Oficerki

Mils   dzięki, muszę mieć na 100% potwierdzone info. Sklep w którym zamawiam wpiera mi, że nie ma takiej możliwości... 🙁  Nie mogę skojarzyć osoby, ale wiem, że ktoś z forum zamawiał takie, ale to było już jakiś czas temu i nie mogę skojarzyć nicka tej osoby, żeby do niej napisać..    😵
Czy naprawde oprocz hippici ktora ma ostatnio mocno srednie opinie i busse paris nie ma brązowych oficerek w cenie do 1200zl? 👀

Zairka ja kupiłam ostatnio takie:
Za troche ponad 1000zl ale ja swoje kupiłam w Belgii.
W Pl sa w koniku za 1200zl.
Jeszcze w nich nie jeździłam ale wygladają bardzo porządnie a skóra jest mięciutka.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 kwietnia 2015 23:38
Śliczne! A cóż to za buciki? 👀
Ariat Heritage 🙂
Jak o wygodę oficerek Ariat chodzi, to ja po mierzeniu przepadłam i żal mi zad ścisnął, że mam już długie buty 😁
mils   ig: milen.ju
09 kwietnia 2015 08:13
Minosia proszę bardzo [url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,211.msg2139268.html#msg2139268]klik[/url]. 🙂 Szukaj postów crazy, z tym że to jest właśnie model Paris chyba. Hippica robi jakieś dodatkowe rzeczy, więc takie noski IMO też zrobią.
Tylko mi chodzi o sposób uszycia buta, a nie o dziurki na nosku. 🙂
mils   ig: milen.ju
09 kwietnia 2015 20:54
Też o tym mówię... 😉
Hej, czy ktoś posiada brązowe oficerki HKM Spain i mógłby wysłać real foto ?  🙂
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,211.msg2263108.html#msg2263108
tutaj są wstawione zdjęcia
edit. nie doczytałam, że to miały być wiązane HKM, przepraszam za pomyłkę  :kwiatek:
rybka   Różowe okulary..
15 kwietnia 2015 14:03
Czy może mi ktoś dać namiary na szewca, który rozciągnie mi oficerki ANKY....??
Kurcze łydka mi się jedna rozrosła i niestety są masakrycznie ciasne, moje butki, a raczej 1 but..
naovika, nie, ale to jest jakiś skaj, więc noga jak w gumie - szybko Ci się zagotuje.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
17 kwietnia 2015 14:33
Hermes, z tego co wiem to mają je w koniku ale na stronie są tylko czarne. Może na zamówienie ściągną brązowe. A czy w innych sklepach są to nie wiem bo nie szukałam. Poszukaj- Ariat model; heritage.
Hermes, Cavallo ma super oficerki w opcji Juniorskiej, ja kiedyś miałam Cavallo Junior (są w pasiku), były boskie i mają fajną cenę 🙂 Bardzo proste, suwak z tyłu, bez zbędnych sznurówek, fajną opcję miały - z przodu/od wewnątrz taką wstawkę gumową, dzięki której były super dopasowane. Możesz je jako tako pamiętać - miałam je na pod koniec stacjonowania w Hawajce, w Mokrym i chwilę w Karolinie.
HA! upolowalam Ariaty Bromont Dressage na ebayu, i to za pol ceny sklepowej  😍 pochwale sie jak dojada 🙂😉
Czy ktoś posiada oficerki skokowe marek które napisałam poniżej i mógłby podzielić się opinią?szukam jakiś porządnych oficerek skokowych i nie mogę się zdecydować którą markę wybrać bo kompletnie się na tym nie znam 🤔 chodzi mi o firmy: De Niro,Sergio Grasso,Cavallo,Petrie. I drugie pytanie- gdzie można by było ewentualnie zamówić oficerki de niro? jest jakiś sklep który by zrealizował to zamówienie? z góry dziękuję za odpowiedzi :kwiatek:
mils   ig: milen.ju
21 kwietnia 2015 11:35
Mowa o oficerkach tych firm jest w całym wątku, wystarczy użyć wyszukiwarki. O swoich De Niro niejednokrotnie pisała Ktoś, o sklepach była chyba mowa kilka stron wcześniej, o ile się nie mylę przy okazji postu juliadny o kupnie De Niro. O Cavallo i Petrie to już w ogóle dużo razy było pisane.
mils nie śledzę tego wątku i 1 raz tu jestem więc nie wiedziałam 🙂 ale dzięki poszperam w takim razie sobie i wszystkiego się dowiem 😉
Olkej, przyjechaly Ariaty 😀
Sa nieco za szerokie, tak z 1cm. No i nie sa jakos szczegolnie urodziwe  😁
ALE!
W zyciu nie mialam wygodniejszych butow  😜 a jezdzilam do tej pory w Koenigsach Favoritach Dressage - czyli nie taka niska polka.
Ariaty je bija na glowe 😉 nie wiem, jak oni je zrobili, ale podeszwa genialnie trzyma sie strzemienia, jest antyposlizgowa, raz wlozona w strzemie lezy na mur beton. Do tego jest genialnie wyprofilowana i ma sie wrazenie jakby pod stopa byl jakis amortyujacy zel. I staw skokowy zostaje luzny i sprezynujacy ale jednoczesnie stabilnie trzyma sie w bucie  😍

Polecam z calego serca!



mils   ig: milen.ju
24 kwietnia 2015 16:45
faith mogłabyś zrobić i wstawić zdjęcie tej podeszwy? Ciekawi mnie jak wygląda taka antypoślizgowa. 🙂
Kurde najlepsze jest to, ze wyglada wlasciwie normalnie :P ma tylko takie wypustki male, jakby babelki 😉 a lezy w strzemieniu jak szatan 😀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
24 kwietnia 2015 22:53
A ja kupiłam jednak te petrie 😍 czekam, bo się szyją więc pochwalę się dopiero za jakieś dwa miesiące pewnie 😁
Dziewczyny help!

Planuję zakup oficerek ujeżdżeniowych, ale zupełnie nie wiem co brać 😵
Mam 2K budżetu (+/- 200 zł). Czarne, klasyczne (może być na łuku jakaś drobna ozdóbka, ale bez szaleństw), z tych "sztywniejszych".
W grę pewnie wchodzą: Petrie, De Niro, Cavallo.

Boję się też, że źle wymierzę i co wtedy? Brak opcji zwrotu?
Szycie na miarę odpada, wiec muszę się wpasować w rozmiar.

Jakieś sugestie? Dla usprawiedliwienia dodam, że NIGDY nie miałam oficerek i nie wiem jak się za to zabrać 🙁
amnestria, miałam Petrie Anky (zwykłe, nie Elegance), potem Cavallo Grand Prix Plus, teraz petrie Olimpic. Cavallo nie chce już nigdy żadnych - miękkie, kłapciate a przy tym kompletnie niewygodne. Olimpici, przy swojej cenie super - niegłupia skóra, ładnie się ułożyły, bardzo wygodne.
faith, ja tez mam Ariaty, ale model Volant i też maja jakąś magiczną podeszwę . Jestem niezmiennie, od roku zachwycona komfortem jazdy w nich🙂.
weź petrie, tylko teraz szyją je tak, że nie ma różnicy wysokości tj. zmierzoną długość nogi podajesz bez doliczania cm. Nowe nie opadają  😉 A są bardzo wygodne, skóra jest rewelacyjna.
czeggra1 oooo! tez sie zcailam na volanty ale akurat heritage udalo mi sie za mniej niz 190euro wylicytowac  💃 prawda ze jaka magia w nich jest?:P zeby jeszcze byly troche ladniejsze to ideal 😁
mils mam podeszwowa fote, niby nic, ale kurde....wygodne toto strasznie :P

Powiem Wam, że wymiękam. Daję giga plus Pasi-Konikowi za podejście do tematu. Po kilku telefon doszłam do wniosku, że niektórzy nie chcą zarobić.
Nie wiem, może za mało planowałam wydać...


Powiem jeszcze tylko, że marzy mi się wysoki łuczek. Ale epk mi tu już pisała, że da się to "domówić".

Zastanawiam się jeszcze nad Koenigsami i De Niro. Ale tych drugich chyba nie mam jak pomacać/przymierzyć, a w tych pierwszych za doszycie zamka chcą 50% wartości buta
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się