo się trzyma. Przy tym dosyć tania i wydajna.
szukam czegoś o nucie waniliowej, macie jakieś sugestie w co celować? 🙂

Black Opium EDP, Hypnotic Poison, Addict EDP, Shalimar (choć ten jest bardziej balsamiczny) Hypnose od Lancome, klasyczne La Vie Est Belle, Si EDP - te ja kojarzę z wanilią 🙂
Black Opium ma nutę waniliową? :O Mam, używam, kocham miłością wielką, ale o tym nie wiedziałam :p

a dzisiaj na imprezę idę wypsikana najwspanialszym Alienem  😍
Graba.   je ne sais pas
13 sierpnia 2016 18:56
maracuja, zen, dzieki, jak tylko bede miec okazje przestować któryś to zdam relację!
No ma, serio serio  😀
Ostatnio złożyłam zamówienie w sklepie internetowym i capnęłam Chloe EDT (przyjemny, taki na co dzień, ładnie się na mnie układają) i My Burberry (ale koniecznie EDP, testowałam EDT i są dość "płaskie" w porównaniu do wody perfumowanej) które są absolutnie zachwycające! Jestem strasznie zakochana w tym zapachu, jest elegancki, ale w takim fajnym wydaniu, pasuje też młodszej osobie. Zapach z klasą - tak bym go podsumowała 💘
maracuja, to ja to samo o Chloe co ty o My burberry - koniecznie EDP 🙂
robiłam podejścia do Chloe EDP (wolę EDP bo trwałość jest jednak większa) ale to jeszcze za duży kaliber jak dla mnie, muszę podrosnąć do niej 😁
Szukam czegoś w nucie podobnej do Kenzo Flower. Macie może jakiś pomysł?
Znacie zapachy z bath and body works? Chcialam zamowic sobie jakas mgielke ale o zapachu cieplym/otulajacym  😍 zeby nadawala sie na jesien i zime. Podobno dark kiss taka jest, znacie?
Rzeczywiście różnica w cenie perfum miedzy popularnymi drogeriach, a internetem jest ogromna! W których sklepach kupowaliście? Gdzie sa oryginalne perfumy??
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
03 grudnia 2016 23:42
Ja kupuje zawsze na iperfumy.pl
Wizja a nigdy nie były podejrzane? Ceny mają przyjemne ale opinie bardzo różne.

Ja kupuje na Tagomago albo perfum-klik, obie polecam
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
04 grudnia 2016 13:25
Nie. Nigdy nic podejrzanego nie zauwazylam.
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
04 grudnia 2016 19:33
Ja kupuję w Pachnidełku i też jest w porządku.
Ja też kupuję na iperfumy.pl i zawsze wszystko było w porządku.
co to za perfumy w podobnym złotym i "kanciastym" flakonie ja paco rabanne milion, wiecie?  :kwiatek:
http://www.fragrantica.com/perfume/Paco-Rabanne/Lady-Million-9045.html
BASZNIA   mleczna i deserowa
06 grudnia 2016 19:09
Hmm mój Flower Bomb wygląda trochę podobnie.
Próbowałam wrzucić link,  ale nie umiem..
nie nie, to nie to 😉 prawie taka sam buteleczka jak ta którą wrzuciłam, ta "nakrętka" też jest taka duża i sie nie ściąga tylko od razu się nią psika 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
06 grudnia 2016 19:30
Kurcze,  szkoda że wczoraj nie spytałaś,  buszowalam po półkach hihi 🙂.
To taki jakby "leżacy" flakon 😉 mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi
Czy ktoras z Was kupuje testery? Rzeczywiscie są fajniejsze?
hanexxx, ja kupiłam na iperfumy, cena atrakcyjna, a produkt pełnowartościowy 🙂
A w ogóle ktoras z Was miala paco rabanne lady milion o pojemnosci 80 ale w stojacym flakonie? Bo tafilam na takie testery 😉 nie wiem bo zdawalo mi sie ze te parfumy kladzie sie na "boczku" 😉 ale moze to zalezy od pojemnosci
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się