Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Oficerki

poprzednia następna
Strony: 1 [2] 3 4 ... 196 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Oficerki  (Przeczytany 916948 razy)
Ponia

Szefowa forever.

« #30 : Grudzień 04, 2008, 23:16:00 »
Odpowiedz cytując
A jakie skokowe polecacie??
Koniecznie wiazane.
Hippika odpada. Myslalam o SG (chyba Bergamo) albo Cavallo jakies.

Klami, Cavallo model sydney wyglądają super, to jest prawdopodobnie jeden z modeli jaki oglądałam.
 masz tu :
http://www.lamri.pl/cavallo/cavallo-oficerki-skokowe-sydney.html
#link
"The only way to be the best - is to love your sport"
Klami

Moje ogłoszenia
« #31 : Grudzień 04, 2008, 23:18:07 »
Odpowiedz cytując
Wygladaja calkiem calkiem. Jakie sa w rzeczywistosci?? Jak dobrze rozumiem ogladalas je??
#link
Ponia

Szefowa forever.

« #32 : Grudzień 04, 2008, 23:37:02 »
Odpowiedz cytując
Właśnie tak mi się wydaje,że to te koleżanka kupowała w dojczladnii była/ jest bardzo zadowolona, bez wielkich nakładów czyszczenia świeciły się jakby były przed chwilą polerowane;)
Do tego mówiła,że wygodne;)
Chciałam przymiezyc nawet ale na moja łydkę były za wąskie  smutek
#link
"The only way to be the best - is to love your sport"
Sankaritarina

Moje ogłoszenia
« #33 : Grudzień 05, 2008, 11:04:11 »
Odpowiedz cytując
Słuchajcie.... nie wiecie, gdzie można znaleźć takie oficery bardziej kawaleryjskie niż jakiekolwiek inne? Takie z tych starych, wciąganych, piechurowych... na rozmiar mniejszy niż 45  wink
#link
W tym szaleństwie jest metoda
Heraa

« #34 : Grudzień 05, 2008, 19:58:13 »
Odpowiedz cytując
a co wiecie o oficerkach firmy deNiro?
#link
kleopatra66

« #35 : Grudzień 05, 2008, 20:16:08 »
Odpowiedz cytując
ja miałam oficerki Petrie, nie pamiętam modelu, ale jazda w nich to masakra. Tak usztywniały kostkę, ze nie mogłam trzymać pięty w dół. Do tego jakoś nie czułam przez nie konia. Czekałam półtora roku aż się przyzwyczaję i w końcu sprzedałam. ale jakość dobra, wyglądały jak nowe duży uśmiech
#link
Libella

WWW Moje ogłoszenia
« #36 : Grudzień 12, 2008, 23:55:21 »
Odpowiedz cytując
No i stałam się posiadaczką Konigsów Favorite Special. Narazie o użytkowaniu nic nie powiem bo zaczne u zytkować dopiero po Wigilii... wink Ale mam pytanie. Miałam dylemat, bo obwód łydki mam ok. 35 ale buty z obwodem 35cm były mocno dopasowane a te obwodem 37 z kolei luźne. A 36 nie bylo, bo produkują rozmiary co 2cm  :S no i tak mierzyłam raz jeden raz drugi... i w końcu wzięłam te 35. I teraz moje pytanie: czy one się trochę rozejdą? Bo teraz jak zakładam je na bryczesy i długie skarpety to są BARDZO dopasowane... Skoro to skóra to chyba trochę powinny dopasować się do nogi... ?
#link
szerek

Moje ogłoszenia
« #37 : Grudzień 13, 2008, 09:24:20 »
Odpowiedz cytując
Libella- mysle, ze jak w nich troche pojezdzisz to sie dopasuja do nogi i bedzie ok uśmiech

ja mam Petrie Hampshire, kupione wlasciwie przypadkiem, tylko ze wzgledu na okazyjna ocene jaka mi zaproponowano, bo moje wymarzone oficerki mialy byc ujezdzeniowe :P ale narazie sprawdzaja sie super. po pol roku uzytkowania sa zupelnie jak nowe.
#link
KuCuNiO

Dressurponyreiter

« #38 : Grudzień 13, 2008, 11:22:07 »
Odpowiedz cytując
Libella, napewno troszkę się rozejdą, ale nie licz na dużą różnicę.
Ja zawsze biorę oficerki trochę szersze niż normalnie wypada (ok. 1,5-2 cm.), bo łydka potrafi puchnąć i wtedy jest problem.
Normalnie mam obwód około 34 cm. a oficerki mam 36 i czasami jest tak, ze noga w skarpetce + bryczesach wchodzi ciężko.
#link
Libella

WWW Moje ogłoszenia
« #39 : Grudzień 13, 2008, 11:26:14 »
Odpowiedz cytując
Hm... No właśnie ja mam tak, że na bryczesy i skarpetę wchodzą "na styk" czyli mogę wcisnąć powiedzmy 2 paluchy i nic więcej... Kurde. Bo jak się rozejdą tak z centymetr to spoko ale jak nie to moze rzeczywiście wymienić na te 37? Tylko że w tych to mogłam całą rękę wmontować...
#link
KuCuNiO

Dressurponyreiter

« #40 : Grudzień 13, 2008, 11:30:26 »
Odpowiedz cytując
Jeśli wchodzi ci tam cała ręka to rzeczywiście są dużo za duże.
#link
Moona

« #41 : Grudzień 13, 2008, 15:10:43 »
Odpowiedz cytując
Libella, można oficerki spróbować trochę "rozbić".
Każdy szewc Ci to powinien bez problemu zrobić.
#link
"Correct schooling makes the horse more beautiful" Charles de Kunffy
maleństwo

I'll love you till the end of time...

« #42 : Grudzień 13, 2008, 19:25:13 »
Odpowiedz cytując
Libella, ja myślę, że się mogą sporo rozejść.
Ja mam Favorit Dressage. Jak kupiłam, to ledwo mogłam wcisnąć, a jak już wcisnęłam, to mi tak nogi pulsowały, że strach. Teraz, po ponad 2 latach, wchodzi mi noga w rajstopach i bryczesach nawet bez pomocy haków do wciągania.
#link
Anka

Dressage

« #43 : Grudzień 14, 2008, 20:55:55 »
Odpowiedz cytując
Dokladnie. Ja mam tez Favorit Dressage i na poczatku byly na maxa dopasowane. Teraz jest super.  uśmiech Troche cierpliwosci.
#link
korsik

« #44 : Grudzień 14, 2008, 22:53:01 »
Odpowiedz cytując
a ile kosztują  favorite special lub fevorite dressage? chciłabym coś kupić na wiosnę, ale mam b.ograniczony budżet
teraz mam petrie prefect-są na mnie za duze wszędzie gdzie mogą być hihi
pojeździłam kilka razy, latały mi po nodze, odstawiłam i stoją, a szkoda (teraz trzeba się ich pozbyć  diabeł  )

a co myślicie o FAVORIT

cholewa wygląda jak z innej skóry

na mustangu zdjęcie tych oficerek jest całkiem inne:
#link
madzia

« #45 : Grudzień 14, 2008, 23:35:45 »
Odpowiedz cytując
Ja mam Favorit Dressage i są super kocham i wbrew wszelkim opiniom- ekipa Mustanga bardzo dobrze zmierzyła mi nogę i oficerki leżą ok. Co nie zmienia faktu, że po roku użytkowania rozwaliłam suwak, ale to trzeba być mną ke
#link
korsik

« #46 : Grudzień 14, 2008, 23:38:37 »
Odpowiedz cytując
a favorit i faorite dressage to inne modele, prawda?

madzia zdradzisz ile zapłaciłaś?
#link
nesta

by w przyszłość bezczelnie patrzeć...

« #47 : Grudzień 15, 2008, 02:10:16 »
Odpowiedz cytując
ja mam ponad 4 lata oficerki hippki, przez 2,5 roku używane codziennie, nigdy nie dbałam o nie specjalnie, potrafią leżeć brudne przez długi czas. a mimo to dalej super cię trzymają. nie poszły nitki, suwaki, skóra też jest e bardzo dobrym stanie. jedyny minus to to że oderwał mi się znaczek i wyrosłam z nich - są trche zakrótkie.

#link
'zyję dla takich chwil kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz chwilo proszę bądź wieczna'
Libella

WWW Moje ogłoszenia
« #48 : Grudzień 15, 2008, 19:44:14 »
Odpowiedz cytując
Siedze właśnie w tych moich Favoritach Specialach 35 w łydce. Dopływ krwi mam wink Wciągnęłam je bez haków. O zdjęciu bez pieska nie ma mowy;) z tyłu i przy łuku mogę wcisnąć nawet 3 palce, ale od wewnętrzej strony wchodzi 1-2... Czuje że są ciasnawe ale chyba bedę liczyc na to, że staną się z centymetr luźniejsze i będzie w sam raz.
Moona myslałam o tym, żeby je trochę rozbić ale... trochę boję się dać do szewca buty za 1160zł... wolałabym żeby się nie zniszczyły na dzień dobry wink
#link
LOVELY

« #49 : Grudzień 15, 2008, 19:49:39 »
Odpowiedz cytując
libella- foty  cool migusiem  hihi
a ja chce te... kto mi kupi?  hihi

edit:
jeszcze te są fajne ;D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2008, 19:53:09 wysłane przez LOVELY » #link

Gość

« #50 : Grudzień 15, 2008, 19:54:42 »
Odpowiedz cytując
libella sproboj rozciagacza do skor
ja moje tak rzbijalam ze psiakałam mnostwo do srodka cala cholewe wsadzalam noge ( nieprzyjemne bo mokro ) i tak paradowałm po domu
ładnie sie rozeszły tz mialam na styk albo i bardziej na styk bo musialm miec skarpetke stopke i najciensze bryczesy i to podciagniete pod kolano niemal takze warto sprobowac
#link
kujka

new better life mode: on

Moje ogłoszenia
« #51 : Grudzień 28, 2008, 23:58:45 »
Odpowiedz cytując
edit
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2016, 17:46:42 wysłane przez kujka » #link
Znajdziecie mnie na fb uśmiech

hahahahaha nie wytrzymam kujka bolesna w zyciu hihi
Karla:)

« #52 : Grudzień 29, 2008, 00:15:33 »
Odpowiedz cytując
we wtorek odbieram moje hippiki..az sie boje icon_redface
#link
Polinezja, córka Ignama:)

nie udzielam porad wet  ani z zakresu żywienia i nutrigenomiki via net
Libella

WWW Moje ogłoszenia
« #53 : Grudzień 29, 2008, 10:42:59 »
Odpowiedz cytując
Jestem po pierwszych jazdach w moich przeboskich oficerach.... kocham
Ciesze się, że wzięłam te węższe bo okazały się w sam raz, w tych szerszych bym pływała zapewne. Jestem na etapie nauki jazdy w noych butach, bo nie powiem- jest ogromna różnica po sztybletach i sztylpach wink
Może ktoś mi dziś fotke cyknie to stawie wink
#link
Anka

Dressage

« #54 : Grudzień 29, 2008, 19:56:42 »
Odpowiedz cytując
Jestem po pierwszych jazdach w moich przeboskich oficerach.... kocham
Ciesze się, że wzięłam te węższe bo okazały się w sam raz, w tych szerszych bym pływała zapewne. Jestem na etapie nauki jazdy w noych butach, bo nie powiem- jest ogromna różnica po sztybletach i sztylpach wink
Może ktoś mi dziś fotke cyknie to stawie wink

A widzisz. Zawsze mowilam, ze Favorit Dressage dobre sa.  hurra!
#link
emade

« #55 : Grudzień 29, 2008, 22:59:22 »
Odpowiedz cytując
Mi sie bardzo podobają Cavallo model sydney, widziałam na żywo i miło zaskoczona byłam  cool a ja osobiście mam jakieś dziwnej firmy, kupione we Włoszech..

#link
I bear the wounds of all the battles I avoided

http://dillasaysgo.tumblr.com <-
caroline

siwek złotogrzywek :)

« #56 : Grudzień 29, 2008, 23:13:34 »
Odpowiedz cytując
ja uzywam petrie anky elegance (to te z zamkiem) i tez jestem zadowolona uśmiech
i szczerze moge polecic sklep Karina w Warszawie - panie wymierzyly mi nogi bardzo skrupulatnie, potem caly czas monitorowaly zamowienie i informowaly mnie na bieżąco - że zamowienie złozone, ze maja info, ze Petrie cos do nich wyslalo, etc. i wreszcie - ze mają już moje oficerki uśmiech (a nawet zanim zadzwonily sprawdzily czy wymiary sie zgadzaja z zamowieniem - zeby nie bylo przykrego rozczarowania przy mierzeniu wink)
i... wszystko sie zgadzalo uśmiech oficerki pasują tak jak chcialam i jestem z nich naprawde bardzo zadowolona uśmiech

poprzednio mialam Konigs Favorit Dressage - sprzedalam je poniewaz mialy jedną wadę - dystrybutorem Konigsa jest sklep Mustang - gdzie zle zmierzono mi nogi i w efekcie wcisnieto mi oficerki za wąskie i za niskie. gratis dodano gburowatą obslugę  zły
#link
Libella

WWW Moje ogłoszenia
« #57 : Grudzień 29, 2008, 23:21:17 »
Odpowiedz cytując
Ja mierzyłam i kupiłam właśnie w Mustangu. Obsługa była miła- spędziłam tam chyba 2 godziny i nikt mnie nie wyrzucił  wink Jeśli chodzi o to jak mi dopasowano oficerki... Pani upierala się, żebym wzięła szersze. A ja się uparłam, że wezmę węższe wink I ja miałam racje. Wchodze w nie nawet bez haków więc jestem zadowolona z mojego wyboru wink
#link
kujka

new better life mode: on

Moje ogłoszenia
« #58 : Grudzień 29, 2008, 23:26:50 »
Odpowiedz cytując
edit
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2016, 17:48:15 wysłane przez kujka » #link
Znajdziecie mnie na fb uśmiech

hahahahaha nie wytrzymam kujka bolesna w zyciu hihi
caroline

siwek złotogrzywek :)

« #59 : Grudzień 29, 2008, 23:30:44 »
Odpowiedz cytując
kujka, jakby nie patrzyl - wybrala inaczej niz jej mustangowcy zalecali - i jak sie okazuje wybrala lepiej niz jej owi "specjalisci" doradzali

co do moich oficerek - po niecałych 2 tyg. od pierwszej jazdy byly juz suuuuper (chociaz masakryczne byly w nich tylko pierwsze 3-4 jazdy, potem zaczely puszczac i bylo coraz lepiej)
mam je od poczatku wakacji (jakos tak - nie pamietam dokladnie, chyba koniec czerwca/poczatek lipca)

edit:
znalazłam - pierwszy raz jezdzilam w nich na poczatku lipca uśmiech
to sa fotki z pierwszej jazdy:

a tak oficerki wygladaja po 3-4 miesiącach używania*:

* używania czyli tylko i wyłącznie jeżdzenia - nic wiecej w oficerkach nie robie, to buty do jazdy konnej, nie do chodzenia  cool
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2008, 23:47:39 wysłane przez caroline » #link
Strony: 1 [2] 3 4 ... 196 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Oficerki

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 19 zapytaniami.