Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Bryczesy

poprzednia następna
Strony: 1 ... 356 357 [358] 359 360 ... 365 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Bryczesy  (Przeczytany 2062641 razy)
dairoxroxi

Moje ogłoszenia
« #10710 : Październik 24, 2019, 09:32:06 »
Odpowiedz cytując
Pytanie, jak wypadają zimowe bryczesy Pikeur? Standardowo czy może przez polar i inny materiał trochę mniejsze?  oczy2 normalnie nosze 36, ale znalazłam fajne na promocji i dostępny jest tylko 38 rozmiar  emoty327
#link
czeggra1

« #10711 : Październik 24, 2019, 09:50:16 »
Odpowiedz cytując
dairoxroxi , softshellowe Pikeury wypadają trochę większe.
#link
dairoxroxi

Moje ogłoszenia
« #10712 : Październik 24, 2019, 11:15:37 »
Odpowiedz cytując
czeggra1 szkoda, dzięki za szybką odpowiedź  kwiatek
#link
Sankaritarina

Moje ogłoszenia
« #10713 : Październik 25, 2019, 22:11:32 »
Odpowiedz cytując
kamcia665, izydorex, larabarson, Dance Girl, Dzięki za opinie!
Z racji oszczędności, pewnie wyceluję w Decathlon... ale może te Pikeury się gdzieś pojawią...
#link
W tym szaleństwie jest metoda
mindgame

« #10714 : Listopad 17, 2019, 19:45:54 »
Odpowiedz cytując
dziewczyny polecicie jakieś bryczesy zimowe z wysokim stanem dla zmarzlucha? no i długie nogawki?
#link
ancyk0991

Moje ogłoszenia
« #10715 : Listopad 26, 2019, 19:01:19 »
Odpowiedz cytując
Mam pytanko odnośnie silikonowego leja (czy może leju oczy2)
Wiem, że część z nich pozostawia nieestetyczne ślady na siodle. Chcę tego uniknąć. Jakie firmy powinnam zatem odrzucić?? wink
#link
Horseline_89

« #10716 : Listopad 26, 2019, 20:12:19 »
Odpowiedz cytując
Spooks zostawia duży uśmiech I Makebe też, tylko że to łatwo schodzi.

Equiline nie zostawia śladów i pikeur też nie:D (tylko że nic nie kleją, a equiline z czasem po wielu praniach zrobiły mi się ostre i rysowały siodło..)

#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #10717 : Listopad 27, 2019, 16:23:14 »
Odpowiedz cytując
Jak dla mnie Pikeur klei dobrze, może nie jakoś ultra mocno, ale nieco lepiej niż klasyczne leje u nich. Śladów nie zostawia. Nie zostawiają też śladów moje leginsy z True Ridera, ale kleją jakby mniej niż Pikeury - za to są super cieniutkie, wygodne i mają kieszonkę na telefon na udzie. Mam wersję letnią, idealne na upały duży uśmiech
#link
olga96

Moje ogłoszenia
« #10718 : Listopad 27, 2019, 16:39:46 »
Odpowiedz cytując
Schockemohle nie zostawiają
#link
milusia

czas na POZYTYWNE zmiany!!!

« #10719 : Listopad 30, 2019, 19:26:10 »
Odpowiedz cytując
Pomocy dziewczyny. Jeśli bryczesy Pikeur 36 są dla mnie idealne to jakie wybrać Equiline?
Ewentualnie gdzie znajdę jakiejś innej firmy zimowe białe?
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2019, 19:28:30 wysłane przez milusia » #link
dogonić marzenia...uśmiech
azzawa

« #10720 : Grudzień 02, 2019, 23:05:33 »
Odpowiedz cytując
Czy ktoś z was farbował kiedyś bryczesy na inny kolor? Dorwałam fajne jeansowe bryczki na promocji, ale tylko w jasnoniebieskim kolorze i zastanawiam się czy da się je jakoś przyciemnić. Normalne farbowanie  zakłada moczenie w gorącej wodzie, a przez silikonowy lej nie wiem czy nic im się nie stanie ehh
#link
Aleks

Moje ogłoszenia
« #10721 : Grudzień 08, 2019, 15:19:33 »
Odpowiedz cytując
azzawa - pewno się stanie coś, skoro temperatura prania to max 30 stopni, nie prasować, nie suszyć w suszarkach bębnowych, i ogólnie unikać wysokich temperatur.
#link
Be kind to unkind people. They need it most.
"Jedyne co stoi pomiędzy Tobą, a Twoim celem, to te bzdury, które sobie mówisz, że nie dasz rady."
Jordan Belfort
ancyk0991

Moje ogłoszenia
« #10722 : Grudzień 09, 2019, 14:55:47 »
Odpowiedz cytując
Dziękuję  kwiatek
#link
anniaa

« #10723 : Styczeń 25, 2020, 12:55:44 »
Odpowiedz cytując
Mam pytanie odnośnie jakości bryczesów Spooks, czy ktoś z Was ma lub miał i może podzielić się opinią? Nie chcę wyrzucać w błoto 600zł...
#link
mx

« #10724 : Styczeń 25, 2020, 21:25:55 »
Odpowiedz cytując
Mam dwie pary. Jedne treningowe, jedne na zawody.
OGROMNY plus za brak kieszeni, szczegolnie w białych (prześwitujaca ‘podszewka’ kieszeni grrr..). Na codzień tez nie używam kieszeni w bryczesach, wiec absolutnie mi to nie przeszkadza. Dodatkowo ładniej się układaka jak siedzisz na koniu. Silikonowe leje swietne (tradycyjnych nie znam, wiec się nie wypowiem). Jedynym minusem dla mnie, jest dosyć niski stan. Ale da się naciagnac, sa bardzo elastyczne.  hurra!
Dodatkowo dobrze się piora i nie łapia brudu. Ale zrobiłam reklame... ale dla mnie warte swojej ceny.
#link
kotbury

« #10725 : Styczeń 26, 2020, 22:30:12 »
Odpowiedz cytując
Ja jestem spooksomaniaczką ale mam troszkę inne wrażenia niż mx.

Zalety - mega wygodne. Świetny lej. Bardzo elastyczne. ładne i porządnie szyte. szwy równe, elastyczne, nieuwierające. Aplikacje porządnie przyszyte, nic nie odpada (ani perełki, ani cekinki itd.).

Ale- materiał jest delikatny. Imho wlaśnie dość szybko łapie brud i się łatwo zaciąga- trzeba uważać.
To nie są portki na cały dzień do stajni i latania z widłami. Ale za to bardzo dobrze znoszą pranie. Nie blakną, nie mechacą się. Latem piorę po każdej jeździe i nic im to nie robi. Plamy dobrze schodzą potarte mydełkiem do plam.

I ładne przede wszystkim- kobiece. w moim odczuciu mają średni stan.
Trzymają rozmiarówkę. L to takie dobre 40, M - duże 38 itd.

Moim zdaniem opyla się kupować bezpośrednio z niemieckiej strony bo za rejestracje na newsletter jest zniżka. do tego co chwilę jakiś sale i promka. Często promki na "darmowe wysyłki". Więc warto się "przyczaić" i sprawdzać. Najwięcej info o promkach maja na insta swoim.
#link
dar

Moje ogłoszenia
« #10726 : Luty 12, 2020, 13:41:02 »
Odpowiedz cytując
Mam pytanko odnośnie silikonowego leja (czy może leju oczy2)
Wiem, że część z nich pozostawia nieestetyczne ślady na siodle. Chcę tego uniknąć. Jakie firmy powinnam zatem odrzucić?? wink

Mi się świetnie sprawdzają ELT, jestem w nich zakochana. Mam model FUN SPORT.

Czy ktoś za to może wyrazić swoją opinię o nowych modelach Horze? Kupiłam model Tara z wysokim stanem i się doczytałam, że powinno się brać rozmiar mniejsze a zamówiłam mimo wszystko swój rozmiar aktualny.

Po przygodzie z HKM osobiście odrzucam od razu tą markę a wszystkie Fair Play, Busse oraz Horze w moim odczuciu są bardzo podobnymi jakościowo markami. Mam nadzieję się pozytywnie zaskoczyć z Horze.

Teraz moimi top producentami są Covalliero i ELT.
#link
Wszystkiego nie zrobisz od razu.
taggi

łajza się ujeżdża w końcu

« #10727 : Luty 12, 2020, 19:42:09 »
Odpowiedz cytując
Polecicie mi jakieś wytrzymałe bryczesy, jeansowe z pełnym lejem, żebym nie zbankrutowała?
#link
"bo to jest tak jak ze skokiem... trzeba rzucić serce za przeszkodę"
Puma

Moje ogłoszenia
« #10728 : Luty 12, 2020, 21:03:40 »
Odpowiedz cytując
BR jeansowe są ekstra, tylko mają lej silikonowy pełny. Nie wiem czy mają standardowe pełne? Chyba, że może być wink
#link
Gdyby nie porażki, nie potrafilibyśmy docenić zwycięstwa...
epk

« #10729 : Luty 12, 2020, 21:14:21 »
Odpowiedz cytując
taggi, ja mam Horze te: https://hayloft.pl/produkt/horze-bryczesy-arabella?attribute_pa_size=40&gclid=CjwKCAiA4Y7yBRB8EiwADV1haQv1qQ5f7MmtiHAjyjfDGYDwM6RiFcYwjziMRKLDFz3fZ8Yuo0ComBoC-TAQAvD_BwE
Był moment, że ściągałam je z tyłka co parę dni do prania a tak nosiłam wiecznie. I szczerze wyglądają bardzo ok. Trochę starł się lej, ale mnie to akurat kompletnie wisi.
#link
Pozwólcie, że zaleję Was blaskiem swej chwały!
KARUZELA - WSZYSTKIEMU WINNA JEST KARUZELA. ON JUŻ RZYGA TĄ KARUZELĄ I OD TEGO ZAPALIŁA MU SIĘ WĄTROBA...
taggi

łajza się ujeżdża w końcu

« #10730 : Luty 12, 2020, 22:12:53 »
Odpowiedz cytując
Okej, okej.... dzięki za propozycje. Silikonowego leja jednak wolałabym uniknąć. Ktoś ma jeszcze coś bardziej z klasycznym ujęciu? wink
#link
"bo to jest tak jak ze skokiem... trzeba rzucić serce za przeszkodę"
rosakosa

« #10731 : Luty 13, 2020, 21:13:02 »
Odpowiedz cytując
epk, a jaki one mają stan i jak wypada rozmiarówka? Bo wyglądają naprawdę fajnie
#link
epk

« #10732 : Luty 13, 2020, 21:26:24 »
Odpowiedz cytując
rosakosa, stan taki ciut wyższy ale nie zupełnie wysoki. Ja mam je chyba rozmiar mniejsze niż normalnie - ale ja lubię mocno opięte bryczesy, więc to zależy. Wg mnie są tak pomiędzy rozmiarami.
#link
Pozwólcie, że zaleję Was blaskiem swej chwały!
KARUZELA - WSZYSTKIEMU WINNA JEST KARUZELA. ON JUŻ RZYGA TĄ KARUZELĄ I OD TEGO ZAPALIŁA MU SIĘ WĄTROBA...
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #10733 : Luty 14, 2020, 11:18:52 »
Odpowiedz cytując
rosakosa, mi one nie pasowały. Mój rozmiar był za wielki, rozmiar mniejsze były jakby mikro przymałe, a też noszę bryczesy opięte mocno. Dość sztywne jak na sportowe spodnie, materiał z tych raczej grubszych. Pojeździłam moment i sprzedałam
Z tym, że ja jestem nieodżałowaną fanką Pikeura i nie mam praktycznie innych bryczesów. Obie pary jeansowych Pikeurów uwielbiam
#link
Lepiej profesjonalnie odstawiać amatorkę, niż amatorsko silić się na profesjonalizm
Kampari

« #10734 : Luty 16, 2020, 15:53:59 »
Odpowiedz cytując
Pikeur Lucinda Grip steel grey - ma ktoś? Potrzebowałabym zdjęcia, jaki to kolor, czy wpada w niebieski/granatowy? Chciałam szare bryczesy, a w necie wyglądają różnie.
#link
tuch

WWW Moje ogłoszenia
« #10735 : Luty 17, 2020, 12:05:26 »
Odpowiedz cytując
To jest taki ciemno szary kolor lekko wpadający w stalowy. Jest dobrze nazwany. W moim ogłoszeniu jest dość dobrze oddany ten kolor.
#link
Meise

« #10736 : Luty 27, 2020, 11:04:11 »
Odpowiedz cytując
Czy możecie polecić jakieś bryczesy albo jeździeckie legginsy, które są wykonane z miękkiego elastycznego materiału i mają fajne, ciekawe wzory?

Zależy mi, żeby materiał nie był sztywny jak w bryczesach z Covalliero.. Jak już je założę to powiedzmy, że są spoko, ale zakładanie to mordęga i materiał gruby i sztywny...

Fajnie jakby pod te legginsy można było włożyć bieliznę termo zimą. Czyli żeby były elastyczne a dopasowane. Macie coś fajnego do polecenia?
#link
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #10737 : Luty 27, 2020, 11:12:20 »
Odpowiedz cytując
Meise, większość Pikeurów jest mięciutka jak kaczuszka wink
#link
Lepiej profesjonalnie odstawiać amatorkę, niż amatorsko silić się na profesjonalizm
Meise

« #10738 : Luty 27, 2020, 11:20:23 »
Odpowiedz cytując
Ok, to idę pogrzebać, ta "kaczuszka" mnie przekonuje  hihi

Np mam bryczki z deca, które były śmiesznie tanie i... je uwielbiam. Jak tylko są wyprane to od razu są pierwszym wyborem. Niestety mechacą się w praniu, a ja mam manię prania. Domyślam się, że Pikeur to inna jakość  wink

A legginsy możecie jakieś polecić? Żeby można było rach ciach na tyłek naciągnąć i na koń  konik
#link
Perlica

Wielki Brat patrzy :)

« #10739 : Luty 27, 2020, 11:22:39 »
Odpowiedz cytując
Meise, Spooks ma fajne legginsy
#link
Strony: 1 ... 356 357 [358] 359 360 ... 365 Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Bryczesy

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.128 sekund z 20 zapytaniami.