Oficerki

Agaleon Z odzyskaniem kasy też może być problem, więc jak oferują inny towar za to to bym brała
Jest jeszcze opcja osobistego kontaktu z Hippicą. Telefony są na stronie, może warto zadzwonić i zapytać o swoje zamówienie?
Tylko czy sklep daje zamówienie jako Equiversum czy moje dane podają przy zamówieniu ?
AGALEON zadzwoń do Hippicy i zapytaj czy w ogóle Equiversum zlecił im Twoje zamówienie. Ja w ten sposób dowiedziałam się po prawie 3 miesiącach ze czekałam sobie na marne ... teraz mam problem z odzyskaniem kasy ...
Agaleon, zadzwoń do hippici i spytaj o swoje buty, oni wywiązują się ze swoich zamówień. Z własnego doświadczenia z equiversum wiem, że tam ciężko o realizacje niektórych zamówień. Podejrzewam że po prostu mają petrie o podobnych wymiarach na stanie i chcą je komuś wcisnąć żeby nie było kolejnej afery o nierealizowane zamówienie. Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie zarządanie zwrotu pieniędzy (dobrze przy tym użyć magicznych słów: policja i US :cool🙂 i zamówienie oficerek w innym sklepie.
Nareszcie dotarły. Dostałam je w śmiesznej cenie i ogólnie jestem pozytywnie zaskoczona, byłam nastawiona, że na zdjęciach producenta są dużo ładniejsze niż w rzeczywistości a jest przeciwnie    😅 No i wykonanie też na plus

Zastanawiam się tylko czy nie są trochę za niskie, mają wiązanie w kostce, więc nie siądą jakoś makabrycznie, ale trochę na pewno. Fotki na nogach:













Cavallia, fajne 🙂. Rzeczywiście trochę krótkie 🙁. Mogłabyś zmierzyć ich szerokość w łydce?
Te same oficerki po 4 miesiącach 🙂
Sisisa w najszerszym miejscu ok. 36 cm

Agaleon a próbowałaś je reklamować? Bo patrząc na to zdjęcie się cieszę, że mam gwarancję na rok  😁
A jeszcze- czy smarowałaś je czymś od wewnątrz, bo często jak się pastuje po wewnętrznej stronie to się wycierają (co nie zmienia faktu, że oficerki po pół roku nie powinny tak wyglądać  😉)?
To nie moje, ma je dziewczynka która jeździ 3 razy w tygodniu. Mało używane sa, i jie smarowala tam niczym
Cavalliaja mam te oficerki użytkuje je  drugi tydzień i bez większych zmian w wyglądzie 😉 troche mi zeszły w dół ale ja niska jestem
A masz takie bardziej dopasowane, czy luźniejsze w łydce?  🙂
w łydce są bardzo obcisłe ale w kostce trochę za szerokie 😉 no i za wysokie na mnie😉
No i rozmawiałam z człowiekiem z Hippiki. Oficereki moje od dawna sa gotowe...
Ale czekają na wpłatę ze strony sklepu, powiedzieli ze jie wyślą jej oficerek bo ma zaległe faktury i to jeszcze z 2012 roku...
Boże co za nieodpowiedzialnosc.
Teraz bede walczyć o zwrot pieniędzy, dałam czas do poniedziałku, chociaż myśle ze bez sensu bo powinna mi oddać natychmiast te pieniądze. No i od wczoraj cisza, nic jie odpowiedziała.
Agaleon, piękna historia, szkoda tylko, że odbija się to na Tobie. Powodzenia w pomyślnym załatwieniu sprawy!
Agaleon, 🤔 Masakra... powodzenia!
Przepraszam jeśli piszę w niewłaściwym wątku, ale nie byłam w stanie doszukać się lepszego miejsca na zadanie tego pytania: Polecacie sztyblety i sztylpy czy oficerki? Jeżdżę od 8 lat, cały czas wybierałam pierwszą opcję, ale mam wrażenie, że koszty naprawy suwaka w moich sztylpach(4 raz w tym roku) powoli zaczynają przekraczać ich pierwotną cenę, a nie była ona taka mała ;s Od jakiegoś czasu zastanawiam się na zmianą, szukałam opinii w internecie, ale większość osób, które popiera oficerki piszę, że są lepsze dla osób, które jeżdżą regularnie. Niestety żadna z tych osób nie napisała czemu tak uważa. Dlatego zwracam się z tym pytaniem do Was.
Yoake - Ten temat był poruszany już miliard razy, polecam użycie wyszukiwarki. Jest wiele różnic w jeździe w oficerkach i sztybletach+sztylpach, jest też wiele różnic w jeździe w konkretnych modelach tychże. Porządne oficerki to na pewno droższa zabawa niż sztyblety+sztylpy. Oficerki wg. mnie są dużo wygodniejsze, lepiej trzymają nogę i kostkę - są sztywniejsze, to w końcu jeden kawałek, nie dwa, dużo lepiej prezentują się wizualnie. Sztylpy za to można odpiąć w każdym momencie, co w lecie jest mega wygodne. No i w dopasowane oficerki w zimie grubszej skarpety raczej nie wciśniesz. Nie wiem dlaczego miałyby być lepsze tylko do regularnej jazdy... dla mnie raczej po prostu byłoby bezsensem inwestować w oficerki do powożenia sobie tyłka w siodle raz kiedyś, bo jednak nie jest to tania sprawa - ale ja do portfela nikomu nie zaglądam i kto jak chce niech robi 😉
Yoake, ja bym sie zastanowila skad taka awaryjnowc suwaka w sztylpach. W moich nie trzasnal nigdy, a nie sa ani odrobinke z gornej polki. W oficerkach tez zamek moze nawalic...
Druga rzecz,ze czasem faktycznie warto wydac raz a dobrze (oficerki to koszt ok. 1200zl - szyte na miare, ok 900zl standardy)...
Yoake Wystarczy jedna wymiana na porządny suwak
Wiszę na telefonie, co trochę utrudnia przekopywanie wątku, więc przepraszam za ew. dublowanie pytania.Macie jakieś patenty na jak najszybsze rozchodzenie oficerek?
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 września 2013 09:23
Rozmyślam nad takimi :



Co myślicie?  🙂  widział je kto na żywo?
juliadna, co to za firma? Ładnie wyglądają. Ciekawe jak czarne.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 września 2013 09:30
Epk De Niro model Raffaello

czarne

juliadna, one mają podpórki na ostrogi już w standardzie?
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 września 2013 09:38
Nie mam pojęcia. Muszę podjechać  do hidalgo i zapytać o  dostępność tych Raffaello . Na ich stronie nie znalazłam tego modelu.
Jaka cena ?
Śliczne ! Znowu musze mieć, żeby po prostu mieć xp nienawidzę za to oficerek  ze sa takie piękne !

To juz wiem ze to te DeNiro tylko z dodatkowymi dodatkami xp
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 września 2013 14:11
postaram się dowiedzieć niedługo 🙂

ja za moje zapłaciłam 2,5tys. wiec cena może być podobna lub wyższa.

te im się bardzo udały:



wykończenia łuków


Je jednak lubię klasycznie proste. Bez dodatków 😉
Muszę kolejny raz w tym wątku pochwalić firmę Hippica, bo wymienili mi zamki w oficerkach, zamki w sztylpach oficerkowych, naprawili sztylpy (rozerwany szew przy gumie, ale nie tej pod stopą, tylko tej na łydce), dodatkowo oficerki poszerzyli przy wszywaniu zamka o 1cm, ale wg pani brzydko wyglądało i zostały doszyte listwy kryjące zamek (wg pani nazywa się to "lamówka", ale moim zdaniem to słowo nie oddaje dobrze istoty rzeczy 😉 ). Dodatkowo jak kobita dzwoniła do mnie, że już wysyłają buty, to przypomniało mi się, że chciałam takie skórzane klapki zapinane na napy, zapobiegające odsuwaniu się zamków w oficerkach, więc mi to zaraz doszyli GRATIS w czasie jak czekali na kuriera, więc przesyłka wyszła tego samego dnia. Operacja miała trwać około miesiąc  (byłam ostrzeżona przy ustalaniu sprawy przez telefon) i tak też było. Za wszystko zapłaciłam 110zł 🙂

edit: właśnie odkryłam, że zostały też wymienione na nowe gumki pod stopę w sztylpach  🙇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się