Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Kącik Seniora - czyli koń na emeryturze

poprzednia następna
Strony: 1 ... 183 184 [185] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Kącik Seniora - czyli koń na emeryturze  (Przeczytany 781311 razy)
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #5520 : Wrzesień 13, 2020, 19:38:10 »
Odpowiedz cytując
MonioRek, matko, za wcześnie przecież  smutny Trzymaj się jakoś  przytul
#link
Lepiej profesjonalnie odstawiać amatorkę, niż amatorsko silić się na profesjonalizm
jędza

« #5521 : Wrzesień 13, 2020, 20:48:24 »
Odpowiedz cytując
MonioRek, bardzo współczuję, pamiętam go jeszcze z rekreacji w Santosie, super że dostał taką dobrą jesień życia z Tobą, trzymaj się ! (jestem ukrytą miłośniczką wątku z kobyłką z też z 1999 r.)
#link
Tusia2012

« #5522 : Październik 05, 2020, 20:12:11 »
Odpowiedz cytując
Moją 22-letnia seniorka niestety złapała babeszjozę. Jest już po leczeniu ale trzeba jeszcze wesprzeć regenerację wątroby. I tu
mam problem: znalazłam w Magic Horse mieszankę detox ale nie znam ziół z których się składa, same egzotyki, ktoś z was ją stosował? A w ofercie Podkowy jest mieszanka z ostropestem, jednak chwilowo niedostępna. Zupełnie nie wiem co wybrać, jakie są wasze doświadczenia?
#link
AnetaW

« #5523 : Październik 05, 2020, 20:39:57 »
Odpowiedz cytując
3.09 minęły dwa lata  od rozstania z moim seniorem, 23.12 minie rok od rozstania z moim drugim koniem... zdjęcia, kantary, siodła, derki, wszystko wciąż jest  na swoim miejscu, smutek, że za szybko, tęsknota za ich przwidywalnością,  dobrym charakterem...ALE radość z nowych potrzebujących dobrego domu koni... nic nie wróci, ale z nowego trzeba się cieszyć  kwiatek
#link
Hodowla czechosłowackiego wilczaka LICHO NIE ŚPI...
Grace

« #5524 : Październik 10, 2020, 21:48:54 »
Odpowiedz cytując
Moją 22-letnia seniorka niestety złapała babeszjozę. Jest już po leczeniu ale trzeba jeszcze wesprzeć regenerację wątroby. I tu
mam problem: znalazłam w Magic Horse mieszankę detox ale nie znam ziół z których się składa, same egzotyki, ktoś z was ją stosował? A w ofercie Podkowy jest mieszanka z ostropestem, jednak chwilowo niedostępna. Zupełnie nie wiem co wybrać, jakie są wasze doświadczenia?
Ja stosowałam. Ta mieszanka od Magic Horse jest bardziej diuretyczna - na nerki.
Na watrobę to faktycznie ostropest - ale nasiona tylko z łuską, ciężko dostać. Albo olej. Mniszek lekarski, karczoch, dziurawiec, nagietek, możesz sama wymieszać, albo kupić  gotową. Tylko to drogo wychodzi.
#link
Tusia2012

« #5525 : Październik 17, 2020, 18:47:11 »
Odpowiedz cytując
Grace  dziękuję za odpowiedź, przepraszam że dopiero teraz, ale miałam za dużo na głowie, na szczęście kobyle już lepiej
#link
Alaska

« #5526 : Dzisiaj o 16:27:10 »
Odpowiedz cytując
Wpadam tylko na chwilę, mam sentyment do tego wątku. Nasz stajenny twardy rocznik, żebym nie skłamała 1984.

#link
blucha

Moje ogłoszenia
« #5527 : Dzisiaj o 17:13:21 »
Odpowiedz cytując
ŁO uśmiech piękny wiek, zdrówka seniorowi/seniorce uśmiech
#link
Strony: 1 ... 183 184 [185] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Kącik Seniora - czyli koń na emeryturze

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 19 zapytaniami.