Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Oficerki

poprzednia następna
Strony: 1 ... 192 193 [194] 195 196 ... 201 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Oficerki  (Przeczytany 958278 razy)
KaNie

« #5790 : Październik 10, 2018, 17:20:55 »
Odpowiedz cytując
Kupilam Ariaty, ale te zwykle, bo oczywiscie innych modeli nie ma w moim rozmiarze wink Narazie czuje sie jak w protezach, ale podobaja mi sie, bo sa super dopasowane, ciasne jak cholera tam gdzie powinny byc ciasne. No i to moje 1 oficerki ktore mnie nie obcieraja jak chodze. Jezdze juz w nich 2 dni i poki co zero otarc i pecherzy. Lekko mnie boli w dole podkolanowym czy jak to sie tam zwie wink Ciekawa jestem ile pozyją wink
#link
"Do lasu idę
bo przytomnie pragnę żyć
Smakować życia sok
wysysać z kości szpik
Co nie jest życiem
wykorzeniam
by kiedyś martwym
nie umierać"
— Thoreau- Walden
czeggra1

« #5791 : Październik 10, 2018, 17:55:59 »
Odpowiedz cytując
KaNie, wstaw jakąś fotę!
A jaki kolor masz?

Ja mam już szczerze dosyć moich Jupiterów. Dziś na treningu opadły mi jeszcze mocniej (a i tak opadły mocniej niż planowałam) i zaczęły wtórnie uwierać w podbicie  zły.
Każde moje następne skokowe to będą już chyba tylko Ariaty.
BTW: z rozjeżdżeniem ujeżdżeniowych Königów też się ostatnio namęczyłam, ale tu raczej prognozuję długowieczność wink.
#link
Dziewierz

Moje ogłoszenia
« #5792 : Październik 10, 2018, 19:27:05 »
Odpowiedz cytując
Hej
Czy ktoś widział na żywo/macał/ma oficerki Horze Winslow-na zdjęciach prezentują się ładnie i mają fajną rozmiarówkę
#link
KaNie

« #5793 : Październik 10, 2018, 20:26:16 »
Odpowiedz cytując
Czeggra
Mam czarne. Jutro zrobie fote uśmiech
Kurde masakra te Jupitery. Szkoda mi troche bo tak mi sie te buty podobaja.... emoty327
#link
"Do lasu idę
bo przytomnie pragnę żyć
Smakować życia sok
wysysać z kości szpik
Co nie jest życiem
wykorzeniam
by kiedyś martwym
nie umierać"
— Thoreau- Walden
Brzask

kucyk,kucyk...a to kawał s.........

WWW Moje ogłoszenia
« #5794 : Październik 12, 2018, 20:09:12 »
Odpowiedz cytując
A ja pojechałam do sklepu jeździeckiego oddać derki do prania a wróciłam z tymi cudeńkami  kocham
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2018, 20:13:38 wysłane przez Brzask » #link
fizjo-duda

Moje ogłoszenia
« #5795 : Październik 12, 2018, 20:27:33 »
Odpowiedz cytując
Brzask co to?  kocham kocham kocham
#link
Brzask

kucyk,kucyk...a to kawał s.........

WWW Moje ogłoszenia
« #5796 : Październik 12, 2018, 20:53:19 »
Odpowiedz cytując
fizjo-duda , Petrie Melbourne, co prawda mogłyby być trochę wyższe.
#link
Cobrinha

WWW Moje ogłoszenia
« #5797 : Październik 15, 2018, 18:57:48 »
Odpowiedz cytując
Czy zamawiał ktoś buty na chicHola?
chodzi mi dokładnie o takowe...
https://www.chichola.com/collections/shoes/products/women-horse-riding-booties-casual-lace-up-boots?variant=19755573411958
#link
furian2004

« #5798 : Październik 26, 2018, 23:13:15 »
Odpowiedz cytując
Ma ktoś może oficerki Equi Theme Primera Eko ? I mógłby dać mi jakąś konkretną opinię jak się sprawdzają?
#link
kotbury

« #5799 : Październik 27, 2018, 18:31:58 »
Odpowiedz cytując
Jak myślicie, czy fakt wyrzucenia przez męża moich brązowych Petrie na śmieci bo cytuję : W ogóle w nich nie jeździłaś, miałaś zamki wszyć i nie wszywasz - to np. przy zabójstwie dostanę ułaskawienie? zły zły zły zły zły
#link
epk

« #5800 : Październik 27, 2018, 18:54:49 »
Odpowiedz cytując
kotbury, jak sędzina zobaczy ceny Petrie to na bank...  diabeł
#link
Pozwólcie, że zaleję Was blaskiem swej chwały!
KARUZELA - WSZYSTKIEMU WINNA JEST KARUZELA. ON JUŻ RZYGA TĄ KARUZELĄ I OD TEGO ZAPALIŁA MU SIĘ WĄTROBA...
Moon

We go exactly where we belong...

WWW Moje ogłoszenia
« #5801 : Październik 29, 2018, 17:33:02 »
Odpowiedz cytując
Melduję, że moje Hippiki doszły w końcu i są idealnie idealne  hurra! kocham
Czuję że zgięcia pod kolanami będą cierpieć, więc zawczasu uzbroiłam się w zapiętki, ale mam nadzieję że nie osiądą i nie "złamią" mi się jak poprzednie. Stąd też moje pytanie - używacie prawideł? W moje stare Hippiki wkładam... puste butelki po pepsi (tylko ten "gabaryt" jest w stanie wejść do samego dołu i szalonego obwodu mojej kostki by się nie 'łamały"  lol ) ale i tak się zginają. Wiem, że Hippika nie robi prawideł, jakieś inne firmy, niekoniecznie końskie?

tosterowa fotka, w dodatku jak siedzę  hihi
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2018, 17:34:40 wysłane przez Moon » #link
KaNie

« #5802 : Październik 29, 2018, 19:33:47 »
Odpowiedz cytując
Moon
Ja uzywam prawideł i nie mialam oficerek ktore by nie siadly i sie nie zginaly.Mysle ze taki urok skokowych oficerek.
Swoja droga bardzo ladne uśmiech
#link
"Do lasu idę
bo przytomnie pragnę żyć
Smakować życia sok
wysysać z kości szpik
Co nie jest życiem
wykorzeniam
by kiedyś martwym
nie umierać"
— Thoreau- Walden
malinowaa

Życie zaplątane w końską grzywę...

« #5803 : Październik 29, 2018, 20:28:08 »
Odpowiedz cytując
Moon jeśli kupisz drewniane prawidła to one wypchają oficerki całkowicie i skóra aż tak się nie zagnie, ale to wydatek rzędu 400-600 zł
#link
Ambasador_Marcelina - kod na 10% do Unique Equine! <3

_Gaga

Moje ogłoszenia
« #5804 : Październik 30, 2018, 08:34:08 »
Odpowiedz cytując
Moon, ja używam zwykłych, plastikowych prawideł do wszystkich butów... w ten sposób jednak mniej się niszczą.
#link
Lepiej profesjonalnie odstawiać amatorkę, niż amatorsko silić się na profesjonalizm
Moon

WWW Moje ogłoszenia
« #5805 : Październik 30, 2018, 08:44:21 »
Odpowiedz cytując
Dzięki dziewczyny uśmiech

_Gaga, piszesz o takich --> https://tophors.pl/pol_pl_PRAWIDLA-DO-OFICEREK-EQUI-THEME-P-V-C-21803_1.jpg ?
#link
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #5806 : Październik 30, 2018, 08:57:53 »
Odpowiedz cytując
Moon, dokładnie. Tylko kupuję na Allegro , bo są tańsze, porządniejsze i ... kolorowe hihi
#link
Lepiej profesjonalnie odstawiać amatorkę, niż amatorsko silić się na profesjonalizm
Moon

WWW Moje ogłoszenia
« #5807 : Październik 30, 2018, 09:00:11 »
Odpowiedz cytując
_Gaga, o, dzięki! duży uśmiech
#link
annet

Moje ogłoszenia
« #5808 : Październik 30, 2018, 12:24:11 »
Odpowiedz cytując
Dla zainteresowanych wrzucam foty oficerek Petrie model Melbourne. Jest to najtańszy model oficerek Petrie, których rozmiar wybiera się z tabeli. Mnie udało się jakoś w miarę trafić w rozmiarówkę - mogłyby być o 2 cm wyższe i o 1 cm węższe, no ale niestety takiego rozmiaru nie ma. Za cenę 835 zł nie ma co marudzić. Na żywo wyglądają równie dobrze, co na zdjęciach. Są porządnie wykonane, więc liczę, że z 3-4 lata wytrzymają.
#link
Naprawdę pisze się razem...
azzawa

« #5809 : Październik 30, 2018, 12:51:37 »
Odpowiedz cytując
pięęękne!  kocham
#link
faith
Global Moderator

Moje ogłoszenia
« #5810 : Październik 30, 2018, 13:08:10 »
Odpowiedz cytując
Bardzo ladne uśmiech
#link
olek

Moje ogłoszenia
« #5811 : Listopad 02, 2018, 16:21:14 »
Odpowiedz cytując
Szukał ktoś może Parlanti w zagranicznych sklepach - jest szansa na lepszą cenę?
W nas w PL chyba najlepiej wypada EquiFashion - za Miami 2099 zł..
#link
Hekate1

« #5812 : Listopad 13, 2018, 11:08:46 »
Odpowiedz cytując
dziewczyny któraś ma Oficerki hippica Paris ? chcę zakupic swoje pierwsze oficerki, całe zycie jeździłam w sztylpach ale czas chyba na zmianę wink. Jako że budżet mam ograniczony póki co szukam czegoś do 1500 zł.
Polecicie coś?
#link
Moon

WWW Moje ogłoszenia
« #5813 : Listopad 13, 2018, 11:15:45 »
Odpowiedz cytując
Hekate1, moje wstawione na tej stronie to właśnie Parisy w wersji extra grip. To moje drugie hippiki, pierwsze już wiekowe i pocerowane żyją już siódmy rok i jak się uprę i je dobrze wypastuję to wyglądają top i śmiało mogą być na zawody. Zależy jak kto niszczy buty, ja w tych starych w ciągu tych 7 lat, wymieniałam zamki dwa razy i raz, ostatnio były u dobrego szewca, by mi je właśnie pocerował, bo przez skórę na łydce było już widać świat.

Jakość jazdy w oficerkach jest nieporównywalna, chociaż na początku może być Ci dziwnie i niewygodnie. (ja np obecnie nie jeżdżę w sztylpach w ogóle, czuję się jak pierdoła roku)

A tymczasem w 3 jazdy rozjeździłam pi razy oko moje Hippiki, zgięcia pod kolanami żyją, piętę lewą obtarłam bo zagięła mi się skarpetka x.x A poza tym kocham je miłością wielką  emoty327 kocham
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2018, 11:20:46 wysłane przez Moon » #link
Hekate1

« #5814 : Listopad 13, 2018, 11:54:40 »
Odpowiedz cytując
Moon dziękuję  kwiatek widziałam Twój post powyżej i właśnie się zastanawiałam czy to ten model. Wyglądają bardzo elegancko i cena nie zabija. To chyba udam się dziś do Kariny zamówić uśmiech
Jaki jest czas oczekiwania na takie buty?

edit: extra grip to znaczy jakos ulepszone? wink
edit 2: o nieeee..doczytałam że to skokowe smutek a ja potrzebuje ujeźdzeniowych
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2018, 12:01:28 wysłane przez Hekate1 » #link
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #5815 : Listopad 13, 2018, 12:17:39 »
Odpowiedz cytując
Hekate1, a czym się różnią skokowe od ujeżdżeniowych?
Typowe dresiarskie oficerki często mają sztywnik, są z grubszej skóry, mają wyglądać... Skoro to Twoje pierwsze oficerki to nie startujesz na poziomie GP i - imo - buty elastyczne , dopasowane do nogi są lepszym wyborem niż sztywne buty dresażystów...
#link
martva

Już nigdy nic nie będzie takie samo

Moje ogłoszenia
« #5816 : Listopad 13, 2018, 12:42:41 »
Odpowiedz cytując
Gaga ma rację. Też miałam ciśnienie na sztywne, piękne, ujeżdżeniowe oficerki. Na szczęście miałam Faithpod ręką, która wybiła mi je z głowy i przy każdej okazji jak jęczę, że coś mi nie pasuje wypomina mi ten wspaniały pomysł  hihi Wygląd wyglądem, ale funkcjonalność i wygoda jednak przede wszystkim wink
#link
Hekate1

« #5817 : Listopad 13, 2018, 12:53:15 »
Odpowiedz cytując
dzięki dziewczyny wink czyli dobrze że zapytałam zanim kupiłam wink
#link
olek

Moje ogłoszenia
« #5818 : Listopad 16, 2018, 15:10:18 »
Odpowiedz cytując
Moon, duża jest różnica między zwykłymi a extra gripami? jak oceniasz? warto brać extra grip?
Może faktycznie po raz kolejny zdecyduję się na hippice...
#link
Cricetidae

« #5819 : Listopad 17, 2018, 01:16:09 »
Odpowiedz cytując
Hekate1, ja jako swoje pierwsze oficerki zakupiłam BRy moden Vincenza (http://br-konie.pl/dla-jezdzca/buty-jezdzieckie/) i jestem bardzo zadowolona. Za pierwszym razem zdarłam sobie pięty do żywego, ale tylko za pierwszym, potem jak się ułożyły to są mega wygodne. Może jutro uda mi się porobić zdjęcia po około dwóch miesiącach ujeżdzeniowego uzytkowania.
Cena też przyjemna.
#link
Strony: 1 ... 192 193 [194] 195 196 ... 201 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Oficerki

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 18 zapytaniami.