Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Oficerki

poprzednia następna
Strony: 1 ... 207 208 [209] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Oficerki  (Przeczytany 1050312 razy)
FurryMouse

« #6240 : Sierpień 16, 2020, 07:57:59 »
Odpowiedz cytując
Brzask, nogę mierzę, nogę duży uśmiech ale porównywałam sobie do czapsów. Nie są do ziemi, prawda, ale są do obcasa więc do tego miejsca gdzie jest pięta czyli trochę jakby do stopy bez butów stojącej na ziemi. Do tego pomyślałam, że skoro sztywne oficerkowe czapsy są ok (nie wbijają się w nogę), a dziewczyny pisały, że Ariaty nie opadają to ta 40 będzie dobra (choć do zagięcia faktycznie mam ciut więcej). Co do szerokości to zawsze miałam problem z wysokimi butami, bo wszystkie latały na wąskiej łydce  kukunamuniu ale nie podejrzewam się o aż taką tępotę duży uśmiech mierzone w najszerszym miejscu, w pozycji jak w siodle. Najwyraźniej urosłam po ciąży w dziwnych miejscach.
Jedno jeszcze co mnie zastanawiało to tabela rozmiarów, bo niby jest napisane height/width ale jak dla mnie to w tabeli jest chyba na odwrót?

Edit: kurde, czapsy oficerkowe zaczynają się jednak wyżej niż myślałam
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2020, 14:04:21 wysłane przez FurryMouse » #link
zembria

Moje ogłoszenia
« #6241 : Sierpień 17, 2020, 09:33:00 »
Odpowiedz cytując
FurryMouse Ja jak mierzę wysokość łydki od ziemi do zgięcia to mi wychodzi właśnie 40cm a oficerki mam wysokość 44 według ich tabeli i wyglądają jak na fotkach z poprzedniej strony. Pisałam że niedoszacowałam mocno przy pomiarze. Na szerokość też mam takie 32,5 - 33 cm, a były za szerokie te 33, wzięłam 31 i trochę pocierpiałam początkowo wink ale teraz są jak na miarę szyte. Także bez mierzenia będzie ciężko chyba.
#link
FurryMouse

« #6242 : Sierpień 17, 2020, 15:10:11 »
Odpowiedz cytując
zembria, poprosiłam mojego faceta żeby mi zmierzył nogę i jednak więcej wyszło. Coś tam zamówiłam. Zobaczymy. Nienawidzę kupować ciuchów przez neta, a butów to już w ogóle więc znając moje szczęście będę musiała odesłać i albo wymienić albo...nie wiem, kupić coś innego. Bo w okolicy tylko w equishopie są, a oni zamknęli na razie sklep stacjonarny
#link
ms_konik

Две вечности сошлись в один короткий день...

Moje ogłoszenia
« #6243 : Sierpień 25, 2020, 15:33:42 »
Odpowiedz cytując
KaNie,
a w którym sklepie kupowałaś swoje ariaty, te które Ci wymienili na nowe ( tak, wiem, że w Niemcowie)?
Chodzi mi głównie o to, żeby nie było problemów przy ewentualnej reklamacji...
#link
Jachcy-Drachcy-Jachcy-Droni z Cypką-Drypką-Lampamponi, Szacha-Szaracha-Szaragoni wink

KaNie

« #6244 : Sierpień 25, 2020, 15:44:40 »
Odpowiedz cytując
ms_konik
w Reitsport Manski w Güstrow. Aczkolwiek sklepu internetowego nie polecam. Jak musze tam zamawiac to jade osobiscie. Oni maja tam konkretny bałagan i cieżką obsluge internetową.
#link
"Do lasu idę
bo przytomnie pragnę żyć
Smakować życia sok
wysysać z kości szpik
Co nie jest życiem
wykorzeniam
by kiedyś martwym
nie umierać"
— Thoreau- Walden
ms_konik

Moje ogłoszenia
« #6245 : Sierpień 25, 2020, 15:59:18 »
Odpowiedz cytując
KaNie,
ok, dzięki uśmiech
To się jeszcze porozglądam wink
#link
Jachcy-Drachcy-Jachcy-Droni z Cypką-Drypką-Lampamponi, Szacha-Szaracha-Szaragoni wink

KaNie

« #6246 : Sierpień 25, 2020, 16:25:39 »
Odpowiedz cytując
ms_konik
ja sadze ze kazdy sklep nawet w PL musi respektować to jak wyglada w Ariacie gwarancja na oficerki. Ja przyszlam, pokazalam mikro dziurke, spisalam protokol gwarancyjny , oddalam buty i koniec. Na nowe czekalam 2 tygodnie.
#link
"Do lasu idę
bo przytomnie pragnę żyć
Smakować życia sok
wysysać z kości szpik
Co nie jest życiem
wykorzeniam
by kiedyś martwym
nie umierać"
— Thoreau- Walden
ms_konik

Moje ogłoszenia
« #6247 : Sierpień 25, 2020, 16:44:50 »
Odpowiedz cytując
Też tak sobie w sumie pomyślałam,
czekam na odpowiedź ze sklepu, czy ściągną dany rozmiar.
W razie co, będę zamawiać stąd:
https://www.ariat.com/de/de
#link

FerventAxis

« #6248 : Wrzesień 05, 2020, 19:26:44 »
Odpowiedz cytując
Ma ktoś Cavallo Insignis? Skóra jest twarda czy bardziej miękka? Zależy mi na prawdziwie ortopedycznych oficerkach  konik
#link
izkadul

Moje ogłoszenia
« #6249 : Wrzesień 06, 2020, 17:02:42 »
Odpowiedz cytując
KaNie,
a w którym sklepie kupowałaś swoje ariaty, te które Ci wymienili na nowe ( tak, wiem, że w Niemcowie)?
Chodzi mi głównie o to, żeby nie było problemów przy ewentualnej reklamacji...

Ja kupowałam i reklamowalam ariaty w koniku  (popekala skóra podszywajaca sznurowki)
Po jakiś 10 dniach dostałam ten sam model noweczki bez żadnego problemu i pytań ze strony sklepu czy producenta
Także serwis polecam
#link
ms_konik

Moje ogłoszenia
« #6250 : Wrzesień 06, 2020, 18:40:38 »
Odpowiedz cytując
izkadul,
dzieki za info uśmiech , buty zostały właśnie w koniku zamówione.
#link

karolina_

« #6251 : Wrzesień 14, 2020, 23:18:38 »
Odpowiedz cytując
Czy ktoś ma petrie olympic I moze mi powiedzieć czy są bardzo sztywne, np w porównaniu z butami z Derby? W ciągu ostatnich kilku lat skręciłam obie kostki i strasznie mi teraz lataja stopy w miękkich butach z Hippiki, więc potrzebuje czegoś sztywnego
#link
kotbury

« #6252 : Wrzesień 15, 2020, 15:29:25 »
Odpowiedz cytując
Nie podzielę się info odnośnie olimpików (w dniu, w którym chciałam złożyć zamówienie koń mi się kontuzjował na dłużej- życie to dziw...a) ale mi się skręcają kostki gdy mam za wąską podeszwę.
Przy próbie oparcia stopy, gdy podeszwa jest wąska to gdy się opieram bardziej na którejś części to fik- właśnie kostka wykręcona. W butach z szeroką podeszwą nie mam tego problemu i od razu mam dużo lepsze oparcie i od tego lepszy dosiad.
#link
karolina_

« #6253 : Wrzesień 15, 2020, 20:09:55 »
Odpowiedz cytując
Dobry patent, spróbuję. Ale chyba pomogą mi już tylko sztywne buty bo moje kostki mają bardzo dziwny zakres ruchu bo po tych skreceniach nie widziały ortopedy (kiepskie momenty na gips czy podobne wynalazki)
#link
epk

« #6254 : Wrzesień 15, 2020, 20:14:58 »
Odpowiedz cytując
karolina_, wg mnie Olimpiki są dość sztywne - nie tak jak Anky ale sztywne. Sporo sztywniejsze niż każde skokowe.
#link
Pozwólcie, że zaleję Was blaskiem swej chwały!
KARUZELA - WSZYSTKIEMU WINNA JEST KARUZELA. ON JUŻ RZYGA TĄ KARUZELĄ I OD TEGO ZAPALIŁA MU SIĘ WĄTROBA...
FerventAxis

« #6255 : Wrzesień 16, 2020, 10:13:06 »
Odpowiedz cytując
Ma ktoś może oficerki EGO7? Przymierzam się do kupna, ale nie wiem o ile brać wyższe. Wystarczyłby 1 centymetr zapasu, czy może więcej?
#link
Strony: 1 ... 207 208 [209] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Oficerki

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 20 zapytaniami.