Perfumy

Seksta   brumby drover !
02 grudnia 2008 20:19
NIEWIDZIALNA Ja jestem zakochana w CK Euphoria, troche slodkawy ale nie za bardzo, swiezy...podobny do hugo boss- femme i moze dlatego tak bardzo go lubie...😉
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
02 grudnia 2008 20:54
_zaba_ napisał: od kilku lat jestem absolutnie wierna mojemu najukochańszemu na świecie DIOR ADDICT!!!Przyznaję-psiknę sie czasem dla urozmaicenia czymś innym (BURBERRY,KENZO,CACHAREL,CHOPARD...),ale na wszsytkie ważniejsze wyjścia najchętniej sięgam po mojego najukochańszego ADDICT'a 😉

o tak Addict, moje ukochane perfumy. niestety niedawno się skończyły i chwilowo mam problemy z kasą, więc używam innych perfum które lubie Gucci eau da parfum, Hugo Boss Deep Red, D&G The One, i Addicta II.
polecam Yves Rocher Ode a l'amour
Gillian   four letter word
02 grudnia 2008 21:15
Escada magnetism - no naprawdę działa 😉
Gillian napisał: Escada magnetism - no naprawdę działa 😉
oj tak...
Ja od roku używam http://www.ceneo.pl/97705
ale sama już zapachu nie czuję. Bardzo wielu osobom ten zapach sie podoba 🙂
niemniej jednak nastepnym raziem kupie coś co bede ja czuła
ostatnio mi przypadły do gustu te perfumki http://www.ceneo.pl/591656
Ja jestem uzależniona od Męskich Kenzo - szczerze mówiąc nie wiem jak się dokładnie nazywają, poznaję zawsze po flakonie w Sephorze
Sama używam Pumy Aqua i też strasznie mi się podoba
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
02 grudnia 2008 22:35
Ja uwielbiam
Ferragamo, Incanto charms
Ghost, Cherish
Armani, Diamonds
Paris Hilton (takie różowe w czarne paski)
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
02 grudnia 2008 22:54
ja jestem uzależniona od męskich Hugo Boss Selection i Soul
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
03 grudnia 2008 10:49
no a z męskich bije wszystkie inne Baldessarini Del Mar
naprawdę - mój ideał
Kiedyś i przez lata: Flower By KENZO,teraz "od zawsze" Hugo Deep Red.

Na "jutro" wymarzyły mi się Diora Pure Poison - ale na razie kasy brak, na takie fanaberie, więc pomyśle o tym jutro 😉
Ja kupiłam przez net .Przez "przypadek" czeski sklep.
parfums.cz
info@parfums.cz
Szybko przysłali i cena miła dla kieszeni.
CK Escape- mój ulubiony.
Ja jestem stałą fanką Kenzo L´eau par, a od niedawna jego limitowanej wersji Ice  ;D
1. Chanel mademoiselle

2. Moschino couture

3. DKNY zielone (obecnie używam🙂😉

4. Dolce Gabbana the one

5. Nina Ricci

6. Gucci Rush 2

Zawsze i wszędzie!

Kiedyś zmęczyłam kilka flakonów Britney Spears... całkiem sympatyczny zapach, ale już bym do niego nie wróciła..😉

Mój chłopak uwielbia amore amore, kiedyś używałam, ale jak dla mnie to są perfumy typu "dobre dopóki się nie skończą"

KENZO, ale ten niebieski. Jest boski. Za to inne nie przypadły mi do gustu.

A jaki perfum polecacie dla 23'letniego chłopaka, jako prezent na swięta?
Quendi ostatnio wpadł mi w gust kevin clain MAN... sprawdź, może też Ci się spodoba🙂
Mojemu chłopakowi wpadło w oko (a raczej w nosek) ostatnio amore amore męskie🙂
zaba   żółta żaba żarła żur
04 grudnia 2008 08:32
Baby,prawda jest taka,ż perfum nie powinno kupowac sie w prezencie.Mało kiedy jest sie na 100% pewnym,że zapach przypadnie do gustu!Zastanów sie może Quendi nad innym prezentem.  😉
Może coś w tym jest 🙂  Ale dośc dobrze znam jego gusta, bylismy ostatnio w perfumeri i troche też go podpatrzyłam co mu sie podoba..

Ale chciałam żebyście mi polecili jakie są fajne waszym zdaniem, bo przecież każdego nie będe wąchać i wszystkich nie znam, a może trafie na coś ciekawego jeszcze 🙂

Na 100% wiem że on uwielbia zielonego esprita, ale szukam jeszcze innych wariantów 🙂

Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
04 grudnia 2008 16:10
Ja dzis zamówilam dla męza , prezent od MIkołaja, Davidoff Good Life 🙂
A sobie zazyczyłam Clinique Simple 😀
Kiedys uwielbialłam Dune Diora, potem byl czas Eternity Kleina, potem Escape Kleina - ktore do dzis kocham, Este Lauder - pleasures.
Kazdy zapach towarzyszyl mi na innym etapie mojego zycia i nie chce do niektorych wracac zeby nie przywoływac wspomnien 😉
latem cacharel amor amor zielony- choc ten najnowszy tez mi sie podoba i gucci envy me 2
jesienia  i zima amor amor czerwony i gucci envy me rozowy🙂
a czasami jak mi sie przypomni aqua di gio g.armani
z meskich lubie chrome azzarro -zapach chodzi za mna od jakis 6-7lat...polo blue, i givenchy w takim fioletowym opakowanku nazwy nie pamietam,no i klasycznie "franek" fahrenheit... 😡
Dziewuchy a macie tak, że zapachy kojarzą Wam się silnie z okresem w waszym życiu, z konkretnymi osobami, sytuacjami, widokami? Ja mam pamięć węchową bardzo dobrze. Czasami to miłe, czasami nie, zależy jakie się ma wspomnienia.

Ostatnio usiadł w autobusie za mną facet wypachniony tym samym, czym pachniał mój były. Okropne to było uczucie, bo przypominało bardzo fajne czasy (początek naszej znajomości) które ani się nie zawrócą, ani nie powtórzą.

Macie coś takiego?
Gillian   four letter word
04 grudnia 2008 19:17
hehe a ja już myślałam, że mam film wkręcony po prostu na Escadę, miło że ktoś potwierdza działanie  😅
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
04 grudnia 2008 19:19
Dziewuchy a macie tak, że zapachy kojarzą Wam się silnie z okresem w waszym życiu, z konkretnymi osobami, sytuacjami, widokami? Ja mam pamięć węchową bardzo dobrze. Czasami to miłe, czasami nie, zależy jakie się ma wspomnienia.

Ostatnio usiadł w autobusie za mną facet wypachniony tym samym, czym pachniał mój były. Okropne to było uczucie, bo przypominało bardzo fajne czasy (początek naszej znajomości) które ani się nie zawrócą, ani nie powtórzą.

Macie coś takiego?



Jakoś nie mam.
Aurelka-mamy,mamy...w dwie strony- jak wyczuje fahrenhaita summer to mnie skreca wymiotnie😀 😎
jak polo blue to sie oczko zaszkli 😡
Po dwuch minutach w perfumerii boli mnie głowa, ktoś tak ma?
Za to uwielbiam Deep Red i Dune na mojej żonie.
kiedys tak mialam- bol glowy i mdlosci- albo jak powachalam wiecej niz 5-6 zapachow to total odjazd
teraz chyba mi sie wyroslo z tego 😀
ja już za stary jestem na wyrastanie 😉
Moon   #kulistyzajebisty
04 grudnia 2008 20:09
U mnie ostatnio absolutny hit - Lancome Magnifique.  😍
No i niezniszczalny Coco Chanel Mademoiselle kocham miłością ogromną.

Dziewuchy a macie tak, że zapachy kojarzą Wam się silnie z okresem w waszym życiu, z konkretnymi osobami, sytuacjami, widokami? Ja mam pamięć węchową bardzo dobrze. Czasami to miłe, czasami nie, zależy jakie się ma wspomnienia.

Ano też mamy. Nie wiem czemu, ale mnie przede wszystkim kojarzą się najpierw osoby, potem pora roku (?!), a na koniec dane sytuacje.
Ada   harder. better. faster. stronger.
04 grudnia 2008 20:35

Dziewuchy a macie tak, że zapachy kojarzą Wam się silnie z okresem w waszym życiu, z konkretnymi osobami, sytuacjami, widokami? Ja mam pamięć węchową bardzo dobrze. Czasami to miłe, czasami nie, zależy jakie się ma wspomnienia.

Ano też mamy. Nie wiem czemu, ale mnie przede wszystkim kojarzą się najpierw osoby, potem pora roku (?!), a na koniec dane sytuacje.


U mnie zawsze od razu jakby przewija się przed oczami film, sytuacje kojarzące się z danym zapachem.
Z porą roku bardziej kojarzą mi się piosenki.
Dziewuchy a macie tak, że zapachy kojarzą Wam się silnie z okresem w waszym życiu, z konkretnymi osobami, sytuacjami, widokami? Ja mam pamięć węchową bardzo dobrze. Czasami to miłe, czasami nie, zależy jakie się ma wspomnienia.


Tak, tak! Ja mam cos takiego. Czasami poczuje ( nawet nie wiem skad i jakim cudem) jakis zapach, ktory mi sie z czyms skojarzy i zaczynam wspominac.


Ja aktualnie jestem wierna mojemu ukochanemu Jil Sander sport. W ogole go nie czuje. Czasami Lacosta. Musze sie wybrac i posuzkac jakiegos zapachu nowego
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się