Oficerki

Ja mam pytanie do szczęśliwych posiadaczek secchiari 😀 gdzie musialyscie jechać żeby pomierzyc, jest coś bliżej, np. Niemcy? 😉
Włochy. Ale kozę na jakis targach czy zawodach wystawiają sie w Niemczech tez. Wiem ze w Belgii na każdych ważniejszych zawodach maja stoiska z oficerkami Secchiari.
Agaleon ojoj  🤔 no cóż, dziękuję  :kwiatek: w takim razie muszę zaplanować podróż do Włoch  😂
Czy w okolicach wroclawia istnieje ktos, kto podjalby sie zwezenia oficerek i wszycia do nich zamka? Mam konigsy bezzamkowe i chcialabym 'przerobic' je w stylu petrie olympic, ew jesli nie z wroclawia, to czy ktos moze polecic szewca, ktory robil podobny tuning? 🙂
Wrocław, Krynicka, "klinika buta" czy jakoś tak 😉. Jak ci tam facet nie zrobi to chyba już nikt 😉
epk, kocham Cie  :kwiatek:
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
19 listopada 2014 20:02
będąc w Harodsie napotkałam niespodziewanie na ostatnim piętrze na dział jeździecki, były tylko 2 firmy pikeur i kingsland, ale były też oficerki różnych marek

w tym jedne wyjątkowo paskudne:



inne z antyposligową wstawką od strony konia, po wewnętrznej stronie łydki

Fajne te ariaty!
Ariaty nie dość, że fajne i bardzo wygodne, to cenowo trzymają się na bardzo przyjaznym poziomie 🙂
A gdzie je mozna dostac?
Czy posiada ktoś oficerki z decathlonu? Cena bardzo niska, ale czy posłużą coś czy zaraz na śmietnik?
Przymierzam się powoli do zakupu swoich pierwszych oficerek - powiedzcie mi proszę czy można kupić do tysiąca złotych jakieś całkiem przyzwoite czy muszę od razu przeznaczyć na ten cel grubszą kasę? Szukam oficerek typowo ujeżdżeniowych - z wysokim łukiem 🙂
Wpadły mi np takie o - http://www.gnl.pl/dla-jezdzca/obuwie/oficerki/oficerki-skorzane-busse-monaco.html w oko. Miała któraś z Was z nimi do czynienia ? 🙂  :kwiatek:
Miałam z busse w domu, skóra taka tandetna, że odesłałam do sklepu. W środku nie naturalna skóra tylko materiał. Dałam wtedy 825zl model Lyon. Teraz są przecenione na 550zl
Wszystkie takie busse są? Dosyć ciekawie wyglądają Busse Turin no i Paris. Ale skoro takie szmatławe, to chyba się wstrzymam..
Tylko takie miałam w ręku. Nie wiem jak z resztą
Aime nie daj się zwariować, można kupić oficerki kosztujące poniżej tysiaka i być z nich zadowolonym. Ja jakieś pół roku temu miałam podobny dylemat i stanęło na tych: http://www.gnl.pl/dla-jezdzca/obuwie/oficerki/oficerki-sznurowane-spain-standard-szerokie.html Skóra dobrej jakości, wykonanie również. Używam ich 3/4 razy w tygodniu i jestem mega zadowolona, na początku było cienko, bo kostki mocno upijały, ale teraz to bajka. Myję, pastuję i używam.
faith, przezgapiłam! Oficerki Ariat są np. TU.

Shantowa, Turin odpuść, to buty syntetyczne. Nie wiem jak często jeździsz, ale na moje te Lyon są całkiem OK. Wiadomo, że wypadają kiepsko w porównaniu choćby do Hippici, ale są o przeszło połowę tańsze.
jagoda1966 a one mają zamek z tyłu ? Nic się z nim nie dzieję? Jak przeglądałam wątek to dziewczyny mocno narzekały na awaryjność takiego rozmieszczenia zamka...
Czyli Busse słabiutkie.... A jaką firmę polecacie w takim razie z tego pułapu cenowego ?


Właśnie trafiłam jeszcze na coś takiego : http://konik.com.pl/oficerki-ariat-heritage-contour-field-zip. Opis i wyglą brzmi obiecująco... Może ktoś miał styczność i mógłby napisać parę zdań o nich ? 🙂
Aimee, Ariat to zdecydowanie wyższa półka. W tej cenie nic lepszego nie znajdziesz.
Dworcika, dziękuję 🙂
A "macałaś" je może? 🙂
Aime tak, mają zamek z tyłu, ale jak na razie nic się z im nie dzieje. Mam dwa lata gwarancji w razie awarii, również na zamek. Zobaczymy, na razie noszą się fajnie i niczego im nie brakuje. Ja jeżdżę rekreacyjnie, jednak spędzam w nich sporo czasu 🙂
Aime, Ariaty-super!
Ale jeśli chcesz wydać trochę mniej kasy, to ja nieodmiennie polecam te:http://www.gnl.pl/oficerki-elt-paris-grand-prix.html
- ładne, eleganckie, wygodne i naprawdę dobre jakościowo. Ja swoje ujeżdżam już trzeci rok i po wypastowaniu są jak nowe...
Aimee, poniżej tysiąca złotych są też HKM Lauria Garelli z lakierkiem, ale czy one są jeszcze do dostania, to nie mam pojęcia. Mam je od roku, poza tym, że wzięłam za krótkie i mi za bardzo osiadły (co mnie wkurza), to sprawują się bez zarzutu. Jakość skóry jest całkiem ok. Ale zakładam je tylko na jazdę i staram nie się spacerować w nich po piachu, błocie, itd.
Dzięki Dziewczyny bardzo !  :kwiatek:
Z tych wszystkich najbardziej mnie chyba Ariaty przekonują 🙂 Teraz tylko trzeba odłożyć pieniążka 🙂  Mam nadzieję, że na Cavaliadzie w Warszawie będzie je można zobaczyć na żywo 🙂

sonatka, te -  http://www.gnl.pl/kolekcje/hkm/hkm-lauria-garelli-toskana/oficerki-hkm-lg-toskana.html masz ? 🙂
Aimee, macałam, mierzyłam-są super. Na Cavaliadzie będą na stoisku Konika.
Hej, oddałam swoje oficerki Petrie do szewca aby wstawił zamek . Wycenił to na 220zł ... nie znam się na cenach za takie usługi ale czy ktoś może wstawiał zamek w swoich i orientuje się czy to drogo czy cena normalna?
Tia, wstawiałam. Za dwa oficerki z zamkami 50zł 😉. We Wrocławiu. U chyba najlepszego szewca jakiego znam.
Aimee, tak, dokładnie te, które podlinkowałaś.
epk , no to mnie załamałaś 🙁 Byłam u trzech szewców tylko ten powiedział, że się tego podejmie, cena wydawała mi się trochę wygórowana no ale, nie przypuszczałam, że tak bardzo :/
Szewc musi miec specjalna maszyne do tego. Moze ten nie ma i chce to podzlecic ;-)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się