Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Oficerki

poprzednia następna
Strony: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 148 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Oficerki  (Przeczytany 306885 razy)
Karla:)

Moje ogłoszenia
« #4080 : Grudzień 26, 2013, 16:58:42 »
Odpowiedz cytując
http://www.ostroga.pl/obuwie_jezdzieckie_sztyblety_sztylpy_czapsy_oficerki
tutaj mają bdb ceny na hippikę:)
#link
Polinezja, córka Ignama:)

nie udzielam porad wet via net
sei

. let's grow old together & die at the same time .

WWW Moje ogłoszenia
« #4081 : Grudzień 26, 2013, 18:17:46 »
Odpowiedz cytując
czy jest szewc albo inny "specjalista", które podejmie się zwężenie butów w kostce? czy to gra niewarta świeczki?
mam fajne oficerki, ale w kostce mam tyyyle luzu, że mi cała stopa lata przód/tył (pół biedy), góra/dół (dramat! nagle piętę mam w miejscu kostki...)  smutny
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #4082 : Grudzień 26, 2013, 21:53:34 »
Odpowiedz cytując
sei - w Zielonej Górze mamy pana - cudotwórcę, który znajomej zwęził oficerki tak, że nawet nic nie widać duży uśmiech Pytanie tylko, czy mocno używane, bo przepracowanej skóry część szewców nie bardzo chce ruszać. Ja bym popytała.
#link
Dementek

,,On zmienił mnie..."

« #4083 : Grudzień 26, 2013, 23:01:18 »
Odpowiedz cytując
A co sądzicie o oficerkach ze skóry syntetycznej? Ja się kompletnie na oficerkach nie znam  icon_redface Przez internet nie chcę kupować, muszę przymierzyć  smutek
#link
,,Et dans le bruit, je cours et j'ai peur
Est-ce mon tour ?
Vient la douleur..."
<Indila - Dernière Danse>
keirashara

Moje ogłoszenia
« #4084 : Grudzień 26, 2013, 23:43:00 »
Odpowiedz cytując
Ja ogólnie syntetyków nie lubię. Kłóci się to z moim poczuciem komfortu i ekologii. Po pierwsze syntetyk nie będzie tak przepuszczalny jak skóra - ach ten zapaszek spoconych w sztuczniźnie stóp wink Nie mówiąc o wcześniejszym uczuciu gotowania się ich. Po drugie skóra jest trwalsza. Po trzecie nie rozkłada się 100 lat lub więcej, a do jej produkcji zużyto zwierzątko, nie związki chemiczne. Po czwarte skórę uważam za dużo milszą w użytkowaniu. Po piąte estetyka. Choć ja generalnie jestem skóro-lubna i mogę być nieobiektywna  hihi

Zawsze możesz też przymierzyć coś na miejscu i spróbować poszukać w internetach w lepszej cenie wink
#link
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #4085 : Grudzień 27, 2013, 00:30:58 »
Odpowiedz cytując
Po szóste sysntetyki i guma wygrają w kontakcie z tybinką siodła ... a łatwiej zmienić buty, niż siodło  wink
#link
Lepiej profesjonalnie odstawiać amatorkę, niż amatorsko silić się na profesjonalizm
sei

WWW Moje ogłoszenia
« #4086 : Grudzień 27, 2013, 01:21:25 »
Odpowiedz cytując
keirashara, dzięki za odp  kwiatek
nie jest z nimi tak źle. trochę jeżdżone, ponieważ innych nie mam, ale stosunkowo krótko ich używam. po prostu już dostaję w nich fioła i doszłam do wniosku, że to bez sensu... ile u waszego pana taka przyjemność kosztuje?
#link
Czterolistna

« #4087 : Grudzień 27, 2013, 11:18:24 »
Odpowiedz cytując
Dementek - tych Equi-Themów nie znam, ale z moimi jest kilka problemów. Mają długi i sztywny zamek, a ktoś, kto je projektował, nie wziął pod uwagę, że siądą sporo i zamek wraz ze wzmocnieniem pięty zagną się do środa, tworząc dziób, który niemiłosiernie obciera (potrafi obeżreć nawet w drodze z hali do stajni, grr). Na dodatek cholewka trochę odstaje, jest luźna u góry, więc na zapięty zatrzask nie działa presja... podczas stępowania po płaskim potrafi nagle strzelić z głośnym "pyk"  kukunamuniu są bardzo sztywne, co nie jest zaletą, bo robią się te nieszczęsne "dzioby". Chodzić się w nich nie da. Super też nie wyglądają. Skóra niby gruba, a podatna na uszkodzenia i zadrapania. Bardzo ciężko je zmiękczyć (mi się nie udało). Generalnie nie polecam.
Nie da się zrobić tych podpórek u szewca albo chałupniczo? Co kropelka sklei, sklei  wink Szczerze mówiąc nigdy nad tym nie myślałam, bo nie miałam takiej potrzeby.
keirashara, _Gaga - dzięki Wam moje prozwierzęce sumienie może spać spokojnie  uśmiech
Karla:) - dzięki za link, ceny fajne... tylko najtańszy Dublin porównywalnie, czyli 890 zł, w Bergo 880, w Agrohorse 870, a ponoć może być jeszcze taniej... ehhh...
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #4088 : Grudzień 27, 2013, 15:24:30 »
Odpowiedz cytując
sei - o ile mnie pamięć nie myli, to za zwężenie na całej długości wziął 80zł, ale pamięć rzecz zawodna, a to już z 2 lata minęło. Nie mam się też jak upewnić, bo zmieniłam stajnie  :S
#link
Dementek

,,On zmienił mnie..."

« #4089 : Grudzień 27, 2013, 15:34:50 »
Odpowiedz cytując
Fakt, ceny w różnych sklepach mogą się sporo różnić. W jednym sklepie jeździeckim oficerki Tattini kosztują 899zł, a na Allegro nówki 699zł.
Na razie się orientuję w modelach i cenach, bo jak wyjdzie, że trzeba będzie kupić, to nie chcę przeżyć szoku  wink Szkoda, że bliżej mnie nie ma jakiegoś dobrze zaopatrzonego w oficerki sklepu stacjonarnego.
#link
,,Et dans le bruit, je cours et j'ai peur
Est-ce mon tour ?
Vient la douleur..."
<Indila - Dernière Danse>
Czterolistna

« #4090 : Grudzień 27, 2013, 19:07:12 »
Odpowiedz cytując
To pewnie najlepiej dokładnie się pomierzyć, wybrać takie nie na miarę, czyli z możliwością zwrotu, zamówić... i potem masz 10 dni do namysłu.
W "normalnych" sklepach jeździeckich też są w takiej cenie, chociażby w Amigo... ja zawsze wolę kupić w sklepie, sama nie wiem, czemu. Może średnio wierzę ludziom  uśmiech
#link
sei

WWW Moje ogłoszenia
« #4091 : Grudzień 27, 2013, 21:14:13 »
Odpowiedz cytując
a ile za wymianę suwaków u was? albo może ktoś wie jak u p.marka z ursusa się kształtują? (robi w ogóle takie rzeczy?  oczy2 u mnie krzyknął 60 zł od buta. niby niedużo ale...
#link
Karla:)

Moje ogłoszenia
« #4092 : Grudzień 27, 2013, 21:16:19 »
Odpowiedz cytując
sei- szewc koło poczty na Zamiany wymienia suwaczki i zwęża:) no i w normalnych cenach:)
#link
Polinezja, córka Ignama:)

nie udzielam porad wet via net
Ponia

Szefowa forever.

WWW Moje ogłoszenia
« #4093 : Grudzień 27, 2013, 21:19:15 »
Odpowiedz cytując
sei, też tyle zapłaciłam,  ale miałam koniec końców  porządnie zrobione. Wcześniejsze próby wymiany, kończyły się fiaskiem...
#link
"The only way to be the best - is to love your sport"
xxagaxx

Moje ogłoszenia
« #4094 : Grudzień 27, 2013, 21:27:14 »
Odpowiedz cytując
Ponia, a gdzie wymieniałaś?
Do mnie przyszły Hooksowe oficery, są cudne, ale kurde, brakuje mi dokładnie 1,5cm w najszerszym punkcie łydy żeby się dopiąć ;/;/  Oficerki chcę męczyć we stajni, więc wystarczyłoby gumę szerszą wszyć wraz z zamkiem, ale nie wiem gdzie się udać z takimi przeróbkami :P
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #4095 : Grudzień 28, 2013, 00:22:57 »
Odpowiedz cytując
U mnie krzyknął 30zł za wstawienie nowego zamka, ale okazało się, ze go naprawił inaczej i wziął aż 10 zł  hihi
#link
sei

WWW Moje ogłoszenia
« #4096 : Grudzień 28, 2013, 00:41:24 »
Odpowiedz cytując
dzięki dziewczyny za informacje uśmiech
Karla, a jest tam jakiś numer tel do niego?

xxagaxx, pokaż te oficerki wink

ja jestem nadal zadowolona ze swoich HKM, ale przydałyby się jeszcze jakieś skokowe (brązowe). petrie coventry są przepiękne. czytałam w wątku, że kilka forumowiczek je ma. jak wrażenia po dłuższym czasie użytkowania? bardzo fajne jest to, że mają wysoki zewnętrzny łuk  kocham i jest to zdaje się właśnie model dedykowany osobom o szczupłej nodze w kostce.
aktualne oficerki mam na 35 cm łydkę, 47 wysokość.

edit:
śliczne  emoty327
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2013, 00:43:14 wysłane przez sei » #link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #4097 : Grudzień 28, 2013, 01:12:40 »
Odpowiedz cytując
O, sei jesteśmy podobne wymiarowo, tylko ja mam 34 szerokości, ale też 47 wysokości i wąska kostka uśmiech  Te petrie rzeczywiście śliczne, jak dobrze, że brązy mi kompletnie nie pasują  hihi Zerknij na cavallo junior jumpy, są dostępne w mocce, a też mają dość wysokie łuki i są węższe w kostkach, sama mam czarne i bardzo je sobie chwalę po 2,5 roku współpracy wink Choć nie są tak piękne jak te tutaj, bardziej zwykłe.
#link
sei

WWW Moje ogłoszenia
« #4098 : Grudzień 28, 2013, 01:30:22 »
Odpowiedz cytując
te moje mogłyby być też trochę węższe. przynajmniej 0,5 cm wink
cavallo zobaczę, chociaż sklep dystrybuujący petrie mam na miejscu.
jest to spory plus.
wstawiałaś tutaj zdjęcia swoich oficerek?  oczy2
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #4099 : Grudzień 28, 2013, 01:56:46 »
Odpowiedz cytując
Nie, nie mam żadnych takich samych oficerkowych, jedynie na koniu, kupiłam je zanim odkrywłam revoltę hihi Ich zaletą jest też gumowa wstawka, a raczej trzy cienkie, dzięki temu mogłam wziąć nieco przyciasne, a jak się rozchodziły to guma się więcej nie napina i jest ok, jednocześnie pozwala mi w zimie wcisnąć nieco grubszą skarpetę, siedząc na koniu tej wstawki nie widać uśmiech Choć do wyglądu petrie dużo im brakuje, one są raczej dość zwykłe, ot na co dzień wink

W miarę poglądowe zdjęcia:
Tu na koniu - http://re-volta.pl/galeria/foto/104499
Tu od przodu - http://re-volta.pl/galeria/foto/97962

#link
Czterolistna

« #4100 : Grudzień 28, 2013, 09:58:38 »
Odpowiedz cytując
sei - jakie masz HKM-y?  uśmiech
#link
sei

WWW Moje ogłoszenia
« #4101 : Grudzień 28, 2013, 12:57:43 »
Odpowiedz cytując
mam spain wink
jednde starsze były jak na mnie szyte - idealne!
od niedawna mam nowe. ten sam rozmiar, ten sam model, a niestety nie leżą najlepiej smutek
#link
Czterolistna

« #4102 : Grudzień 28, 2013, 16:57:58 »
Odpowiedz cytując
Kurczę, a tak na nie patrzyłam na Spainy na stronie GNL, zastanawiałam się, czy pytać, ale pomyślałam "niee, na volcie zjadą"  wink
Gdyby na mnie pasowały, byłoby świetnie, może gdzieś dorwę do zmierzenia, jeśli gdzieś w Krakowie są. Mogłabyś podrzucić jakieś foto "nanożne"?  uśmiech
#link
GosiaG

Moje ogłoszenia
« #4103 : Styczeń 01, 2014, 23:01:31 »
Odpowiedz cytując
Czy ktoś zamawiał oficerki DeNiro w ciągu ostatniego roku? Zastanawiam się jak jakość skóry w porównaniu do tych starszych, sprzed 2-3 lat. Równie trwałe? W Hidalgo jest teraz 15% zniżki na nie, no i mocno się waham.
#link
„Nieważne, co o mnie mówią, ważne, żeby poprawnie pisali nazwisko”
klosma

« #4104 : Styczeń 13, 2014, 08:49:38 »
Odpowiedz cytując
A jakiś miły ktoś wytłumaczy mi łopatologicznie jak zmierzyć siebie pod oficerki Petrie?  Słyszałam, że są problemy z wysokością, ile dodać, ile cm odjąć? Pierwszy raz kupuję oficerki, do tego z zagranicznej strony, więc wolałabym nie popełnić błędu.
#link
karolkamadry

Moje ogłoszenia
« #4105 : Styczeń 21, 2014, 23:41:31 »
Odpowiedz cytując
A czy ktoś ma doświadczenia z oficerkami Busse?
#link
Ponia

Szefowa forever.

WWW Moje ogłoszenia
« #4106 : Styczeń 21, 2014, 23:56:48 »
Odpowiedz cytując
xxagaxx,  jak jedziesz czyżewskiego w stronę spacerowej, to  na światłach przy skręcie do katedry Oliwskiej po prawej stronie jest szewc. Tam wymieniałam wink
#link
"The only way to be the best - is to love your sport"
xxagaxx

Moje ogłoszenia
« #4107 : Styczeń 22, 2014, 10:54:08 »
Odpowiedz cytując
Ponia, dzięki wielkie, jak będe miała wolne to podjadę duży uśmiech
#link
milusia

czas na POZYTYWNE zmiany!!!

« #4108 : Styczeń 29, 2014, 17:53:53 »
Odpowiedz cytując
Proszę o radę, gdzie lepiej zamawiać oficerki ujeżdżeniowe, konkretnie Petrie Olimpic-,,Pasi-Konik" czy ,,Karina"? Mam szczupłą łydkę, z tego co patrzyłam nie mieszczę się w standardzie  icon_rolleyes i zależy mi na dobrym pomierzeniu.
#link
dogonić marzenia...uśmiech
kasia19894484

« #4109 : Styczeń 29, 2014, 18:20:30 »
Odpowiedz cytując
Siemka!:)
Potrzebuję pomocy w sprawie tych oficerek :
http://www.gnl.pl/oficerki-gumowe-cavalliero-flexo.html
Chcę sobie je kupić, ale nie wiem jaki rozmiar mam wybrać. W każdym sklepie jeździeckim są podane inne długości wkładek i nie można racjonalnie okreslić, który rozmiar będzie dobry. Czy ma ktoś te oficerki i może mi napisać, jaka jest długość wkładki dla rozmiaru 37 i 38? Proszę o tylko sprawdzone i pewne informacje! Z góry dzięki za pomoc! wink
#link
Strony: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 148 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Oficerki

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.087 sekund z 18 zapytaniami.