skoki luzem - zdjęcia/filmiki

No to my na pierwszy ogień 😉 pierwszy raz w korytarzu nie skaczacy nic poza kopertkami wczesniej 😉








watek na zasadach tego ze starej volty. czyli czekamy az zostana skomentowane zdjecia poprzednika 😉
deborah   koń by się uśmiał...
01 grudnia 2008 12:20
galopada pierwsze dwa zdjęcia takie sobie.. ale trzecie super...

kleopatra66 piękny koń i kapitalnie pracuje przodem. chciałoby się trochę więcej pracy grzbietu i szyi ale generalnie super obrazek. więcej zdjęć prosze 🙂
Stare ale jare








halo halo rozmiar zdjęc nieodpowiedni
deborah dzieki 🙂 a tak dla jasnosci na pierwszym to drag oparty z jednej strony stojaka wiec nawet sie zdziwilam ze nie przegalopowal przez nigo ^^ a ta stacjonata to tez malenstwo 🙂 blizej wiosny chcialabym postawic mu kolo 110-120 zeby zobaczyc jak sobie radzi 🙂😉
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
01 grudnia 2008 16:59
Galopada szallejeszsz... ;p
Laguna uwielbiam Twoje konie, a siwego najbardziej. Ukradnę go kiedyś, zobaczysz 😉
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
03 grudnia 2008 11:30
wrzucam filmik ze skoków luzem Lilki.

Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
03 grudnia 2008 11:49
Fajnie podwozie chowa, ale z miejsc skacze. Polecam duzo pacy na szeregaz gimnastycznych 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
03 grudnia 2008 11:57
z miejsca skacze? wg mnie tylko na ostatnim skoku ciasno było i jakoś się wykaraskał z tego.. reszta b fajnie
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
03 grudnia 2008 12:38
Moj błąd miało być na ostatnim ale tak to jest jak ktoś najpierw pisze potem myśli :P.
To że jest blisko nie oznacze że musiał tak skoczyć 🙂
Dzięki szeregom nauczy się tak odmierzac odległości że już z daleka oceni czy  pasi, czy nie i skróci, albo doda, ale to jest jeden skok po którym nie można właściwie nic wnioskować. Generalnie bardzo pozytywnie 🙂
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
03 grudnia 2008 16:53
Zuziasta, Deborah o mojej mowicie?
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
03 grudnia 2008 17:05
Tak 🙂
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
03 grudnia 2008 17:28
🙂😉 super, ciesze sie🙂😉 i pozwole sobie skomentowac jak to bylo..
otoz klaczka miala wtedy niecale piec lat i wlasciwie dopiero kilka miesiecy wczesniej zaczela swoja przygode ze skokami na zasadzie czegos wiecej niz pojedyncze skoki. odskok w szeregu jej nie pasowal przez co odbicie wyszlo za daleko (co mi sie nie podoba), ale generalnie Lilka ma duze mozliwosci jezeli chodzi o wysokosc wiec zrobila sobie dosc spory zapas. Co do pojedynczej stacjonaty - rzeczywiscie skok byl prawie z miejsca, bo dorobila pol fouli.
  Potem zaczelysmy wiecej skakac az wreszcie po kilku miesiacach zaczal sie trening skokowy. męczylysmy szeregi gimnastyczne i wydluzanie fouli (bo z tym byl problem) no i wszystko zmierzalo w dobra strone, nawet przeszlysmy pierwsze zawody, ale niestety pozniej problemy ze zdrowiem konia i miesieczna przerwa. dzis pierwsza jazda "po" no i powoli bedziemy wracac do formy🙂
ale ciesze sie ze sie podobalo🙂😉
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
03 grudnia 2008 18:04
taggi czekamy na nastepne filmy, zdjęcia i relacje z postępów skokowych kobyłki. 🙂
erieen   szczery słowiański uśmiech
03 grudnia 2008 22:28
moje siwe, jakość niestety filmikowa
W sumie mało z korytzrzem obyty i skoki wychodzą różne, raz podwozie chowa, a raz pięknie mu zwisa (jak na zaączonych obrazkach)

Jak przypominamy to i ja dorzuce 🙂 Moja Gadzina podskakująca.



Jakośc koszmarna bo kadry z ciemnego filmiku, ale załóżmy, że najwazniejsze widac 🙂




A tak skacze ekipa ze stajni ujeżdżeniowej (korytarz stawiany w ramach rozrywki koników):









Teoretycznie jeden z tych koni ma baaardzo skokowy rodowód, ciekawe, czy widać który  🤣
quantanamera zgaduję: drugi?  😀iabeł: ewentualnie jeszcze się zastanawiam nad ostatnim  🙂
kpik   kpik bo kpi?
04 grudnia 2008 10:33
też jestem ciekawa który... ostatni?
caroline   siwek złotogrzywek :)
04 grudnia 2008 11:20
Teoretycznie jeden z tych koni ma baaardzo skokowy rodowód, ciekawe, czy widać który  🤣
obstawiam pierwszego  🤣
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
04 grudnia 2008 14:59
drugie, drugi, drugi🙂😉 😅
deborah   koń by się uśmiał...
04 grudnia 2008 15:01
też obstawiam drugiego...

Polonez zapowiada się ciekawie ale zdjecie mikroskopijne 🙁
Nie będe orginalna i powiem, że również podejrzewam numer dwa  😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 grudnia 2008 19:26
Ja jestem za jedynką albo trójką  😎 bo to pewnie podchwytliwe było
Jak jedynka to idę się zabić :P
Obstawiam 3 🙂
Turbo skokowy jest numer cztery 😀 Techniką nie powala na kolana, ale skacze absolutnie wszystko, nie tyka drągów, nie nakręca się, nigdy nie odmawia. Zakochał się w nim niedawno C-klasowy jeździec skoczek i Szatanek wraca do swojej dyscypliny koronnej.
Dwójka to ogier z licencją - skacze też niegłupio, technicznie bardzo fajny, trochę tylko za bardzo atakujący przeszkody. Zostaje przy deptaniu kapusty  🤣
Numer 1 to typ konia, który ma za dużo nóg. Doskonale wygląda na czworoboku, ale na 40cm krzyżaku miewa problemy natury być-albo-nie-być. 😉

Znalazłam jeszcze dla Was siwego, który

- kiedy już trafi w przeszkodę i wszystko mu pasuje skacze tak, że jest na czym oko zawiesić:


- skacze niezwykle ambitnie, zapominając o tym, że stojaki i drągi zostały daleeeeko w tyle i czas lądować:


- wyraża swoją kreatywność poprzez opracowanie nowatorskiej techniki skoku "na baletnicę"
Drugie zdjęcie , a w szczególności ostatnie -są poprostu kapitalne  😀.
😂 😂 troche nieprzepisowo, ale 3 zdjecie to jakiś totalny odlot i to dosłownie wygląda jakby się odfrunął 😁 Na czysto było? Nie ma co...ma chłopina talent i już 👍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się