Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Kącik Seniora - czyli koń na emeryturze

poprzednia następna
Strony: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 177 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Kącik Seniora - czyli koń na emeryturze  (Przeczytany 703237 razy)
Ramirezowa

Ania i Urania !

« #5070 : Marzec 14, 2019, 08:53:41 »
Odpowiedz cytując
majek bardzo współczuję  smutny
#link
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #5071 : Marzec 14, 2019, 08:57:30 »
Odpowiedz cytując
majek, o nie.. smutek bardzo mi przykro.  smutny
#link
Zapraszam na Nieustający Bazarek dla Dzieci z Nkhata Bay na facebooku. uśmiech

Jestem zalatana i nie mam za dużo czasu na forum, moge odpowiadać tu z poślizgiem.
agulaj79

« #5072 : Marzec 14, 2019, 09:28:48 »
Odpowiedz cytując
O kurcze, współczuję.
#link
maleństwo

I'll love you till the end of time...

« #5073 : Marzec 14, 2019, 09:55:21 »
Odpowiedz cytując
Osz kurde, majek, tak mi przykro... Jakie to jest straszne, że jest ten zwierz ok, ok, aż nagle pach! i wszystko się sypie. Ech smutek
#link
nokia6002

« #5074 : Marzec 14, 2019, 10:17:47 »
Odpowiedz cytując
O jeny! Straszne! Majek kwiatek trzymaj się!!    przytul przytul
#link
„Nieustający brak pieniędzy to tylko inna nazwa na posiadanie konia”
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #5075 : Marzec 14, 2019, 11:08:01 »
Odpowiedz cytując
 majek,  bez sensu zupełnie smutek przykro mi strasznie
Trzymaj się jakoś przytul
#link
Lepiej profesjonalnie odstawiać amatorkę, niż amatorsko silić się na profesjonalizm
Robaczek M.

i jej gniade szczęście:)

« #5076 : Marzec 14, 2019, 11:48:38 »
Odpowiedz cytując
majek strasznie mi przykro, trzymaj się  smutek
#link
"Ktokolwiek powiedział, że szczęścia nie można kupić za pieniądze, nie wiedział że można kupić konia"
majek

zwykle sobie żartuję

« #5077 : Marzec 14, 2019, 14:34:27 »
Odpowiedz cytując
Dziękuję dziewczyny. Trzymam się chyba lepiej niz wczoraj. Odszedł na pięknej, zielonej trawie patrząc w słońce.
#link
sorry, ale nie mam polskich znakow
Watrusia

« #5078 : Marzec 14, 2019, 18:13:42 »
Odpowiedz cytując
majek, trzymaj się, jest mi tak strasznie przykro smutny
#link
Obiś

Marzenia się spełniają-i nie mów mi,że nie:D

« #5079 : Marzec 14, 2019, 18:36:38 »
Odpowiedz cytując
majek Przykro mi bardzo  smutny Trzymaj się  przytul
#link
Obiś
paa

« #5080 : Marzec 14, 2019, 19:55:10 »
Odpowiedz cytując
majek, tak mi przykro smutek
#link
Fundacja Rozwoju Parajeździectwa CENTAURI
czeggra1

« #5081 : Marzec 14, 2019, 20:34:10 »
Odpowiedz cytując
majek, bardzo mi przykro  smutny...
#link
bjooork

sprawczyni fermentu na KZJ-cie

WWW Moje ogłoszenia
« #5082 : Marzec 14, 2019, 21:50:03 »
Odpowiedz cytując
Majek strasznie mi przykro smutek Trzymaj się - ściskamy. Z dnia na dzień coraz smutniej w naszym kąciku  smutny
#link
honey

bunny

« #5083 : Marzec 14, 2019, 22:02:13 »
Odpowiedz cytując
majek, o raju, trzymaj sie mocno smutek
#link
Burza

WWW Moje ogłoszenia
« #5084 : Marzec 15, 2019, 10:28:18 »
Odpowiedz cytując
majek, jesteś bardzo dzielna, trzymaj się...
#link
Wi­nna jes­tem ci wszys­tko, po­nieważ cię kocham.  Piorun, Mo cuishle.
bera7

« #5085 : Marzec 15, 2019, 11:05:52 »
Odpowiedz cytując
majek, przykro mi smutek szybko się posypał. Coraz mniej tych naszych staruszków w wątku.
#link

maleństwo

I'll love you till the end of time...

« #5086 : Marzec 15, 2019, 11:48:58 »
Odpowiedz cytując
No właśnie, strasznie dużo ich tu ostatnio odeszło... Cóż, dziewczyny, nasze konie są w zbliżonym wieku, więc nie chce być inaczej smutek
#link
majek

zwykle sobie żartuję

« #5087 : Marzec 15, 2019, 12:42:20 »
Odpowiedz cytując
Jeszcze raz dziekuje dziewczyny. Wczoraj jeszcze dostalam wiecej wynikow i okazalo sie, ze mial jeszcze chloniaka. Lekarz powiedzial, ze to z tego powodu bylo tak zle, ale ... no ale slow mi brak. Potem zadzwonili jeszcze raz z pytaniem, czy zgadzam sie na pobranie probek, beda badac to cos kolo nerek, bo podobno jeszcze czegos takiego nie widzieli.
Musze sobie teraz na nowo zycie zorganizowac, takie absurdalne rzeczy: od teraz musze specjalnie sie wybrac do sklepu na zakupy. Zawsze je robilam po drodze z lub do stajni.
Nie planuje na razie kupna nowego konia, przynajmniej dopoki moje dzieci nie beda bardziej samodzielne. Ale juz wiem, ze bede szukac jakiejs weekendowej dzierzawy moze. Bo inaczej zwariuje.
Juz czuje ze mi brakuje. Swiadomosci, ze on tam jest i czeka. Ze mam gdzie jechac jak mam pol dnia wolnego (np dzisiaj). Ze mam gdzie jechac jak mnie maz wk*** albo musze odpoczac od dzieci.  Od jakiegos czasu liczylam sie z tym, ze zaraz go zabraknie. Moze to glupie, ale dziekuje niebiosom, ze to wszystko sie potoczylo w sumie dosc szybko, ze nie musialam patrzec kilka lat jak jego jedyna mozliwa forma aktywnosci to snucie sie po padoku.

Zaluje, ze nie odszedl w swojej stajni. Ale z drugiej strony, gdybym go do tej kliniki nie zawiozla, to bysmy go pewnie faszwerowali przeciwbolowymi i nie wiadomo jak dlugo by to trwalo. Przynajmniej bylam z nim do konca.

Radze sobie, raz na jakis czas mam napad mokrych oczu. Moja corka sie na mnie obrazila, ze nie wzielam jej ze soba do tego szpitala i nie mogla sie pozegnac ze swoim jednorozcem.

Dobra, ja koncze, ale bede nadal zagladac do watku. Napiszcie co tam wesolego u waszych seniorow?
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2019, 15:31:43 wysłane przez majek » #link
espana

« #5088 : Marzec 15, 2019, 12:45:39 »
Odpowiedz cytując
majek przykro ogromnie  przytul Niestety to nieuniknione, szczególnie dla adresatów tego wątku. Niby każdy wie, ale nikt nie umie się do tego przygotować.
#link
efeemeryda

no fate but what we make.

Moje ogłoszenia
« #5089 : Marzec 15, 2019, 12:45:56 »
Odpowiedz cytując
majek
bardzo Ci współczuje smutek
Kasta odeszła w czerwcu, a ja dalej mam wrażenie, że ktoś mi wyrwał dziure w sercu... rzeczy w stajni wciąż czekają.
#link

„Prawdopodobnie nie ma Boga. Przestań się martwić i ciesz się życiem".
agulaj79

« #5090 : Marzec 15, 2019, 14:26:42 »
Odpowiedz cytując
  Od jakiegos czasu liczylam sie z tym, ze zaraz go zabraknie. Moze to glupie, ale dziekuje niebiosom, ze to wszystko sie potoczylo w sumie dosc szybko, ze nie musialam patrzec kilka lat jak jego jedyna mozliwa forma aktywnosci to snucie sie po padoku.

No właśnie ja tak mam od roku, patrzę jak się snuje bo kuleje i nawet nie poszaleje.
#link
majek

zwykle sobie żartuję

« #5091 : Marzec 15, 2019, 14:28:43 »
Odpowiedz cytując
Przepraszam, mam nadzieję, że Cię tym nie uraziłam  kwiatek
#link
agulaj79

« #5092 : Marzec 15, 2019, 14:30:20 »
Odpowiedz cytując
Broń Boże, nie miałam tego na myśli. Ale tak naprawdę troszkę ci tak jakby "zazdroszczę", że szybko i prawie bezboleśnie dla konia.

Bo moja owszem tarza się bo uwielbia, ale ze stadem już nie chodzi bo ją ganiają, a ona taka kulawa więc ma problem z bieganiem. Bez sensu.
#link
vissenna
Global Moderator

Turecki niewolnik

« #5093 : Marzec 15, 2019, 14:33:27 »
Odpowiedz cytując
majek przykro mi, choćby się wiedziało, to i tak nigdy człowiek nie jest do końca gotowy.
Co do córki - dobrze zrobiłaś. Pamiętam jak mając może z 14 lat żegnałam "swoją" kobyłę. To była trauma której z perspektywy czasu patrząc nie powinnam była sobie fundować...
#link
Kiedy z bliska obserwujesz konia, masz wrażenie, że tkwiąca w nim ludzka dusza naśmiewa się z Ciebie.
https://www.facebook.com/SiemaZTurcji/
ms_konik

Две вечности сошлись в один короткий день...

WWW Moje ogłoszenia
« #5094 : Marzec 15, 2019, 14:50:36 »
Odpowiedz cytując
majek,
współczuję bardzo... trzymaj się...
#link
Jachcy-Drachcy-Jachcy-Droni z Cypką-Drypką-Lampamponi, Szacha-Szaracha-Szaragoni wink

Robaczek M.

i jej gniade szczęście:)

« #5095 : Marzec 15, 2019, 16:56:32 »
Odpowiedz cytując
To ja Wam powiem, że mi żyć nie dawała myśl że może mnie nie być przy Monetce do końca. Ciągle się stresowałam, że odejdzie sama w nocy, że nie będzie mnie przy niej. Teraz czuje ulgę, że byłam i że wiem że nie cierpiała, że odeszła przy nas, a nie sama. Mam troszke poczucie spelnionej misji, bo obiecywalam jej zawsze że bede z nią do końca życia. Mimo że to był najgorszy dzień w moim życiu, "ciesze się" że wiem jak odeszła i byłam przy tym.

Mam nadzieje, że ten rok pomimo fatalnego początku już da spokój. Jak tylko widzę nową wiadomość w tym wątku to ze strachem tu zaglądam.
#link
"Ktokolwiek powiedział, że szczęścia nie można kupić za pieniądze, nie wiedział że można kupić konia"
paa

« #5096 : Marzec 15, 2019, 19:38:46 »
Odpowiedz cytując
Tak, smutno i "do przemyśleń". Bo w sumie niedawno postanowiłam o emeryturze i o tym, że tu dołączę. I tak sobie coraz częściej myślę, że to bliżej niż dalej.
No nic, na razie odliczam dni do przeprowadzki i się martwię, że taki kawał Babulkę będę wieźć.
Zdrowia dla seniorów i dobrej energii dla Was, właścicieli.
#link
Fundacja Rozwoju Parajeździectwa CENTAURI
vanille

głowa medyka, serce koniarza, dusza podróżnika

« #5097 : Marzec 15, 2019, 19:45:22 »
Odpowiedz cytując
majek, trzymaj sie kwiatek
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
www.podrozzycie.wordpress.com
rzepka

« #5098 : Marzec 15, 2019, 20:01:38 »
Odpowiedz cytując
Majek, bardzo mi przykro.
Moja ma 27 lat, jesienią przewróciła się i zerwała ścięgno. Leczę, masuję, rehabilituję... Na razie już chodzi, zaczyna rozrabiać, opuchlizna maleje.
 Nie chce mysleć o chwili, kiedy przyjdzie pożegnanie. Mam ją juz 21 lat, jest członkiem rodziny i towarzyszką życia. Była ze mną w najgorszych chwilach .Na razie myślę optymistycznie i szykujemy się do spacerków pod siodłem na wiosnę duży uśmiech
#link
Abeba

« #5099 : Marzec 16, 2019, 22:14:06 »
Odpowiedz cytując
majek bardzo wspolczuje smutek
#link
Strony: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 177 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Kącik Seniora - czyli koń na emeryturze

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 19 zapytaniami.