Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Oficerki

poprzednia następna
Strony: 1 ... 200 201 [202] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Oficerki  (Przeczytany 971887 razy)
Constantia

Suum cuique placet

« #6030 : Październik 04, 2019, 20:45:20 »
Odpowiedz cytując
kotbury ja miałam HKM, które używane cały rok (w błocie po kostki wiosną i jesienią) wytrzymały trzy lata. Tylko na początku sztywne były przez jakieś dwa tyg.
#link
Klami

Moje ogłoszenia
« #6031 : Październik 04, 2019, 21:48:54 »
Odpowiedz cytując
Paris, Dublin, London.... ergo trzy modele oficerek Hippica. Jakie różnice? Które wypadają najlepiej?
#link
Malina_M

« #6032 : Październik 10, 2019, 17:16:34 »
Odpowiedz cytując
W jakim jeszcze sklepie internetowym oprócz pasi-konik dostanę oficerki cavallo?
#link

natip

« #6033 : Październik 11, 2019, 09:39:17 »
Odpowiedz cytując
MalinaM cavalloshop.
#link

Malina_M

« #6034 : Październik 11, 2019, 14:15:43 »
Odpowiedz cytując
natip niestety ale mają tylko pojedyncze sztuki i to nic ciekawego...

kotbury jesli szukasz tanich oficerek to ja polecam HKM mam wersję zimową juz 2 sezony stan prawie idealny przy jednym koniu. Kupiłam kiedyś z horsetack na promocji (oni często mają 15-20% z różnych okazji) za jakieś niecałe 600zł. Myślę że na codzienne treningi w lepszej cenie i jakości nie znajdziesz. Tylko jeden wielki -. Moje mają baaardzo śliską podeszwę i jak było tylko trochę śniegu to można było się zabić. Dałam szewcowi na bodbicie gumą antyposlizgową i jest już ok uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2019, 16:52:20 wysłane przez Malina_M » #link

Anitka33241

Moje ogłoszenia
« #6035 : Październik 13, 2019, 10:42:52 »
Odpowiedz cytując
PETRIE Oficerki Melbourne
czy
CAVALLO Oficerki Linus Jump?

Proszę o opinie, to będą moje pierwsze oficerki duży uśmiech
#link
draskaeb

« #6036 : Październik 13, 2019, 11:11:23 »
Odpowiedz cytując
Ja mam i Petrie i Cavallo, już kilkuletnie. Które bym wybrała? Trudne pytanie, napewno skóra w Cavallo ciut lepszej jakości, ta w Petrie wyglada trochę jak grubsza tektura. W Cavallo mozna doprowadzić do wysokiego połysku a Petrie nigdy bo ta skóra jest inna, nawet jak nakładałam pastę z woskiem na ciepło i polerowałam rajstopą. Ja modele mam ujeżdżeniowe.
#link
Anitka33241

Moje ogłoszenia
« #6037 : Październik 13, 2019, 11:23:33 »
Odpowiedz cytując
Ja mam i Petrie i Cavallo, już kilkuletnie. Które bym wybrała? Trudne pytanie, napewno skóra w Cavallo ciut lepszej jakości, ta w Petrie wyglada trochę jak grubsza tektura. W Cavallo mozna doprowadzić do wysokiego połysku a Petrie nigdy bo ta skóra jest inna, nawet jak nakładałam pastę z woskiem na ciepło i polerowałam rajstopą. Ja modele mam ujeżdżeniowe.

dzięki za odpowiedz  kwiatek
Bardziej mnie Petrie przekonują bo cena niższa ale widziałam na forum kilka negatywnych opinii
#link
Malina_M

« #6038 : Październik 14, 2019, 15:38:16 »
Odpowiedz cytując
To i ja się dopytam lepsze/wygodniejsze/trwalsze będą BR Venetia czy Ariat-y ?
#link

draskaeb

« #6039 : Październik 14, 2019, 21:23:16 »
Odpowiedz cytując
Malina_M wygodniejsze jeśli chodzi o podeszwę to napewno Ariaty. Przetestowałam tyle butów pracując w UK i tylko Ariaty dawały rady przy dziennej ilości kilometrów wychudzonych z końmi i moimi problematycznym stopami. Skóra w Ariatach jest bardzo dobrej jakości ale nie miałam nigdy w dotyku BR wiec nie mam porównania.
#link
kotbury

« #6040 : Październik 21, 2019, 13:00:47 »
Odpowiedz cytując
Ha,

No i nie chcialam oficerek (po analizie, że mi tylko do ciurania) i weszłam do netu kupić czapsy z butami i... kupiłam oficerki  wysmiewa
Te HKMy, o ktorych pisałyście tu - tyle, że za 360 pln... więc wygrały konkurencji "tanio"  hihi

W sumie to mogłam wcześniej polować na oficerki bo nagle się okazuje, że mam bardzo "standardową" łydkę. I rozmiar standard dla rozmiaru 39 jest piko bello... choć:
1. One są ogólnie obszerne - na stopę szeroką i szeroką łydkę
2. mają bardzo dużo gumy z tyłu przy zamku plus wszywkę gumowa na łydce- mega rozciągliwe, więc spokojnie można brac moooocno na styk
3. ciepłe jakieś takie- dla mnie ok, bo będą na zimę akurat.

Z ciulowych rzeczy to:
1. łuczek jest nieładny plus ma napis jebitny HKM wytloczony
2. Za dużo miejsca mam na samym końcu - szerokie w cholewce na samej górze
3. Są klejone... ciekawe ile wytrzymają
4. Mają wnętrze cholewki z takiego materiału przypominającego papaier w dotyku - myślę, że to się szybko przetrze

Ale za to siano.... wink
Tak wiem, nie powinno się kupowac gównianych rzeczy tylko dlatego, że są tanie bo to produkcja śmieci, ale ja jednak sądze sumarycznie, że one sa na plus- szczególnie jako buty na zimę.
#link
Precelek

Dream high- fly even higher.

Moje ogłoszenia
« #6041 : Listopad 06, 2019, 15:19:19 »
Odpowiedz cytując
prośba o pomoc z odczytaniem rozmiaru  kwiatek
PETRIE- rozm stopy 9 to...?
CAVALLO-rozm stpy 6 i 1/2 to....?
sprawdzałam oczywiście w necie ale jest tyle tabeli róznych że nie mogę się połapać  kwiatek
#link
Moje konie, moje spełnione marzenia.

paa

« #6042 : Listopad 06, 2019, 19:58:13 »
Odpowiedz cytując
Precelek, jak dla mnie to 6 1/2 to 40stka, 9 to 43 1/3
#link
Fundacja Rozwoju Parajeździectwa CENTAURI
epk

« #6043 : Listopad 06, 2019, 20:30:19 »
Odpowiedz cytując
Precelek, 6i1/2 to 40, ale uwaga - Petrie ma długie czubki i jak ktoś ma wąską stopę to ja bym mierzyła. Normalnie noszę 39-40, ale z Petrie powyżej 38 i 2/3 się nie wychylam bo pływam w tych butach.
#link
Pozwólcie, że zaleję Was blaskiem swej chwały!
KARUZELA - WSZYSTKIEMU WINNA JEST KARUZELA. ON JUŻ RZYGA TĄ KARUZELĄ I OD TEGO ZAPALIŁA MU SIĘ WĄTROBA...
Luiza

« #6044 : Listopad 07, 2019, 01:50:18 »
Odpowiedz cytując
Precelek
Petrie rozmiar 9 to 43 i 1/3.
Cavallo rozmiar 6 i 1/2 to 40.
Miałam buty obu firm. Może moje wymiary pomogą Ci w rozmiarówce.
Moje Petrie Perfect, rozmiar: 6 - 48 -39 - 6
"6" to 39 i 1/3 moja stopa ma długość 25,5 cm, "48" to wysokość, "39" to szerokość łydki, "6" na końcu to numer z góry tabeli "6 XHLW"
Moje Cavallo, rozmiar: 5 i 1/2 - 46 - 38 -8316
Cavallo z numerem wysokości 46 były za krótkie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2019, 02:21:44 wysłane przez Luiza » #link
Precelek

Dream high- fly even higher.

Moje ogłoszenia
« #6045 : Listopad 07, 2019, 09:12:59 »
Odpowiedz cytując
bardzo dziękuję za pomoc
#link
Moje konie, moje spełnione marzenia.

Freszmaker

« #6046 : Listopad 07, 2019, 17:27:04 »
Odpowiedz cytując
Laval busse - czy ktoś może mi powiedzieć jak wypada rozmiarówka? Dwóch sprzedających i dwa różne rozmiary wkładki wewnętrznej  kukunamuniu idealnie 38 i 39

A ja nie mam jak przymierzyć a chce zminimalizować prawdopodobieństwo ze nie będą pasować. kwiatek
#link
rudziczek

Małe i duże.

Moje ogłoszenia
« #6047 : Listopad 11, 2019, 10:58:08 »
Odpowiedz cytując
Jestem rozdarta. Kupiłam w duuużej promocji oficerki petrie dressage, parę która ewidentnie zalegała na sklepie. Niby obwód w łydce się zgadza, ale nie jestem w stanie wciągnąć ich na nogę. I tak rozważałam wstawienie zamka- wtedy problem za wąskiej łydki się rozwiąże, ale boję się w nie ingerować, bo co jeśli w stopie będą za małe? Na razie mogę je jeszcze odesłać. Czy ma ktoś ten model i stopę w rozmiarze "duże" 39? Jaka to jest rozmiarówka petrie? Bo normalnie 6 jest na mnie raczej lekko za małe i kupuję 6,5. Draskaeb my chyba mamy ten sam rozmiar buta? Petrie masz 6?
#link
draskaeb

« #6048 : Listopad 11, 2019, 17:53:15 »
Odpowiedz cytując
Rudziczek ja mam 6, zmierzę Ci dokładnie stopę w środku i dam znać.
#link
kotbury

« #6049 : Listopad 11, 2019, 17:59:04 »
Odpowiedz cytując
Chciałam tylko powiedzieć, że wjeździwszy się w te robocze HKM'y odkryłam, że równie ważne co cholewka i jej wysokość w butach do jazdy jest - szerokość podeszwy.

Ja mam szeroką stopę. Wszystkie sztyblety (głownie miałam hippika) były na mnie zawsze wąskawe. Ok, po czasie skóra się rozchodziła i było niby ok... Do momentu gdy wreszcie założyłam te HKM'y, które są bardzo szerokie w podeszwie. I nagle takie oparcie w strzemieniu nogi fajne. Zupełnie inne.

Więc kolejne oficerki to pierwsze o co będę pytać, to żeby mi zmierzyli szerokość podeszwy dla mojego rozmiaru. hihi

#link
draskaeb

« #6050 : Listopad 11, 2019, 20:21:57 »
Odpowiedz cytując
Rudziczek rozmiar 6 w stopie ma dokładnie 25,5cm długości.
#link
dariamajka

Moje ogłoszenia
« #6051 : Listopad 13, 2019, 11:44:11 »
Odpowiedz cytując
Czy ma ktoś może oficerki QHP Verena/Brigit?  coo??
#link
Nie ma koni z problemami - są tylko jeźdźcy, którzy je mają.`

https://www.instagram.com/dariamajka/?hl=pl
Strony: 1 ... 200 201 [202] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Oficerki

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 19 zapytaniami.